Připravte si co nejdramatičtější nástupTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:4 467
Dramatičtější než Shakespeare dnes budou David Baddiel, Ed Gamble, Jo Brand, Katy Wix a Rose Matafeo. Kdo má drama v krvi, a kdo se naopak trochu ostýchá?

Přepis titulků

Ahoj, Alexi. No teda. Připravte si co nejdramatičtější nástup. Máte na to hodinu. Čas vám běží odteď. No nazdar. Paráda. Bez problému. Drama. Bylo by dramatické, kdybych se nevrátil.

- To by ale nebyl nástup. - Byl by to anti-nástup, ne? - To by byl odchod. - To je fakt. A ne moc dramatický. Prostě bych se nevrátil. - Pojďme rovnou na to. - Chceš dramatický nástup. - Jak soutěžící dramaticky nastoupili? - Prvně se podíváme na Davida Baddiela. Doctor Who. Vyhladit! Pojď dovnitř.

Myslím, že se to povedlo. Ty efekty byly skvělé. Hraní varhan bylo skvělé. - Díky. - Výborné. Ale v roli Doktorky jsi mě nepřesvědčil, jako by sis sám nevěřil. Nechtěl jsem být jen Doctor Who, ale i TARDIS, Dalekové, všechno. A to mě vyčerpalo. Z tvých očích jsem vyčetl: „To ne, uvidí to moje děti.“ Další na řadě je tak trochu Jo Brand.

Pojďme se podívat. To bylo super. Tomu říkám drama. Úplně ses do Jindřicha VIII. převtělila. - Fakt? - Jo. To byla Boleynová? Ano. Zatím nejdramatičtější nástup. To byl druhý, to je pro Davida smutné. - Ale je druhý.

- Nebo poslední. No jo. Jako další nastupuje Ed Gamble. - Ahoj, Alexi. - Ahoj, Ede. Spoustu lidí to mohlo překvapit. Ale my víme, že to odpovídá tomu, co posloucháš za hudbu. Temnou ukřičenou hudbu. A na noze máš tetování se zlým vlkem chrlícím oheň. - Technicky vzato je to Kerberos.

- Děkuju. Miminkům jsi nasvítil hlavy, aby byla pěkně děsivá. Dostat z nich lilky ale dalo zabrat. Teď je řada na Katy Wix, milou paní z Walesu. Přidejte se k naší sektě. - Cože? - Přidejte se k naší sektě. Mám se přidat k vaší… sektě. Aha, nová sekta. Nová sekta. - Musím se takhle oblékat?

- Je to těžké. Ne, děkuju. Vysvětlím to. Velmi dramatický nápad. Měl jsem z toho pocit jako z Baddiela, jako by sis přestala věřit. Já si nepřestala věřit, ta postava si přestala věřit. Byly jsme vážné, tak se máte v sektě chovat. Byla to taková staromilská mizogynní sekta. - Proč to byla nová sekta, a ne stará?

- To je výborný dotaz. Viděly jsme se tehdy poprvé, zrovna jsme tu skupinky utvořily. Takže to byla nová sekta. - Kdo je další? - Už jen jedna soutěžící, Rose Matafeo. Matafeo! Stello! Vůbec jsem si tě nevšiml a fakt mi to přišlo docela děsivé. Jednoduché, efektivní, elegantní. Píšeš si?

Co jsi to křičela? - Stello! - Stello? Stello, jakože z Tramvaje do stanice Touha. Což je také drama. Tramvaj do stanice Touha jsem viděl, ale scéna s paní v kostýmu keře mi úplně vypadla. - Začneš odzadu? - Ano, Davide Baddiele. Ale jen proto, že si nevěřil.

- Takže bod pro Davida. - Ne, dva, byl to skvělý pokus. - Nepotřebuju zvláštní zacházení. - Dobře, takže jeden bod. Na čtvrté místo dávám Katy Wix, dám jí tři body. - Bylo to moc dobré. - Takže měníš celý systém bodování. Ano. A pak… dávám čtyři body a na společné druhé místo… Aha, takže Katy byla jakoby na třetím místě.

Ano. - Společné druhé místo, čtyři body pro… - Jo Brand a Eda Gambla. Paní z keře jsem nečekal, málem jsem se z ní posral, takže Rose Matafeo, pět bodů. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář