Poznejte tohoto člověkaTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:5 197

Tým složený z Eda Gambla, Katy Wix a Rose Matafeo se utká s týmem složeným z Jo Brand a Davida Baddiela v úkolu, který se zdá prostý. Stačí poznat muže, který sedí naproti nim. Není to ovšem tak snadné, když nevíte, kdy daná osoba lže, říká pravdu nebo se prachsprostě chvástá. Ve studiu pak místo Katy Wix zaskakuje Kerry Godliman.

Přepis titulků

ZÁKAZ PODVÁDĚNÍ - Dobrý den. - Dobrý den. - Dobrej. Je tu milý muž, Jo. - To ještě nevíš. - Ale vypadá mile. - To ano. Má hezké vlasy. - Moc hezké. - Nevyplivneme žvýkačky? - Já tu svou spolkla. Pardon. Sedm let smůly, já vím. O to nejde.

Chcete si to někdo vzít? - Můžu já? - Jasně. - Děkuji. „Poznejte tohoto člověka. Za deset minut vás otestujeme. Nic si nepište a neodcházejte.“ Takže je to o paměti, sakra. „Střídejte se a ptejte na rozdílné otázky.“ „Osoba řekne pravdu, lež a pak se bude chlubit v tomto pořadí, ale nemusí nutně začít pravdou.“ „Osoba řekne pravdu, lež a pak se bude chlubit v tomto pořadí, ale nemusí nutně začít pravdou.“ - Co ještě se tam píše?

- „Čas vám běží odteď.“ Týmy si měly vytvořit nějaký systém, aby na to přišli. Chcete vidět jejich postup? - Ano, prosím. - Mrkneme na jejich postup. Zeptám se, jestli sedí na židli, tak zjistíme, jestli říká pravdu. - Sedíte na židli? - Ne. - Tak super. Takže to další bude chvástačka.

- Jak se jmenujete? - Carlos Edwards. Co děláte? - CHVÁSTAČKA - Jsem novodobý Ježíš Kristus. - Podle mě se chlubí. - Podle mě je to pravda. - Jak se jmenujete? - Gareth Simon Calian, což je nejlepší jméno na světě. Takže teď pravda. Co děláte za práci? Jsem kouzelník.

- Co děláte za práci? - Studuju na doktora. Chodil jste na univerzitu? Ne, ale život mě naučil víc, než by nějaká škola mohla. Super chvástačka. PRAVDA U tebe říká pravdu. Čeho se nejvíce bojíte? Hlubokého oceánu.

Z toho, že by mě do jeho středu někdo shodil. - Kolik vám je? - Skoro čtyřicet. Chodil jste na terapii? Fakt se o mně něco dozvíte. Jen plním zadání. Bydlíte v bytě? Bydlím v třípodlažním domě na farmě. - Žijete s farmáři?

- Ne. - Farmaříte? - Ano. - Doktor a farmář? - Jo. K nějaké lži už došlo. Takhle rozhození lidé na traktoru nejezdí. - Už máte systém? - Jaký systém? - Ano, máme, ale nepoužíváme ho. Hrál jste někdy na divadle? - Vycházíte dobře s rodiči? - Jdeš do hloubky. Byl jste někdy ve čtvrti Penge?

Ano. - Chodíte do knihovny? - Ano. - Co děláte? - Jsem kouzelník. - Tomu věřím. - Jo. - Jak to je? Pravda… - Lež, chvástačka. - Zbývá 20 vteřin. - Máte tetování? - Ano. Co je váš nejlepší trik? Nejlepší je ten, který končí tím, že se svléknu.

Zůstanu jen v dámském prádle. - To nebude pravda. - Chlubí se? - Pokud jo, tak divně. Opusťte laboratoř a běžte do testovací místnosti. Opravdu pozdě jsem si uvědomil, že jsme měli mít systém. - Těšilo mě. - Těšilo mě, Garethe Simone Caliane. - Pamatujete si ho celé? - Nashle, kouzelníku. Takže jsme se o něm fakt něco měli dozvědět? Zdálo se mi, Jo, že sis brzy uvědomila, že je potřeba mít systém, ale rozhodla se žádný nepoužít.

Chtěla jsem to zkusit instinktivně, zjistit, jestli to umím. Katyin přístup se mi líbil: Chodíte na terapii? Máte rád svou matku? Fakt se do toho dala. Vypadal, že mu to nebylo příjemné. Naprosto, vypadal, že si říkal: Řekl jsem toho o sobě moc. Ještěže se mě nikdo nezeptal, jestli jsem byl v posraným Penge. Hodně štěstí, týmy.

- Čau, kámo. - Posaďte se, prosím. Posaďte se, prosím. Jsi docela nahoře. A ty jsi docela dole. Vítejte u zkoušky. Můžete se radit, ale přijmu jen vaši první odpověď. Zkouška bude trvat nejdéle 10 minut odteď.

- První otázka: Jak se jmenujete? - Gareth Simon Calian. - Jak se ten člověk jmenuje? - Gareth Simon Calian. - Jméno řekl jenom jedno: Carlos Edwards. - Tak to použijme. - Carlos. - Edwards. - Čím se živíte? - Jsem profesionální kouzelník. - Podle mě fakt bude kouzelník. - Souhlas. - Kouzelník. Kolik mu je let? Na to jsme se neptali.

Víme, jestli chodil na terapii. Proč jsme se ho nezeptali na tohle? Kolik vám je let? Je mi 39 let. - Budeme hádat? - 36 let. - Podle mě má plastiku. - Myslíš? - Zkusíme 42? To je jediné číslo, co… - Jo, zkusme 42. Čeho se nejvíc bojíte? Kompletního potopení uprostřed hlubokého oceánu.

Vhození doprostřed hlubokého oceánu. Poslední otázka: Co má ta osoba za párty trik? Prosím, předveďte jej. Máte na to 3 minuty 50 vteřin. Moc nevychází s rodiči, to se v testu objeví? Mluvil o tom triku s dámským spodním prádlem. O tom mluvil, ale není to zrovna párty trik. Já to dělat nebudu. Ty máš dámské prádlo? Z nás dvou ho budeš mít ty.

- To dělat nebudeme. - Ne? Ne, páč vám nechci ukazovat své prádlo. Nemám na sobě prádlo do autonehody. - Máte 2 minuty 20. - To je ten trik. - To je ono? - Ano, mluvení o spodkách. Naše odpověď je fyzická nabídka. Udělá to sedmkrát a pak přestane. Co máte za párty trik? Dokážu velmi zvětšit jazyk.

Jo, co je prádlo do autonehody? Prádlo, které mají všechny ženy nosit jen pro případ, že skončí v autonehodě. A pak ležíte na stole na pohotovosti a nemáte na sobě to šedivé, které vypadá, že na sobě má pudink. Opatrně, Jo. Snažím se tu o show, nechci se vzrušit. Víme, proč skončíš v autonehodě. Protože budeš zpívat Jerusalem. Ne, takhle: Tak se zpívá Jerusalem.

Řekneš jim, jak dopadli? Tým dvou měl správně 1,5 otázky, tým tří 3,5 otázky. Ale my měli nevýhodu. Správná odpověď padla v jejich týmu vždy na tutéž osobu, protože byli tři, takže to měli snazší. - My neměli systém, páč jsme byli jen dva. - To není ten důvod. Neměli jste ho, protože jste přišli, bylo vám to fuk a pak jste zase odešli.

Jelikož byl mezi týmy nakonec rozdíl dvou bodů, dám proto Jo a Davidovi dva body a Edovi, Rose a Katy čtyři body. Dobrá tedy, čtyři body týmu tří. A je to. A ještě něco. Poprvé v této řadě nabízím bonusový bod. - Chceš jim… - To vejce je nadchlo víc. Bod dostane ten, kdo nejlépe napodobí kouzelníkův velký jazyk.

Proč není vystrčený ven? Proč ti nejde vystrčit? Jo je docela dobrá. Bonusový bod dám… Jo Brand. Jo dostává bod za obří jazyk. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář