Udělejte malíčkem tu nejsilnější věcTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:4 151

Sílu svých malíčků předvedou Iain Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson. Co byste svým malíčkem dokázali udělat vy?

Poznámka:
Gift Aid je britský vládní projekt, který neziskovým organizacím umožňuje požádat o navrácení části daně (25 %), kterou za svůj dar dárce odvedl.

Přepis titulků

- Ahoj. - Á, ahoj. To je ale věcička. To jsem ale trumbera. Božínku. Za to se omlouvám. „Svým malíčkem udělejte co nejsilnější věc.“ „Nejsilnější věc udělaná vaším malíčkem vyhrává.“ „Máte třicet minut.

Čas vám běží odteď.“ „Udělejte co nejsilnější věc.“ Dobře, co je silné? Tanec. Docela ráda bych z něho vyčarovala elektřinu. Stvoření života. Hodily by se mi spermie… Dořekneš to? Prostě malíčkem otevřu dveře. To se počítá? Nikdy mě nenapadlo, že by někdo mohl překonat Joshe Widdicombeho z první sezóny v oddanosti pro show.

Nechal si vytetovat mé jméno. - Ale… - Ale kdyby ses nechala oplodnit… Fajn. Myslím, že bychom se měli urychleně na něco podívat. Fajn. Nejdřív jsme slepili Iaina a Paula. Říkám slepili, a to myslím doslova. - Mám nápad. - Jo? Daruju na charitu. To je docela silný. Mění to životy.

Nejsilnější věc, co můžu malíčkem udělat, je potvrdit finanční transakci. - Mám relativně nový počítač. - Gratuluji. Přemýšlím, že udělám online něco symbolicky silného, nějaký dobrý skutek. Tohle bude silný jak něco. Docela často přispívám organizaci Mind. - Mind je dobrá charita. - Co dělají? Bojuje za lepší duševní zdraví. Myslím, že jsem našel někoho, co si to zaslouží.

Oli a Henna chtějí jet na líbánky. Nic lepšího neexistuje. Cesta pravé lásky. Tohle píší: „Z předchozích cest máme na USA speciální vzpomínky.“ Takže už tam byli. „Chtěli bychom jet z LA do San Francisca, projít se po chodníku slávy…“ Trochu nuda. Promiň… Znáš je? Ne. Vše, co o nich vím, se píše na této obrazovce. Budeš anonymní dárce? Ne, budou vědět, že jsem to byl já.

Nebudu na něco přispívat, aniž by nevěděli, že jsem to byl já. To by bylo skandální. „Darujete Mind poprvé?“ Ne. A navíc, posílám to ze svého běžného, ne podnikatelského účtu a to i přesto, že se dary na charitu dají odečíst z daní. Tak to bude ještě silnější. Jenom já dokážu přispět na charitu tak, abych vypadal jako vychcanej čurák. Tady to je, Oli a Henno.

- Řekneš nám, kolik daruješ? - Ano. Sto britských liber. Víš, co udělám? - Pravidelný dar. - Jak velký pravidelný dar? Třeba osm liber měsíčně. Pravidelný měsíční dar ve výši osmi liber a příspěvek Gift Aid jako bonus. Hotovo. Schváleno. A pokud tohle nebylo dost silný, rozseknu tuhle sušenku.

Ha-já! Díky, Iaine. Musím se zeptat na to, jak relevantní je stáří tvého počítače? - Jen jsem věřil, že tu transakci stihne. - Protože byl relativně nový? Protože všichni ví, že není nic silnějšího než autorizace platby. Iain udělal něco záslužného. Ale je osm liber měsíčně silné? Pořád každý měsíc slyším malé cink. Kolik to dělá?

Pokud budeš žít dalších 50 let… Asi tak? Jako Skot 30 let. Tak to dělá asi tři tácy. Je to silné? - Tři tácy na charitu? - Mohl jsem přispět na charitu jako Iain, a byla by to jen kapka v oceánu, nebo udělat skutečnou pozitivní změnu. Já si pomyslel, že když pojedou na západ USA, můj dar jim zajistí steak v té nejlepší restauraci. - No jistě! - Steak… Samozřejmě jsi jim mohl zajistit steak v té nejlepší restauraci.

Ale proč jim líbánky platíme my? Žádné my, já. Do citátu si napsal: „Jsem lovec z Na lovu a jsem legendou v oblasti nevysvětlitelné štědrosti.“ - Kdo je další? - Sílu svého malíčku dále předvede Lou. A teď jsem připravená. Tohle je silné divadelní představení nazvané „Moře se mění“. A o tom znečištění je.

Musíte očekávat neočekávané. Myslím… že v tom byl dobrý záměr. Velmi záslužné. Ale nevím, kdybychom viděli ten konec bez vysvětlení, jak silné by to mělo vyznění. - Tomu se říká divadlo. Chodíš někdy do divadla? - Jo. Kdybych si ale koupil lístek do divadla a viděl ženu, jak shazuje cihlu do mísy plné kachniček…

A miminek. …nejsem si jistý, že bych to silné poselství pochopil. Bylo to velmi kreativní. Jako další si svůj malíček nahřívá Joe Thomas, což je eufemismus pro malíček. RECYKLUJTE RECYKLUJTE Takhle se předává sdělení.

Tomu říkám síla, větší než cihla padající na kachničky. - Musíš být spokojený. - Jo, jsem. A ten odchod byl… Pěkně sis odkráčel. Takové sdělení je jen první jiskrou… - A přitom mu to tak šlo. - Jaká to škoda. Taková škoda. - Podívejme se na Sian.

- Ano. Člověk s nejmenším malíčkem. Sian Gibson. Máš malíček? - Připraven? - Já jo. - Tak jo. Tohle je Trevor. Teda. To je silné. - Dokonce změnil barvu. - To tím žárem. Dobře, můj kamaráde? Zůstaneš se strejdou Alexem? No zůstaneš. - Dobře, tak díky, Sian.

- Ještě chvíli na něj nesahej. - Pořád pálí? - Pořád pálí. - Všichni si vybíráte taková těžká témata… - To jo. - …v tomhle kole. - Stvoření života. Ale proč zrovna morče? V zadání bylo „silný“. Čekal bych, že si vybereš silnější zvíře. Co je silnější než morče? - Třeba pes? - No. Nebo kůň. - Kůň! To by se nevešlo do té přihrádky.

- Nejdřív měla přihrádku. - Nejdřív přihrádka, pak nápad. Klasická Gibson! - Připraven? Komu dáš kolik bodů? - Dám dva body Lou. - Sklapni! - Ty sklapni. - Ty sklapni. - Děláš velkou chybu. - Aha. - Ale necháme to tak. - Dobře. Iain udělal záslužnou věc, i když se choval jako kokot. Dám mu tři body.

- A Paulovi dám tři body. - To si děláš prdel. - Lou říká, že si děláš prdel. - Jestli řekne ještě něco, seberu jí bod. - Bože, to morče. To morče! - Mysli na ochranu zvířat! Nevím, jestli to bylo dobrý, nebo strašný. Bylo to podle tebe silné? Ne. Ne, to jsem si nemyslel. - Dám jí dva body. - Cože? Cítil jsem k tomu nutkání hluboko uvnitř.

Blbý, co? Ale něco vám povím. Joe byl parádní. Dám mu pět bodů. A tím to končí. - Joe dostává pět bodů. - Tomu tleskat nebudu. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

9:10 neviem, ci by som to prelozil az takto expresivne v tomto kontexte, inak dobra praca.

00

Odpovědět

Tanec? transakce?

kam se na ne hrabu s plynem a sirkou

00