Dosáhněte hodnoty 31,770 kg na řeznické vázeTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:3 945
V nedávno přeloženém úkolu soutěžící vyvažovali Alexe, tentokrát musejí James Acaster, Jessica Knappett, Kerry Godliman, Phil Wang a Rhod Gilbert dosáhnout hodnoty 31,770 kg na řeznické váze. Dokážete uhodnout, proč museli dosáhnout zrovna tohoto čísla? Odpověď se dozvíte na konci videa.

Přepis titulků

„Na této váze dosáhněte 31,770 kg.“ Kilogramů. „Na váze musí být 31,77 kg…“ „…alespoň na 5 vteřin.“ „Nejrychlejší vyhrává.“ „Čas vám běží odteď.“ Rozbil jsem to. - Co je?

- Jsi moc těžký. Vždyť je to jen noha. - Jsi na tu váhu moc těžká. - Nene. - Fakt jo? - No jo. Taháš mě za nos? To od tebe není hezké. Museli na váhu dostat přesně 31,770 kg. - Všichni to nejdřív zkusili tak, že se na ni postavili a… - A? Je to řeznická váha, je velmi citlivá. Museli by tu část těla odříznout. Jako první na váhách je Phil Wang.

Co? Kolik je 37? Ty vole! No kurňa, s tím už se dá pracovat. Gratuluju. Zastavil jsem stopky. Super. Vyfotíš mě? To byla nejvíc nerdovská reakce na úkol, jakou jsme kdy zažili. Bylo to jako konkurz na Teorii velkého třesku.

Ale fakt se mu to povedlo. Ten kýbl prvně vážil jen o 345 gramů víc. Zhruba tolik váží křeček v nebo na baseballovém míči. Ale nebyl tak rychlý, jak to vypadalo. Dotáhnout kýbl mu trvalo šest minut. Tady máme Kerry a Jess. Moc jsem to nepromyslela. Jejda, pardon. Tak jo. To bude nadlouho. Jedna?

Můžu ven a zase zpátky? - Nebo musím zůstat? - Všechno je v zadání. Můžu vás všechny poprosit o boty? Tímhle tempem budu potřebovat 31 párů bot. Co jsem to udělala? Nejsou tu žádná okna. Neskutečně to smrdí. Měla bych najít něco těžkého, o tom to je, ne? Ale ne tak těžkého, jako jsem já. - Nechápu, co mám dělat.

- Proč jsi použila jen boty? Píše se tam, že musíš zůstat tady? - Řekl jsi to, jako kdybych měla! - Řekl jsem, že vše je v zadání. Si děláš srandu. To není praktické. Měla jsem vzít cihly. Panebože, tady to strašně smrdí. Teď už jsme hodně blízko. Kolik váží voda? To ne!

Nevadí. Jedna, dva, tři, čtyři. Zastavil jsem stopky. Trvalo to, co? Jo! - Cože? - Musí to být pět vteřin. Jedna, dva, tři, čtyři, pět. Zastavil jsem stopky. Když dochází na citace, právě ty mohou a nemusí soutěžící pronásledovat.

„Měla bych použít něco těžkého, ale ne tak jako já“ bylo docela ponižující, ale bylo to zcela pokořeno větou: „Kolik váží voda?“ Skončila v čase 1 vteřina a 16 minut. Cože? Tvůj přístup vypadal jako zadek tvojí televize. Naprostý masakr. Philovi to trvalo 8 minut 28 vteřin, Kerry 8 minut a 13 vteřin!

Takže ne úplně na hovno. - Já věděl, že to bylo dobrý. - Dík. Další na řadě jsou Rhod a James. Musí to jít i snáz. Stačí to? 31,6? - Ne, nestačí, musí to být 31,770. - Ježiši. Seš řezníkova noční můra. Proč tohle číslo?

Tobě se nelíbí? - Je nějaký moc specifický, ne? - Ano, je. 0,065 gramu. Hračka. - Děkuju. - Já tobě. Víc balónků než slin, co? Přečetl jsi tu váhu špatně. Myslel jsi, že potřebuješ 0,065 gramu, ale potřeboval jsi 65 gramů plivance.

Když jsi začal plivat, potřeboval jsi 65 gramů. To je tenisový míček. Plivanec o velikosti tenisového míčku. - Stejně jsem to zvládl. - Nakonec jo. Rhod, 7 minut 7 vteřin. James, 5 minut 44 vteřin. Úkol vyhrává. Jen abych to shrnul. James 5 bodů, Rhod 4 body, Kerry 3 body, Phil 2 body a Jess, které to trvalo věčnost, 1 bod.

Jasné? Měla smůlu. Jamesi, tvá zvídavá mysl se nepřestávala ptát, co to číslo znamená. - A Alex už se těší na odhalení. - Přišel jsi na to? Ollie. Vzhůru nohama to je Ollie. Ollie! - Výsledková listina? - Tady ji máme. Výsledky této sezóny jsou… ne tak těsné, jak jsme doufali, ale na posledním místě je James s 57 body. Pak Phil s 58.

Pak šedesátky. Rhod má 63. Jess má 64. Neskutečné! Je tam pořád! Kerry zatím vede se 72 body. - Hezký. - Hustý. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle byl super úkol, řekl bych. Pointa čísla mě velmi mile překvapila :-).

50