Vyvažte AlexeTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 373

Bob Mortimer, Aisling Bea, Mark Watson, Nish Kumar a Sally Phillips se tentokrát utkají se zákony fyziky. Kdo je má v malíčku, a kdo naopak ve svých znalostech pokulhává?

Přepis titulků

Ach bože. - Ahoj, Bobe. Jak se máš? - Čau. Dobře, díky. - Chceš si pokecat, než… - Ne, díky. To je úleva, co? Tak se pojďme podívat, copak tu to máme, Alexi, kamaráde. „Vyvažte Alexe.“ „Máte 10 minut na umístění protivah na svůj konec houpačky.“ „Na vyvážení Alexe nemůžete použít lidi.“ „Nejvyváženější Alex vítězí.“ - Alexi, sedl by sis prosím na houpačku?

- Ne, to neudělám. - Ne, dokud nebude hotovo. - Aha, takže musím hádat, kolik vážíš. Fajn. Můžu se zeptat, kolik vážíš? No, podle MíryCelebrit.com vážím asi jako Russell Crowe v roce 2013. - Mám asi 89 kilo. Jako Russell. - Jako Russell Crowe. Začneme Markem.

Tohle byl jeho pokus. Zvednu tě, abych si udělal hrubý odhad tvojí váhy. Je to v pohodě? - Jo. - Tak jo. Ale já tě nezvednu, páč nejsem moc silnej. - No vida, jsi docela těžkej. - Tolik zas ne. - Víš, kolik vážíš? - Ano. - Super. Tohle nebude špatný začátek. A teď… Asi mísu s ovocem.

Když tam dáme tohle, měla by to být skoro přesně tvá váha. - Snažím se představit… - Deset vteřin. - Díky, kámo. - Díky. Asi dobrý. Už teď mě napadá lepší způsob, - ale chybami se člověk učí. - Díky, Marku. Mark tam dal mikrovlnku… Když se snažíš zvednout Russella Crowa z roku 2013, musí vážit tak 75 mikrovlnek?

Díky bohu, že jsi mohl sáhnout po druhé možnosti, tedy trsu banánů. - Dáme Sally a Nishe? - Ano, prosím. - Tak jo. - Můžu to zkusit? - Nestyď se. Jen pro zábavu. Panebože! - V dobrém slova smyslu? - Jo, v dobrém. Do kůlny! A je to. Našel jsem pytel písku.

To pořád není dost. - Na ozdobu. - Jasně. - To bude zhruba ono. - Myslíš, že vážím pneumatiku, - válec… - Plastový banán. - …dva citróny a hasicí přístroj. - Tak nějak. - Tak jo. Hotovo? - Hotovo. Díky, Nishi. Hezké vidět dva lidi používající mozky.

Válec – těžká věc. Další na řadě – Bob. Uvidíme, jak někdo využije fyziku ve vlastní prospěch. To je takový základní primitivní přístup. Nevím, jestli je v tom věda. Můžu s tím pohnout? A to, myslím, Alexe vyváží. Věděl jsi, že využiješ fyziku? Protože tu sošku jsi nesl v pohodě, určitě jsi věděl, že to není Alex.

Byla to jediná věc, co se tvarem podobala člověku, tak u toho jsem chtěl začít. Pak jsem si všiml těch věcí pod houpačkou a hned jsem věděl, že to s tím souvisí. - Rozumíte mi? - Naprosto, Bobe. Neřeknu, jestli to fungovalo, ale byl to správný nápad. Ještě jsme neviděli Aisling Bea, tak se podívejme na její přístup. Jen si tě nacítím. Na zkoušku. - Ježiši, ty jsi teda těžkej!

- Díky. Šmankote. Budeme na to muset jít neotřele, Alexi. Hned jsem zpět. Běžím do kůlny. Já tu přihrádku přivážu k zemi. Teď přivážu… Máte tu někdo auto? - Já jo. - Mohl bys ho přivézt? Až sem.

Ještě pojeď. Budu potřebovat ještě kousek. Rovně dozadu. Dozadu. Pořád couvej. A je to. Asi mám hotovo. - Zastav stopky! - Díky, Aisling. Nemáš zač, Alexi. To je docela dobrej nápad. Podle mě to není podvod. Kde jsi to uvázala?

Uprostřed, mezi dvě okna. Jak všichni ví, nejpevnější částí auta je okno. - Co teď, Alexi? - Uvidíme tuhle čtyřku. Odešli a já vylezl nahoru. A… Uvidíme, jestli dokázali vyvážit chlapíka v šátku. Ten konec byl divoký. Myslel jsem, že chlapík v šátku bude těžce zraněn. - Můj pokus nebyl špatnej, ne?

- Nebyl. Výsledky mám tady. Mark tam naskládal 19 kilo. Dvacet procent mě. Ekvivalent mých bicepsů a břišáků, ty jsou malé. Bob měl správný nápad, ale bohužel tomu chyběly ještě asi tři metry, takže jsi tam vložil jen 32 kilo. Takže tentokrát to bylo něco přes třetinu. Sally, dobrý pokus.

50 kilo. 56 procent mě. Všechna moje krev, tělní tekutiny a míza. - Ale Nishovi se zadařilo. - To v této show ještě nezaznělo. Ne, vše je jednou poprvé. Vyvážil můj hrudník, záda, břicho a hlavu, 70 procent mě, 63,5 kila. Ne dokonalý, ale hodně dobrý pokus. Aisling mě přivázala k přes tunu vážícímu Fordu C-Max. Takhle to dopadlo.

Nebyl jsem schopný zvážit, co Aisling dala na druhý konec. Takže je na tobě to rozsoudit. Myslím, že někdy je potřeba ocenit techniku. - Tak jo. Připraveni? Mark je poslední. - Bod pro Marka. - Bob, dva body. - Chtěl jsi oceňovat techniku, ale fajn. Aisling, skvělá technika. Hrozná, natažená prádelní šňůra na konci. Tak mě často popisují v posteli. Sally neměla k rovnováze daleko, ale, jakkoliv je to k nevíře, Nish Kumar vítězí!

Gratulujeme, Nishi! Chudinka. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta ženská je tupá :D k auto to přivázat :DD

05

Odpovědět

bych to neuznal. Není to vyvážení. Úplně stejně mu tu druhou stranu mohla něčím podložit.

11

Odpovědět

+OsobněPředevším, pokud by druhou stranu podložila, tak by to alespoň jako aretace fungovalo (V porovnání s přivázáním za zcela nevhodnou část.) ... tedy pokud by to nebyl pytlík s gumovými medvídky ...

10