Postavte polici na Taskmasterovy kouleTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:4 052

Jak postavit poličku? A jak se správně vyslovuje slovo snooker? Kdo je vůbec Taskmaster? To v tomto úkolu zjistí Alan Davies, Desiree Burch, Guz Khan, Morgana Robinson a Victoria Coren Mitchell.

Poznámky:

  • Handy Andy je postava z několika filmů a pořadů, mimo jiné i kutilského pořadu BBC Changing Rooms.
  • Only Connect je britský televizní kvízový pořad, moderovaný Victorií Coren Mitchell.
  • Alex v čase 04:51 říká „71,5 centimetru“, ale jedná se o přeřek, má na mysli palce.

Přepis titulků

Vypadají trochu jako koule na kulečník, ale ne úplně. Ani nevím, jak se tomu v týhle zemi vlastně říká. Snooker! Pardon. Vyslovuje se to snakr, nebo snúkr? „Postavte polici na všechny Taskmasterovy snookerové koule nebo jak.“ „Všechny koule musí být ve výšce Taskmasterových očí.“ „Na dokončené polici mohou být pouze Taskmasterovy snookerové koule.“ - „Nejrychlejší vyhrává.“ - „Čas vám běží odteď.“ - Polici?

- Ano. - Kolik měří? - Nevím jistě, zdá se vysoký. Sto devadesát… osm. Půjdu si vygooglit, kolik měří. - Dobře. - Máš u sebe telefon? - Jo. - Můžeš to pro mě vygooglit? - Dobře, co mám napsat? Kolik měří Greg? Kolik měří…

Greg? - Greg Davies. - Jak se to píše? - Kolik měří Greg z Taskmastera? - Fajn. Takže Morgana si není úplně jistá, kdo jsem. - Teď už jo. - To je dobře. Desiree to vyslovuje „snucker“. - Je to jako slovo „cooker“. - Je těžké vědět, kterou britskou výslovnost vlastního jazyka dodržujete. Vyslovujete to takhle jako slova book, look, snook?

- Snucker ale není slovo… - Snicker? - …nikde. - Dobře, fajn, tak snooker. - Kdo je první na programu? Tvůj čas skončil, Handy Andy a Craigu z Big Brothera, uvolněte místo Handy Morgandy a Victorii z Only Connect. Já ne… Co? - Vypadáš naštvaně. - Nevím, jak postavit polici. - Polici? - Polici. Můžu použít už hotovou polici?

Prostě přesunu tohle. Pomozte mi. Dáme to sem. Oči bude mít asi někde tam. Police je hotová, nahoře jsou jen Taskmasterovy koule. - Mám zastavit čas? - Jo. - Díky. - Díky, Victorie. To nefunguje. Potřebujeme nějakou povrchovou strukturu.

No tak! Ty zmetku! Proč to prostě jenom neotočím? Hele! - Myslím, že tohle vyjde. - Jo? Pokud neuslyším nic padat, znamená to, že zůstaly nahoře. Čas zastaven. Je to všechno? Zastavil jsem stopky.

To by mělo stačit. Victoria na to šla velmi zdatně. Našla police a dala na ně koule. Ale chci poznamenat jedinou věc, a to že je dobře, že jsi malá, protože jinak by sis na začátku ufikla hlavu. Takhle blízko jsme k vážnému zranění ještě nebyli. Morgana zvolila podobnou metodu. Našla police, vynesla je ven, ale navíc jsi je rozmlátila napadrť. Otočila jsi je vzhůru nohama, nazvala je zmetkem.

To bylo ale směřováno na kouli. Nakonec vyhrál systém s polštářem. A to všechno vedlo k tomu, že byla blíž k úrovni tvých očí, Gregu. Victoria byla velmi rychlá, ale dostala se spíš k bradě. - 181,5 centimetru. - Ty jsi teda vysokej. Jak na to šli Alan s Desiree? Z čeho to mám udělat? - Z čehokoliv chceš.

- Dobře. Tohle možná bude potřeba. Máš něco, co má 198 centimetrů? - Já mám 187 centimetrů. - Dát to na tebe? Ani hnout. - Nejrychlejší vyhrává. - No jo, já vím. - Šest stop je 180 centimetrů, že jo? - Dobře. Těžko uvěřit, že má oči v téhle výšce, ale asi jo. Tohle byl původní plán. - Jo.

- Sakrblé. - Pořád se snažíš říct snooker? - Jo! Šlo by to zavěsit? Trocha gravitace. Zkusím to na něco dát. - Změním strategii. - Jo. Jebíšmarjá. Už to roste, bude z toho police. Fajn, nikdo nepřišel o oko.

- Mám zastavit stopky? - Asi jo. - Zkoušíš to znova? - Asi jo. Na polici jsou snookerové koule a trocha hlíny. Mám zastavit stopky? Ano, zoufale tě prosím, zastav je. Zastavil jsem stopky. Police se mi líbí. Líbil se mi ten systém zvednuté nohy. Jo no, tohle se mi zdálo jako podvádění, - ale tohle šlo.

- Zapomněla jsi, kde ta stolička je? „Určitě tady někde je. Asi budu muset hádat.“ A Alane, když jsi přinesl ten tác, říkal jsem si, super, to je chytrý, koule nevypadnou. Ze sta nápadů byl tenhle jediný dobrý. A pak ses to pokusil zavěsit přes plot jako kolébku. Pak jsi to vzdal a nahromadil pár krámů.

No jo, už se stmívalo. Desiree se do toho dala jako jediná - a pokusila se vyrobit polici. - Já se taky pokusil. - Kdo zbývá? - Pouze Guz Khan. Jdeme na to. To jsou dveře od komory. Jakou má police definici? Definici?

Plochý kus dřeva nebo jiného tvrdého materiálu připevněný ke zdi nebo tvořící část nábytku s plochou pro skladování nebo vystavování předmětů. Říkal jsi připevněný ke zdi, že jo? Pokud se něco dotýká dvou ploch, technicky vzato je to připevněno. - To je docela velká polička. - Říkal jsi plochý kus dřeva a víš, co je to tady? Plochý kus dřeva. Čekal jsem to těžší.

Tady ta je pro tebe, brácho. A tomuhle se podle mě říká polička. Se všemi Taskmasterovými koulemi. Mám zastavit stopky? Díky, Guzi. Já děkuju. S definicí police ses spokojil. To nebyly jenom dveře nebo kus dřeva, mělo to navíc řadu něčeho, co byste nazvali věšáky na kabáty, ale dalo by se na ně dát cokoliv.

Třeba fotky rodiny a přátel, kalhotky tanga, cokoliv. Je to zcela na vás. Z toho nespočtu věcí jsi vybral fotky rodiny a přátel a tanga? Jeden a druhý extrém, prostě cokoliv chceš. A navíc tam nahoře byla rovná plocha ze dřeva, na níž byly krásně vystavené všechny tvoje koule, a navíc byla kompletně připevněná k plotu.

- Takže to bylo ono. - Je fascinující, že jo? Všichni jsme na vlastní oči viděli, že o plot opřel pár věcí a dal tam koule, a přesto jsem jím okouzlen. Desiree se zvedací metodou byla nejpomalejší, 19 minut. Morgana 17 minut. Alan 13 minut.

Guz 7 minut. Victoria ale jen 3 minuty, polici přinesla velmi hbitě. Její police ale byla nejníže. Nejdál od úrovně očí. Pokud mě penalizuješ, je to fyzická diskriminace. Tak ať. Změníš bodování podle dosahování úrovně očí? Rozdej jim body podle rychlosti. Ale pak bychom je měli obodovat znovu podle úrovně očí.

Pak to vydělíme dvěma. Oči máš ve výšce 193 centimetrů. Desiree dosáhla 195,5. Pak Alan 197. Morgana 198 centimetrů, pak Guz 185,5 centimetru. Victoria 181,5 centimetru, takže dostane jen bod. Takže tato čtveřice dostává tři body, Morganu jsme z 2,5 bodu zaokrouhlili. - A tenhle muž, Alan Davies… - Který jen nahromadil harampádí. …dostává 3,5 bodu, ale zaokrouhlujeme a vyhrává.

- Život není fér. - Čtyři body. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář