Objednejte pizzu, aniž byste řekli pizza a další užitečná slovaTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:5 990
Když si z někoho střílíte po telefonu, většinou chcete dělat blázna z člověka na druhém konci drátu. Ale tady si jako blázni budou připadat spíš soutěžící.

Přepis titulků

- Pizza. - Číslo na pizzerii. Objednejte… Objednejte pro Taskmastera tuto pizzu. - Extra velká vegetariánská pizza… - Se salámem a slaninou… - Bez rajčat a sýru. - Nemůžete použít tato slova: - Extra velká, vegetariánská, pizza… - Salám, slanina, rajče, sýr. Slanina, rajče, sýr. Dostanete bonusový bod, pokud člověka na telefonu donutíte říct slovo bublinka.

Těžké. Pane jo. Jsem nervózní. Nebudu z toho mít potíže, ne? Jdeme na to. Jaké potíže sis představoval? Byla to opravdová pizzerie. Nestřílím si z lidí po telefonu. Nebyl to jen vtípek, opravdu jsme ty pizzy objednali a volali jsme do pěti různých pizzerií, které o ničem nevěděly.

Měli objednat extra velkou vegetarianu se slaninou, salámem, bez rajčat a sýra - bez použití těchto slov. - Ano. - Chceš vidět Doca a Joea? - Ano. - Jasně. Uf. Tady je máme. Volané číslo neexistuje. Rád bych si objednal. Dal bych si jedno to vaše kulaté jídlo z těsta, prosím. Největší. - Extra velkou?

- Ano. Pardon, bez té červené omáčky a bez fromage. - Chcete plněné okraje, česnek? - Nic extra. - Nic extra. - Pardon? - Nic extra. A navrch prosím kulaté tenké maso. Jak se tomu říká? Je to kulaté, tenké… Haló? Co je to za typ vepřového? Je to ten typ, který si smažíte ke snídani?

- Plátky prasete? - Ano, je to jako prase. - Je to jako prase, ano, ale… - Plátky prasete, jak se tomu říká? Panebože, mám úplné okno. - Dáváte si to k vajíčkům ke snídani. - Ne, bez vajíček. Ne, žádná vajíčka. - Dáváte si to s párkem a vajíčky. - Vepřové je párek. - Vepřové je párek. - Já vím, že je párek z vepřového. To vím. - Ne.

- Slanina? - Ano, slanina. S-L-A-N-I-N-A. - Sláma? - Ne, sláma ne. S-L-A… - Slanina. - Ano, máte ji? - Ano, máme. - Výborně. - Paráda, miluju vás. Na shledanou. Přijdu o bod za to, že jsem to zopakoval? Bez omáčky, bez sýra? - Přesně tak.

- Slanina a salám? - Ano. - To je úplně jiná pizza. - Ano, jiná pizza pro jiného chlapa. Na mě nezapomenete. Byla super. Ale nechápu, jak jsem mohl říct pizza. Na konci jsi ji chválil, ale uprostřed jsi z ní byl na nervy. Vím, co je párek, to vím. Jako by ona byla za kokota. Kolik chyb udělal Doc? - Neměl jsi říkat extra.

- To jsem řekl pětkrát hned na začátku. Jen třikrát a na konci pizza. - Jak si vedl Joe? - Jedna chyba. To je moc dobré. Podíváme se na výsledné pizzy. Takhle vypadá správná objednávka. Vypadá to jako sýr, ale to je jen to těsto. Maso na chlebu. Přesně tak to mám rád. Teď se podíváme na Katherine, Jona a Richarda. Dobrý den, můžu si objednat venti, jakože tu největší?

- Děláte bezmasou? - Vegetariánskou? - Ano, prosím. Jak se říká těm kolečkům? Je to takové pálivé vepřové. - Máme salám, hovězí… - Ano, to první prosím. - To, co vypadá jako kolečka. - Salám? Ano. Je na ní hovězí, klobása, slanina, šunka, salám. To poslední, prosím. - To je na té pizze všechno.

- Já bych chtěl jen dva druhy mas. Chci… Pardon, je tu kolem hrozně moc lidí, každý chce něco jiného. Můžu poprosit bez rajčat? - Máte něco jiného z vepřového? - Česnekovou klobásu, masové kuličky… Máte něco jako snídaňovou pizzu? Ne, to nemáme. - Jedno z toho se jí ke snídani. - Slanina? - Ano, ta. - A bez mléčných výrobků, prosím. - Chcete sýr?

- Ne. Neříká se tomu bílá pizza nebo bianca? - Děláte ji s barbecue omáčkou? - Ano, máme barbecue. - Skvěle. - Hezký den. - Vám taky. - Nashle. Hračka! Taková hračka. - To ne. - Co? Možná jsem jim neřekla, že si nedám sýr. - Dobrý den. - Dobrý den, teď jsem si u vás objednala. Nechci na tom koláči tu věc, co se roztéká.

Taky jsem zapomněla, jak se to řekne. Nejsem z Anglie. - Sýr. - To je ono. Díky. Na shledanou. Jsem tak blbá. Richard jako jediný žádné slovo nepoužil, Katherine jedno. Jon použil dvě. Chcete se podívat na jejich pizzy? Ano, Jonova pizza je vegetariánská s masem, bez rajčat a sýru. Dobrá pizza. Ale Katherine tam rajčata bohužel má. - Co?

- Ačkoliv jsi řekla slovo rajče, je na tvé pizze rajče. Richard byl ale vedle jak ta jedle. Dostal dvě pizzy, zalité sýrem. - Úplně špatně - Líbilo se mi, jak Katherine řekla, že není z Anglie. Mluvím plynně, ale neznám slovo sýr. Alexi, všichni jsme napjatí. Samozřejmě. A dozvíme se, zda se někomu podařilo člověka na telefonu donutit říct slovo bublinka. Podíváme se na to.

- Na jméno? - Jmenuji se Bublinka. - Pardon? - Bublinka. Píše se to B-U-B-L-I-N-K-A. - Výborně. Chcete si poznamenat mé jméno? - Ano. - Jmenuji se Bublinka. - Bublinka? - Ano, přesně tak. - Na jméno? - Znáte Michaela Jacksona? - Michaela Jacksona? - Tak se nejmenuju, ale víte, jak se jmenoval jeho šimpanz? Kdo? Šinkansen? Máte Colu Light?

Můžu ji dostat bez… Bez toho oxidu? Máte něco neperlivého? Jak se tomu říká, když je to perlivé? Ne, nic takového nemáme. - Nemáte nic bez… - Ne, nemáme. - Dobře. - Nepamatujete si jméno té opičky? - Ne, promiňte. - Tak za patnáct dvacet minut. Když do toho naženete vzduch a vytvoří se v tom vzduchové kapsy. - Jak se tomu říká?

- Netuším, o čem mluvíte. - Jsou ve vaně, tvoří se z mýdla. - Bublinky? - To je ono! Budete tak laskavý a řeknete bublinka? - Bublinka? Ne. - Ano. Ale už nemusíte. Baví mě, jak řekl ne. Ne, bublinka neřeknu. A ten od Richarda Osmana si nejspíš říkal: Pořád mele o Michaelu Jacksonovi. Docela jsme si rozuměli.

Netušil jsem, že to pak tak zmastí. Jone, když si objednáváš limonádu, říkáš někdy… - bez bublinek? - Bez těch… Bez bublinek. Katherine, Doc a Joe je donutili říct bublinka, všichni dostávají bod. Co se týče úkolu, Jon objednal tu nejpřesnější pizzu. Takže vyhrává. Takže Jon, pak Joe jen s jednou chybou, pak Katherine, pak Doc a nakonec Richard. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář