Velmi matoucí úkol s trubkouTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:4 876

Lámejte si hlavu dnes společně s Alanem Daviesem, Desiree Burch, Guzem Khanem, Morganou Robinson a Victorií Coren Mitchell, kteří dostali za úkol něco ne tak složitého, ale velmi složitě zadaného…

Poznámky:
Desireein novotvar snucker pochází z tohoto dílu, který jsme zatím na VideaČesky nepřeložili. Má jít každopádně o snooker. Druhý novotvar jebus se mi nepodařilo dohledat, předpokládám však, že jde o nějakou zkomoleninu jména Jesus, proto česky Jebíš. Pokud znáte původ tohoto výrazu, neváhejte mě v komentářích opravit.
Wet Wet Wet je skotská soft rocková kapela. Alan nejspíš naráží na jejich hit Wishing I Was Lucky, kde se několikrát zpívá o „prostrkování“ (push).
Správná pětka je dětská knižní řada od Enid Blyton.

Přepis titulků

D'oh! - Trubka a krabice. - Ano. Buď protáhněte trubku krabicí a vším uvnitř ní a pak krabici a všechno uvnitř ní trubkou, nebo protáhněte krabici a všechno uvnitř ní trubkou a pak trubku krabicí a vším uvnitř ní. Protáhněte trubku krabicí a vším v ní, pak krabici a všechno v ní trubkou, nebo krabici a všechno v ní trubkou, pak trubku…

krabicí a vším v ní. Nejrychlejší vyhrává. Čas vám běží odteď. - Chceš to vysvětlit? - Už to vysvětlila Des. - A velmi jasně. - Byl to náročnej den. Všechno jste něčím strkali nebo něco strkali vším. Jak si poradili Alan, Desiree a Morgana? Trubku protáhněte krabicí a vším uvnitř ní.

Vy zmrdi. Prostrčit tudy trubku. Silonky bývají těsné, tak je tam vtěsnám. Super. Tak jo. Tákže… Bing bong bing. Čím je to menší, tím je to tvrdší. Musím to dostat skrz. Všechno prošlo skrz.

Protáhněte krabici a vše v ní trubkou. Nemusí to být v krabici. To jsou pořádné punčocháče. Jó, tady to rádi trhají. Potřebuju šťouchadlo. Proč tu… Jak to protáhnu? Gumičky se musí činit a pomoct mi to výrazně zmenšit. Stačí, když to obmotám, nebo musím ty konce slepit? To půjde. Všechno se to protáhne, jakmile přijde velký prostrk.

To ne, zácpa. Tohle by mi při velkém prostrku mohlo pomoct. Kartonová trubka se zasekla. - Ale bude velký prostrk? - To bylo jeho součástí! Houbička vždycky dělá problémy. Helemese. A je to. To je úleva. - Zastavte stopky.

- Zastavil jsem je. Překvapilo by mě, kdyby byl někdo pomalejší. Nejvíce mě potěšilo to, že jsi světu dala už slova „snucker“ a „Jebíš“ a nyní se zrodila nová hláška, kterou si možná ani nepamatuješ. - „Bing bong bing.“ - To je ona. Úkol zvládla perfektně, a navíc rychle. - Čas 10:15. - Páni. Morgano, ty mi připadáš jako profesionální strkačka věcmi a trubkami.

Šťouchadla mám ráda. V jednu chvíli jsi řekla: „Sakra, zácpa,“ a konečně se zdálo, že ani tobě se nedaří, ale pak jsi řekla: „Houbička vždycky dělá problémy.“ Měla čas 12:48, takže trochu pomalejší než Desiree, ale pořád rychlá. Oproti tomu Alan všechno najednou nastrkal do trubky velmi pomalu a pak několikrát zmínil tzv. velký prostrk. Pokaždé, když jsi to řekl, jsem myslel na Velký skok vpřed, když byl v Číně zaveden komunismus a to vedlo k milionům, milionům mrtvých.

Já přitom ale myslel na Wet Wet Wet. Předtím ale měl trubku protáhnout krabicí a vším uvnitř ní, ale on dal všechno do krabice a pak trubku krabicí protáhl. Takže neudělal úplně to, co jsme po něm chtěli. Velký prostrk patří mezi ta nejméně zdařilá hnutí. Asi ano. Pořád zbývají dva lidé, kteří se snaží protáhnout trubku krabicí a opačně, nebo krabici a vše v ní trubkou a opačně.

Tady jsou poslední dva soutěžící, Victoria a Guz. Počkat, krabici a vše v ní trubkou, tím musím začít. Chce to tyčku. Co to je? Tak jo. Moc krátká. Když můžu odejít, pálí mi to.

Můžu odejít? Všechno je v zadání. Hned jsem zpět. Takže vy tu máte dřevěné příbory. Jasně. A neprotáhnu to, páč mám moc krátkou tyč. Našel jsem kopí, kámo. Jdem na to. Pojď ven, ty mrcho.

- Máš hotovo? - Jo. A pak trubku protáhněte krabicí. Našla jsem delší tyč, metr a svačinku za odměnu, když se mi to povede. Pomeranč mi pomůže to dostat ven. No tak! Tak je to správně. Výborně. A je to. Chci s jistotou prohlásit, že jsem úkol dokončil.

Ale nejsem si jistý. A nyní to musím protáhnout vším. Ochrana je důležitá. Technicky vzato jsem hotový. - Mám zastavit stopky? - Ano. - Přijde ti to erotické? - Jo. Silonky. Tak to by bylo.

Ještě krabici! Stopky zase běží. Zase jsem je vypnul. Měj se, Guzi. - Tak. Hotovo. - Mám zastavit stopky? - Ano. Guz si asi nikdy nebyl jistý, jestli úkol dokončil, nebo ne. Na tom nesejde. Vždycky se totiž tváří, jako že jde všechno přesně podle plánu. A ta troufalost s bazukou, kterou jsi představil v půlce, byla ryzí poezie.

Když jsem pak jel domů, znění tohoto úkolu mi pořád hrálo v hlavě. Nevím, jak to působilo na tebe, ale já jsem potřeboval vyšetřit. Volal jsem bývalým kolegům, říkal jsem jim, že je se mnou něco špatně, ať mě někdo přijde vyšetřit. A oni na to: „Kámo, na tobě je těch věcí špatně hodně.“ Bylo to fakt stresující, hodně mě to ovlivnilo.

Jasně. Victorie… Ano? Bylo to skvělé. Dobře, mám pár otázek. Proč jsi na konec té tyče připevnila vidličku? Tyč byla příliš krátká na to, abych s ní ty věci prošťouchla, takže potřebovala prodloužit.

A taky s ní rozřezala houbičku. - Takže používala nástroje. - Dřevěnou vidličku. Prošťouchla to ven a nejlepšejší na tom je, že si za odměnu dala i sváču. Victoriiny výkony jsou jako díly Správné pětky. - Výborně. - Schovali jste mi do šatny krysu? - Jak to bylo s časy? - Guz a Alan nedostávají nic. Victoria dostává tři body za čas 19:16.

Morgana čtyři, 12:48, a pět bodů pro Desiree za čas 10:15. A je to! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář