Nakreslete největší a nejlepší kruhTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:4 186

Na Jamese Acastera, Jessicu Knappett, Kerry Godliman, Phila Wanga a Rhoda Gilberta dnes čeká docela jednoduchý úkol. Ale může se to zkomplikovat způsoby, o jakých se vám ani nezdálo.

Vysvětlivka:
Jesus H. Christ (ve videu přeložené doslovně jako Ježíš H. Kristus) je anglické zvolání pro vyjádření údivu či hněvu, které člověk použije, když nechce brát Boží jméno (úplně) nadarmo.

Přepis titulků

- Zdravíčko. - Ahoj. - Bonjour. - Ahoj, Rhode. Ahoj, Jamesi. - „Nakreslete největší a nejlepší kruh.“ - „Největší a nejlepší kruh vyhrává.“ „Kruh musíte provést jedním tahem.“ Takže se mám stát obrovským lidským kružítkem. Aha. „Máte deset minut.

Čas vám běží odteď.“ Tak jo. Půjdu ven. Vy nejdete? - Můžu poprosit o křídu? - Bude v kůlně. - Tak fajn. - Nemáš roli papíru? Tapeta by byla super. - Ne, nic takového nemám. - Takže mě omezují tvé vlastní limitace. - Přesně tak. Zajímalo by mě, jestli je to poprvé a jedinkrát, kdy tě naštvalo, že formát této show omezuje tvoje plány. - Ne, myslím, že se zlobím často.

- Je to tak. - Pojďme na to. - Začneme komiky, kteří si jméno už zkrátili, ale já je zkrátil ještě víc. Phi a Je. Phi a Je. Připraveni? Nevadí, když ti pokreslím příjezdovku? Myslím, že to budeme mít raz dva. Fajn. - Mám začít? - Do toho. Bože, je to o dost těžší, než jsem myslela.

A jedem. To ne! Nějak to povolilo. Do prkýnka. To snad ne, ty vado! Podle všeho se na některé typy kamenů kreslí lépe než na jiné. Zakončila jsi to krásnou přímkou. Už to moc nebarví. Jak se to mohlo tak pokazit?

- Velký kruh. - Jo. Myslím… Kde je? Byl tady. Co se stalo, Jess? Uvolnilo se mi lano a tam skončil kruh a začala rovná čára. No jo, ale co se ti povedlo, bylo vybrat si kreslicí nástroj, který zanechá stopu. - To ano.

- To asi bylo mířeno na mě. - Co jsi použil ty? - Fixu. - Zvýrazňovač. - Pardon, zvýrazňovač. Název „zvýrazňovač“ budí přehnaná očekávání. Je nešťastné, že můj kruh není vidět. Měřil jsem ho. Ale Jessin se měřil snadno, protože měl kupodivu délku a šířku. Její kruh měl 38,5 metru čtverečních. Další na řadě je James A.

Caster. Co je to A.? Záhada jako Michael J. Fox či Ježíš H. Kristus. Připraveni? Tady je jeho pokus. - Vím, co udělám. - Víš, co uděláš? Budu kroužit na kole a u toho tímhle točit na ruce. Máš na to jeden pokus. Hodně štěstí. Hodně štěstí tobě. - Takhle se dělá kruh. Připraven? - Ano. - Ještě jsi neskončil?

- A hele, kde jsem skončil. - V kruhu. - Poblíž kruhu. Kolik už jsme viděli kruhů? Tahle kola jsou kulatá. Tohle se kolem mě točilo, a je to kruh. Konec byl v kruhu. - Nešlo o počet kruhů. - Co? - Největší a nejlepší kruh. Ale všechny je sečteš. - Sečti je. - Sečtu. - A to je ten úkol. - To byl ten skutečný úkol.

- Dobře. Díky, Jamesi. Super kruhy. - Díky, Alexi. - Měj se. Brýčer. Tak, máš co vysvětlovat. - Já myslel… - Tys myslel: „Řekli mi, ať nakreslím největší kruh, ale já budu bezcílně jezdit na kole, u toho špatně točit obručí, a pak spadnu, přičemž si náhodou všimnu dalšího kruhu, o kterém prohlásím, že je toho součástí.“ To jsem z toho vyrozuměl.

Chceš k tomu dodat něco jiného? Moje oči jsou kruhy? - Chceš vidět poslední dva? - Jasně. Tady jsou ti nejstarší lidé, které jsem kdy uvedl v rámci aktuálního panelu. Rhod a Kerry. Tak jo. Máme tu nějakou mapu světa? - Mám se po ní jít podívat? - Jo. To je jeden nápad. Jsem limitovaná velikostí tohodle stolu.

- Nemůže to být větší, než co poskytnete. - Chceš větší stůl? Radši bych větší kus papíru. To je stejný. Bože! A musí to být jedním šmahem, že jo? - Tahem. - Tahem. Hotovo. To není zrovna obří.

Nepopslala bych to slovem „obří“. Obří bílý podklad máme tady, ale tys mi nedal na výběr. Prostě jsem dostala štos A4. - Můžu jít ven! - Můžeš cokoliv. - Můžu kreslit do sněhu. - Co mělo být tohle? Naprostá ztráta času. - Máš šest minut. Dobře. Nic delšího jsem nenašla. Teď mě napadlo to trochu zvětšit. - Chceš přinýst ty papíry?

- Ty už nepotřebuju, to jsme si řekli. - Připraven? - Ano. Jsem nadšená. To nikdo nepřekoná. To je dokonalý. Nakreslila jsem kruh. To je dobrý kruh. Ty máš radost. Tys na to šel chytře. Kerryin kruh je prostě nádherný.

Ale nikdo jiný sníh neměl. Zdá se to nefér. - Přesně. - Nemůžete mě trestat, protože sněžilo. Ale můžem! Švindlovalas! Když budeme hodní, technicky vzato byl Rhodův ten největší. Zahrnoval prostor o 601 000 mil čtverečních. - Ale přece ne ve skutečnosti. - Podíval jsem se na… Byla to podělaná mapa. Kdybych řekl: „Právě jsem přešel Západní Indie…“ Jak se vůbec opovažuješ mluvit?

Co nějaká čest? Ten má ale drzost. - Začni s nejhorším kruhem. - Neskutečný, ale musím mu dát bod. Nechci, úplně zuřím. James kruh našel, ať si za to má bod. Phil kruh nakreslil. Nešel moc dobře vidět, jasně, ale nakreslil ho dobrou metodu. Jess použila dobrou metodu, pokazilo se to, ale kruh šel vidět.

- Dám jí teda tři body. - Tři body pro Jess. Líbil se mi Rhodův nápad, jak nakreslit největší kruh, - i když ne doopravdy. Čtyři body. - Měřítko. A bezpochyby ten nejlépe nakreslený a nejlepší kruh ze všech dostává pět bodů. Kerry Godliman. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář