Ukažte husí kůžiTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:3 500

Umíte si způsobit husí kůži na povel? O to přesně se pokoušejí Alan Davies, Desiree Burch, Guz Khan, Morgana Robinson a Victoria Coren Mitchell, ale ne vždy se jim jejich „vynalézavost“ vyplácí…

Jinak vám chci poděkovat za trpělivost, odteď už se na Taskmastera zase můžete těšit každý týden. Pokud byste zde rádi viděli překlad nějakého konkrétního úkolu, neváhejte nám poslat divácký tip nebo se ozvěte v komentářích. (elcharvatova)

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj, Alane. Čauves. „Ukažte husí kůži.“ „Husí kůži musíte ukázat v laboratoři.“ „Nejrychlejší vyhrává.“ - Co je na konci? - Cože? - Co je na konci? - No jo. „Čas vám běží odteď.“ Tak pojďme na to.

Komu se podařilo splašit husí kůži? Husí kůže je mnoho druhů. Existují knížky Husí kůže, ty byly v přívěsu, ale uvidíme, jak se s tím vypořádala naše parta. Ždibec Burchové, krapet Khana a moc moc Morgany. Je tady… Vyvolává se to teplotou, že jo? Nevím, kde by to mělo jít nejlíp. Ale tohle nebude fungovat. - Děje se tam něco?

Nic? - Žádnou husí kůži nevidím. Extrémní teplo na extrémní chlad. Narvu si to do rukávu. Pojďme se zchladit. Extrémní teplo spojené s extrémním chladem. Co kdybych… To je ale teplý. Mohl bys… Mohl bys mi foukat na krk? Můžu tě o něco takového požádat? Asi prostě zůstanu chvilku venku a pak se rychle vrátím. Tohle nefunguje. - Funguje to?

- Ne… Jsem akorát vlhká. Žádné hrbolky necítím. Tak se podívejme. Je mi zima. Tak co? Je to červené, ale husí kůže to není. Momentíček. Musím se vylekat! Dneska to bude divočina. Stéká mi to mezi půlky. Nevím, jak si ty hrbolky přivolat.

Možná, kdybych se bála, ale to… Musela bych být úplně vyděšená. Jsou tady nějací duchové? - Co kdybych… Prostě mě zkus vylekat. - Baf! - Baf! - Ale no tak… - Baf? - Musíš se víc snažit. - „20 děsivých videí, na které se nepodíváte“. - Super! - Už se bojíš? - Ne. Ukažte mi duchy. Znova.

Ne, to ne… To nestačí! To je nanic. Musí to po mně skočit nebo něco. Ty jo! Nefunguje to. Zastavuju stopky. Už se to tu hrbolatí. Nekecám, mrkej na ty folikuly, - jsou nadmutý.

- Zastavuju. Nic dalšího mě nenapadá. Tenhle kohout si to venku chtěl rozdat s husou. Takže chytil… - Husinu. - Klidně si to ověř. Sáhni si. - Co to je? - Hrbolek. - Je to jablko. Vyndávat jsi to neměl. Ale je to hrbolek, ne? Je to jablko. Měl jsem snad zastavit stopky? Asi jo no.

- Stopky jsou zastavené. - Dík. Guzi, chybu jsi udělal, když jsi využil Alexových služeb, protože je to ta nejmíň děsivá osoba na světě. Nesnese jakoukoliv tělesnou blízkost. Když jsi ho teda požádala, ať ti fouká na krk, bylo to pro něj utrpení. Musel si dojít pro trubku a větrák, aby se mohl vzdálit. Chudinka jeho žena.

Strašné. Doma máme skvělou trubku. Trochu barevnější. - Trubku na romantiku. - Ano. Když sis dal, Guzi, led za triko a stekl ti mezi půlky, husinu jsem měl já. Morgano, u tebe jsme viděli jen to, jak jsi vyběhla a vrátila se s husí kůží. Zbytek jsem si domyslel a teda! Na všechny jsem zařvala, ať nechodí ven, a vyběhla jsem a svlékla se - a pak jsem holou kůží objala kupoli.

- Aha, dobře. A už mám zase husinu. Viditelnou husí kůži měla v čase 2 minuty 49 vteřin. Takže byla docela rychlík. A co Desiree, měla husí kůži? Měla, ne? - Jo, nebyla tak viditelná, ale… - Pardon, že mý hrboly tě neuspokojily, ale ta tvoje trubka se holt měla víc činit. Na kameře nejsou moc vidět, ale zvládli jsme to za útrpných 24 minut 30.

A co naše překapávané půlky? No, záleží, jestli uznáváš ten hrbol na tom ptákovi. To kategoricky neuznávám. V tom případě se vzdal po 10,5 minuty. Na co přišli naši staří mudrci Alan a Victoria? Byla taková zima a teď… Je tu spíš teplo. - Můžu odejít, že jo?

- Všechno je v zadání. Na čem ti spíš vyskočí husí kůže? Na ruce, kterou píšeš, nebo na té druhé? Jak dlouho trvá, než vyskočí? Mám na sobě docela silnou mikinu. Možná bych si ji měl sundat. Došlo mi, že to nebude fungovat, protože je tu moc teplo. Tak jsem si ji nakreslila. Týjo, koukej na tu husí kůži, no teda. - Chceš, abych zastavil stopky? - Ano. Dobře, doufám, že se za…

Aha. Už jsem se zahřála. V tuto chvíli to vypadá spíš… na omrzliny a oznobeniny. Půjdu na chvíli ven. Sedím venku o zimním ránu jen v tričku a s rukama v misce s ledem. Může to být ještě horší? Co husí kůže někoho jiného? Třeba husy? Kuřecí stehna, ty mají husí kůži.

- Mám zastavit stopky? - Jo. Zastaveno. Husí kůži máš. - Máš červené ruce. - Dám si je do teplé vody. Zničující. Kdyby zadání znělo, ať vypadáte jako oběť moru… To byl ale provar. No to je na tobě. Ukázali podle tebe husí kůži? Počkat, kdyby někdo došel pro ty knížky Husí kůže, uznal bys to?

Jo, nebo kdybyste na mobilu pustili ukázku z filmu Husí kůže. Takže to nemusela být pravá husí kůže. Mohla být i obrazná. Takže namalovaná husí kůže musí projít. - Jo, kdyby vypadala jako husí kůže. - Jo no, tvoje nevypadala jako hrboly. - Vypadají ty knížky jak husí kůže? - Ne, ale jmenují se tak. Já té svojí říkám husí kůže. Ale celý národ tě nezná jako „ruku s husí kůží“? Odteď už jo.

To je fakt. Viděno zpětně… Takže jestli se jí začne říkat „ruka s husí kůží“, dáš jí bod? Když na internetu uvidím důkazy, že se ta přezdívka uchytila, zpětně ti dám body. Pak by vyhrála. Trvalo 58 vteřin, než si pro svou ruku došla. - Alane, měl jsi studené ruce… - Hrozně studené. A pak jsi jen tak přinesl balení kuřecích stehen. - A finito.

- Jo. Husí kůže se říká, protože se to podobá drůbeží kůži, do toho spadají i kuřata. Ale byl hodně pomalý. - 13 minut 51 vteřin. - Takže na tom nezáleží. No, nezáleží na ničem. Na existenciální krizi čas nemáme. - Takže kuřecí nosič… - Kuřecí nosič! …dostane pár bodů. Spočítej to. Takže Guz a Victoria husí kůži neukázali?

- Guz a kdo? - Ach, pardon. Takže Guz a stará ruka s husí kůží… Stará ruka s husí kůží! …neukázali husí kůži, takže nedostávají ani žádné body. Desiree dostat skoro nepatrnou husí kůži trvalo nejdéle, 24 minut. Tři body. Kuřecí nosič dostává za 13 minut 51 čtyři body. A Morgana, objímačka kupolí, dostává pět bodů za 2 minuty 49 vteřin! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuji za překlad, těším se na další díly.

00

Odpovědět

Já jenom pomyslím na skřípot nehtů po tabuli a mám náběh na husinu. Otázka je, zda tam mají tabuli, nebo něco podobného.

30