Proveďte Alexovi co nejhorší věc, pak se za to co nejlépe omluvteTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:4 509

Dělat hrozné činy se možná zná jednoduché, ale i to někdy může být oříšek. A co teprve co nejlepší omluvy! Soutěží Iain Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson.

Poznámka:
Šampión šampiónů byl speciální díl Taskmastera, ve kterém se utkali vítězové předchozích epizod.

Přepis titulků

Alex je v obývacím pokoji. Za dvacet minut se mu musíte omluvit za něco, co jste do té doby udělali. Nejlepší omluva za nejhorší věc vyhrává. Čas vám běží odteď. Dobrá. Takže musím udělat něco fakt hroznýho. Já se stejně hrozně snadno cítím provinile, takže bych prostě mohl jít a omluvit se za způsob, jakým vedu život.

Potřebujeme kytaru. Co můžu udělat s hovínkem? Jdu si pro kytaru. Někde tady musí být. Docela kontrastní skupina padouchů. Iainův čin bude kytarový, to věděl od samého začátku. Joe se omlouvá za svou existenci. Nejzlověstnější je muž, který neřekl nic. Zlověstnější už to být nemůže.

Ale ani pro mě to nebylo snadné. Co nejlepší omluva za co nejhorší věc. Takže hodnotíme dvě věci. Zjistíme, co provedl zlobivý kluk Joe Thomas. - Zlobivý kluk. - Zlobivý. - Ahoj Alexi. - Ahoj Joe. - Potřebuju s tebou chvilku mluvit. Jde o několik věcí. Úkoly mě baví, ale pár věcí mě trochu štve, tak jsem ti to poslal na mobil. Je to zpívaná zpráva.

Omlouváš se za tu píseň? Omlouvám se za to, pokud tě nějak urazí, ale myslel jsem, že tím pročistíme vzduch. Slyšeli jste tu dobrou zprávu? Alex Horne je konečně mrtvý. A když je Alex mrtvý, mám pocit, že můžu konečně dýchat. Je docela drsná. Alexova vražda je důkazem existence Boha.

- Vražda? - No… Jo. Vražda je silné slovo. Měl by mu být konec. A já to udělal. Jdi do prdele, Alexi. - A za tím si stojíš? - Za pocity ano, ale neudělal bych to nutně dneska nebo tento týden.

Děkuji, že jsi přišel, díky za upřímnost. Není zač. Tak jo. Jen tak dál. Jsi dobrej chlap. - Tak jo. Měj se. - Díky, Joe. Dobře. Trochu jsem se v tom ztratil. Bavila mě ale spousta veršů. „Alexova vražda by byla důkazem existence Boha.“ No jo.

- Bylo to docela drsný. - Hrozný věci. - Strašná věc, co někomu říct. - Podle mě ta omluva nebyla nic moc. - Řekl, že jsi dobrej chlap. - A dal mi palec nahoru. Palec nahoru a vše bylo smazáno. Jo, tak co víc chceš? - Dobře, kdo je na řadě? - Další na řadě je pan Sinha. Uvidíme, jak zlý doopravdy je.

Na řadě je Paul. - Ahoj Paule. - Moc, tak moc mě to mrzí. - Co tě mrzí? - Jsem pod strašným tlakem. Držím dietu 5:2 a kvůli tomu mám hrozné chutě. A dnes ráno jsem přišel a dva dny mám jíst jen 600 kalorií a otevřel jsem ledničku a tam byla spousta dobrot. - Měl jsem menší krizi.

- Co jsi udělal? Tak trochu jsem tu ledničku zničil. Bylo to sobecké. Je mi to moc líto. Přišel jsem o rozum. Jdu se na to podívat. Moc mě to mrzí. Cítím se po tom trochu divně. Měl jsi výraz sériového vraha, ale tvůj nejhorší zločin byl, že jsi marmeládu jedl rukou.

Nebyl jsem u toho, když to dělal, ale štáb říkal, že to bylo divný. - Dáme dalšího? - Koho chceš vidět? - Sian. - Já taky. Ahoj krasavče. Hezky voníš. Díky, Sian. Heleme se. - Moc se omlouvám. - To je můj mobil. - Nechals ho v kuchyni, tak se omlouvám. Možná jsem použila jednu z mých fotek. Myslela jsem, že to byl můj mobil.

Tak jsem to odeslala, ale byl to tvůj telefon. Už jsem to zahlédl. Gregovi? Tomu nejhoršímu. Kdes sehnala tu fotku? Proč je na ní můj obličej? Píše se tam: Pojď k mamince. Poslalas to jen Gregovi? Díky za toto. Toho si vážím. Je to ale lichotivá fotka. - Díky, Sian.

- Díky tobě. Fakt promiň. S tou fotkou jsi poslala i zprávu, že? - Co v ní bylo? - Jen: Pojď k mamince. Pojď k mamince. Alex byl opravdu… Myslela jsem, že bude brečet. Nejdřív jsem si myslel, že to poslala úplně všem. To bych neudělala. Neposlala bys to jeho ženě, protože ta zná děsivou pravdu.

A já s ní mluvil a říkala, že ta fotka se ti vůbec nepodobá, protože muž na fotce má velký penis a malá varlata, ale ty jsi „pravý opak“. Další, kdo se má omluvit… Ty ses mi nikdy neomluvil. Nikdy jsi mě nezařadil do hry. Další, kdo se má omluvit, je Iain.

Alexi, hodil jsem ti dort do ksichtu. Alexi, byla to naprostá hanba. Alexi, doufám, že tě uvidím v nebi nebo v Šampiónu šampiónů, jedenácté řadě, omlouvám se. Omlouvám se, oh yeah, omlouvám se. Nemůžu otevřít dveře.

Omlouvám se. - Mám ti otevřít dveře? - V pohodě. Promiň za to. Fakt krásné, až na to, že neustále trváš na tom, že budeš šampión šampiónů. Nevím, kde se to ve mně bere. Je hezké, že ses omlouval za něco, co se fakt stalo. Nebyla to výhrůžka, fakt jsi po něm hodil dort. A docela tvrdě. Byla to má první rána dortem. - A co Lou?

- Lou? No… Lou má prořízlá ústa a pořádně do toho řízne i teď. Řada na Lou Sanders. Ahoj. Chtěla jsem se omluvit, hrozně moc se omlouvám za to, co jsem udělala. Provedla jsem ti něco s autem. Chceš se podívat? Vzala jsem tvé auto a něco na něj hodila. Ale abys z toho nebyl smutný, zapsala jsem tě na tyto kurzy pod tvým pravým číslem.

Kurzy jazz dance, koučink, realitní makléři, všichni se ti ozvou. Léčení krystaly, kontrola z pojišťovny, tělové zábaly, kurzy surfování, ježdění na ponym, na vyšší sebevědomí, juda, scientologie. Vítej v novém životě. Aby ses omluvila za auto, zapsalas mě na tohle všechno? - Jo. - Ale to je horší než tohle. Tvá omluva je horší než tvůj čin.

Což znamená víc bodů pro mě. Ten balónek do toho ani nepatřil. To má jen pro začátek. Upoutávka. Pak jsi samozřejmě zaneřádila jeho strašné červené auto. Ale… Strašná červená barva, nemyslíš? Hrozná. Taková… Ale ty opravdu ďábelské činy byly spáchány až po tom, - protože to fakt byl jeho mobil.

- Ano. A na všechny ty strašné věci jsi ho zapsala. - Paní z jazz dance byla hrozně milá. - Wendy? Jo. - Zapsalas ho ke scientologům? - Jo. Anton už mi nevolá. Makléři mi pořád volají. Ti jsou horší než scientologové. Ti jsou nejhorší. Ale s Wendy jsem navázal jakýsi vztah. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tohle bylo trapné. Já bych se mu vysral do vany nebo mu rozpatlal hovno po košili nebo bych se mu vysral do auta...

315

Odpovědět

No jo, ale ten pořad je určený od normálních civilizovaných lidí pro normální civilizované lidi... nikoliv od nesvéprávných pro nesvéprávné, nemocné jedince z ústavu, jakým jsi očividně ty.

151

Odpovědět

Neudeluju body alebo uz boli zoradeny? Nieco mi uslo?

12

Odpovědět

Bodovací část ve videu chybí. Celé díly jsou ovšem na Youtube. /Taskmaster - Series 8, Episode 3/
1points - Paul Sinha, 3points - Joe Thomas, 3points - Sian Gibson, 4points Iain Stirling, 5points - Lou Sanders

40

Odpovědět

+Freferg FrefergDIky. Vacsinou som tu bodovanie videl tak ma to zarazilo ci to nezahrali dako do outu. Inac boli celkom umierneny. Hned ma napadli vacsie zlovolnosti :D

01

Odpovědět

+HadatkoOno je tohle video z jejich oficiálního YT kanálu a mají to nazvané i jako Full Task, ale asi to tentokrát jen špatně střihli :D.

10