Ukryjte na sobě ananasTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:5 454
V Taskmasterovi rádi hrají na schovávanou. Tentokrát před zraky Alexe Horna musejí soutěžící ukrýt celý jeden ananas. Soutěží Katherine Ryan, Doc Brown, Joe Wilkinson, Jon Richardson a Richard Osman.

Přepis titulků

Ananas. Ukryjte na sobě tento ananas. Nesmíte žádnou část ananasu vyhodit. Máte na to dvacet minut, po tom vás Alex prohlédne. - Nejvíce nesprávných odhadů vítězí. - A já jsem tu jediná holka. Čas vám běží odteď. Nejspíš bych něco z toho měl sníst. Zvládla bych cuketu, pomeranče, jablko.

Tohle ale… Je neuvěřitelné, že jsi došla k tomuto závěru. Evidentně po mně chtějí tohle. Podle mě bych nezvládla ani tu cuketu. V mé knize je tomu věnovaná stránka. Podíváme se, jak se chystají na naši tradiční vánoční hru Ukryjte ananas. Nejdřív se podíváme na přípravnou fázi.

Jdeme na to. To je ale velký ananas. Jasně. Do prčic. Mám na něj hroznou chuť. Ale nemůžeme ho sníst, co? Máme ho skrýt na sobě, ne v sobě. Vypadá to chutně. Když něco z toho sním a on se zeptá, jestli je ve mně, přišel na to? Sníst ho je asi podvod. Myslel jsem, že ho celý sním, ale mám v sobě dva kousky a už má problém.

Zrnitý. Udělám si korzet. Hlavně neprosákni. Pardon. Měl jsem si vzít větší boty. Kupodivu je v těch kouscích hodně vody. To nepozná. Vydržte, pánové, přesně vím, co s tímhle kusem udělám.

Do prdele. Tam stopro nepůjde. Prosáklo to zepředu. Joe, proč igelitky? Měl ses za ananasovou mulu? Zapomněl jsem, že jsou proděravělé. Je v pohodě, že to jedli? Chtěl jsem o tom rozhodnout a konzumaci povolím. - Cože?

„Na sobě.“ - Ale vzpomněli jsme si na situaci, kdy jsme s Alexem jeli na dovolenou a spolykali drogy zabalené v kondomech. Kdyby nás zatkli, měli by za to, že drogy schováváme u sebe. Dva dny jsem nechal ananasový džus na parapetu, vypil ho a posral se. Krásný příběh. Bylo to u bankomatu. Chceš vidět, jak si vedli? Šlo o to, že nejvíce nesprávných odhadů vítězí. Začneme s malým a velkým, Jonem a Richardem, pokud souhlasíš.

Něco budeš mít na hlavě. Vidím mísu se spoustou ananasu. Máš ananas v puse, Jone? Ne? - Super. - To fungovalo. Máš ananas v pravé kapse u saka? Ne. Levé kapse? Zrovna ti z pravého rukávu vyletěla moucha.

Máš v něm ananas? Sakra práce. - Na pravé straně levého kotníku? - Ano, tam mám ananas. Snědl si něco z toho ananasu, Jone? - Tady to vypadá hodně našponovaně. - Díky. - Dal sis do kalhot ananas? - Byl v kapse. To je velký kus. - Máš ananas v pravé rukavici? - Ano. - Máš nějaký v levé rukavici?

- Ne! Naletěl jsi starému triku dvojí rukavice. Máš ananas v rozkroku, Richarde? Ano, mám. Dobrá práce. Podle mě máš něco pod pravou hýždí. Pod kolenem. V rukávu. Můžeš si vyhrnout levou nohavici? - Máš něco v levé botě? - Ne, pane. - Můžeš si vyhrnout pravou nohavici? - A hele. - To bude vše.

- Díky, Jone. - Dobrá práce. - Díky. Takže jsi měl ananas po celém těle? Oblek z ananasu ve stylu Mlčení jehňátek. Už jsem v televizi vypadal líp. Několikrát mě napálil. Už to určitě hrál. - Kdo vyhrál? - Zvolili různé taktiky. Richard to na svém obřím těle schoval jen na 4 místech, Jon celkem na 17. U Richarda jsem hádal špatně osmkrát, ale u Jona dvacetkrát.

- Cože? - Hádal jsem 37krát, než jsem vše našel. Nemá 37 částí těla. Říkal jsem si, že na čím víc míst ananas schovám, tím víc míst bude podezřívat. - A fungovalo to. - A to si říkám od té doby každý den. - Kolikrát jsi hádal špatně u Jona? - Dvacetkrát. Ale měl ananas všude. V pravé kapse ne, v té kapsičce na klíč, ano.

Jsi divnej. Musíme udělat krátkou pauzu, brzy jsme zpět. Vítejte zpět, snad jste si pauzu užili. Našich pět soutěžících mělo kupu práce se schováváním ananasu. A to vše, jen aby získali Jonův prasečí magnet na ledničku. Podívejme se na to, jak se dařilo Joeovi, Katherine a Docovi. Dobře, jdeme na to. Začnu šlapat za tři, dva, jedna, teď.

Má v rozkroku bouli, ale bývá tam i normálně? Vždycky. - Máš ananas schovaný na zadku? - Ano. Mám ananas na zadku, ano. Hádám, že jsi něco z ananasu snědla. Nesnědla. - Je nějaký ananas uvnitř Doca? - Ano. - Jsi spokojený?

- Kape to z tebe. - Spokojený? - Máš ananas v čepici? - Ne. Výborně. Máš nějaký ananas uvázaný ve fólii kolem trupu? - Ano. - Aha. - Máš nějaký ananas na své… zadní části? - Ne? - Máš ananas v botách, Docu? - Ano. Vytvořil jsem z listů dva nárty. - Máš ananas v rozkroku?

- Ano. - Našel jsem už všechno? - Ano. - Igelitka. - Viděl jsem dost chlupů. Byly to…? Ne, oholil jsem se. - Máš něco v podprsence? - Ne. V přední části? Co myslíš přední částí? No… v kalhotách? Pane jo.

V tamté části. Tam to všechno je. - Díky, Katherine. - Já děkuju. Mohli byste se mi nedívat na zadek, až budu odcházet? Můžete se mu nedívat na zadek? - Je mi čtyřicet let. - Vše nejlepší. To byla tvá strategie? Zadek, rozkrok a hotovo. Měl jsem to přichycené k opasku, tak jsem si myslel, že se nic nemůže pokazit..

A pak jsem se pohnul. Máš trable s ženskou anatomií? Zadní a přední část. Jak se jim vedlo? Šlo jim to, ale nikomu tak jako Jonovi. Doc to schoval na 4 místech a já se zmýlil 5krát. - Mega jsem toho sežral. - Mega. Katherine to taky schovala na 4 místech, ale uhodl jsem špatně 14krát.

- Protože ses vyhýbal přední části. - Ano. Navíc jsem měla fakt super deštník. Chtěla jsem dostat body za styl. Žádné body. Jdeme odspoda. Joe byl nejhorší, pak Doc, Richard, Katherine a nakonec ananasový muž Jon. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jediný, kdo pokaždý čte, "Ukryjte v sobě ananas"?

00

Odpovědět

Katherine to ze začátku dobře zabila. 🤣👍

40

Odpovědět

Takže nejlepší strategie by byla oddělat malinký kousek, strčit si ho třeba do ucha a zbytek dát na odiv. Musel by pak uhodnout, kde je ten malý kousek.

60

Odpovědět

Ještě někdo si vzpomněl na scénu s Hitlerem v Malý Nicky, Satan Junior? :-D

20

Odpovědět

Koukám, že si tady někdo vybíjí vztek na Taskmasterovi (aktuální hodnocení 3 % od „7 uživatelů“). Vzkazuju tedy: To bude dobrý, nemusíš hned ubližovat ostatním. Ale vlastně lepší tohle než někoho mlátit. Vzkaz pro ostatní: Nekoukejte na hodnocení, koukejte na video ;-)

153

Odpovědět

Třeba jen někdo nemá rád ananas. :D
3%? To jde? Mě jde dát nejméně půl hvězdy, což bych čekal, že je 10%. Jak je to hodnocení teda bodováno?

90

Odpovědět

Popravdě mě to hodnocení překvapilo a to už to teď má nějakých 78%, protože mi to přijde jako jeden z těch lepších dílů Taskmastera :-) Takže díky za vysvětlení ;-)

30

Odpovědět

autor webove stranky:
nekoukejte na to hodnoceni ktere jsem na svoje stranky sam dal!

511

Odpovědět

nemam rad taketo akoze improvizacne porady, ktore su podla scenara, preto davam odpad

010

Odpovědět

+vm vargaNemáš je rád, ale přesto je chodíš hodnotit, komentovat a možná se na ně i díváš. :D

62

Odpovědět

+kilobytenekoukam, len dam odpad, tot vsjo

02

Odpovědět

+kilobyteTakže těm, kterým se zde některá videa nelíbí, tak je nesmí hodnotit ?? To jsou novoty. Já jsem celou dobu myslel, že hodnocení je tu taková jakože zpětná vazba, aby překladatelé věděli o která videa je zájem. Ale pokud se smí hodnotit jen kladně, tak to pardon.

22

Odpovědět

+yakubNepíšu, že by je neměl hodnotit. Ale přijde mi divné, když něco nemám rád se na to dívat. A hodnotit něco bez zhlédnutí je ještě divnější.
Nebo jsou tady nějaké novoty a nemůžu reagovat na komentář?

11

Odpovědět

+kilobyteDivné na tom není nic. Prostě jeden díl se ti líbí, ohodnotíš kladně, podíváš se na druhý díl, ten byl o ničem, ohodnotíš negativně. Není to o tom, že něco nemám rád a koukám na to. A hodnotit bez shlédnutí lze dle mne taky. Kdyby se tu překládala třeba videa z nějakých amerických reality show typu naše výměna manželek, tak se na to dívat ani nebudu, ale rovnou dám negativní hodnocení. Nevidím na tom nic špatného.

10

Odpovědět

+yakubOn ale napsal, že se mu nelíbí ani tenhle typ pořadů. Takže to není o tom, že se mu jeden díl líbil a druhý ne. Takže to je o tom, že se buď dívá na něco, co nemá rád a nebo hodnotí bez zhlédnutí.
Mě teda přijde špatné, abych hodnotil něco, co jsem neviděl. Beru když ohodnotíš celý seriál třeba podle 2 dílů, ale hodnotit jeden díl podle jiného je špatné. Kdyby tebe ve škole nebo v práci takhle hodnotilo, tak by se ti to taky nelíbilo. Nepovedl by se ti jeden nebo dva testy/úkoly a dostal bys prostě celkově za pět a nebo by ti snížili plat.

11

Odpovědět

+vm vargaTak na to nekoukej, třeba? I když tě chápu. Já zas nemám rád blbce jako ty a taky jsem tvůj komentář přečetl :-).

52

Odpovědět

+DovaraA šlo by to vyjadřování třeba i uctivěji jeden k druhému? Můžete být vy z***i nevděční rádi za to, že nemusíte utíkat z války, máte co žrát, chlastat, kde si vyvalit pohodlně pupek a kde hýkat ze záchůdku na mobílku o tom, jak jenom VY jste jedinečně úžasný - protože vám se tohleto videjko líbí - a tamten človíček ale úžasný není, protože jemu se videjko nelíbilinkalo. (Sarkasmus +1, Pravda +1000)
Třeba kolega na video podíval/a pod dojmem, že TO ZKRÁTKA BUDE JINÉ, protože to k***a dopředu neví, jaké to je? Vědět to můžou jenom ti, co ten pořad už znají, logicky, ne??

33

Odpovědět

Ahoj, jsem rád že to bereš takto sportovně. Toxicita lidí se dostala již sem, jak jsem si tak povšiml v některých komentářích. Mě se tvoje práce, co zde odvádíš již tak dlouho, líbí. Nenech se odradit!

31