Vyfoťte něco, co vypadá jako vyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:4 931
Které neživé předměty vypadají jako Doc Brown, Joe Wilkinson, Jon Richardson, Katherine Ryan a Richard Osman?

Přepis titulků

Proč mi dáváš málo bodů? Pokud si ho chceš nechat jako svědomí… Chci si ho nechat, ale ne k tomuto účelu. Další krásný den. Tímto foťákem… Vyfoťte neživý předmět, který vypadá jako vy. Snadný, vypadám jako všechno. Největší podoba vyhrává.

Dobře. Čas vám běží odteď. Tak jo. Mám se vyfotit s předmětem, co vypadá jako já. Ale neživým. Ne živým, neživým. To dokážu. Foťák zdarma. Z toho mám radost.

Neživé předměty, co vypadají jako oni. Ukážeme rovnou všech pět. Co na ně říkáš? Nevím, jestli poznáš, kdo je kdo. Kdybys mi ukázal jen ten topinkovač, i tak bych řekl, že to je Joe. Mám hádat, kdo si myslím… Proč ne? Vylučovací metoda. Podle mě si nikdo jiný nemůže myslet, že vypadá jako ten týpek z kapely JLS. Bylo by velmi odvážné, kdybych si to myslel já.

Horší ale je to, že vím, že je to ten týpek z JLS. Je to Marvin Humes. Dáme ho vedle Doca. Jsou si docela podobní. Byl jsem zoufalý. Pak jsem uviděl toho panáčka a bylo to. Nevypadáš jako Marvin z JLS a měl bys být diskvalifikovaný za rasismus. Z jakého důvodu? To si užiju.

Doc by měl diskvalifikovaný za rasismus? Myslí si, že dva černoši jsou si podobní, to je rasistické. Teď ten topinkovač? Vydedukoval jsi, že je to Joe. Máme ještě jinou Joeovu fotku, kde je ta podoba znatelnější. Dostává se do popředí. - Tu fotku s topinkovačem jsi měl už dřív? - To tě nemusí zajímat. - Dal jsi svému topinkovači ránu pěstí?

- Ano. Je antistresový. Ještě jsem neskončil. Proč jsi mu dal pěstí? Protože někdy opéká jenom z jedné strany. - Ukaž mi Jona. - Tohle je Jon. Chceš to vysvětlit? Ano, to je 3D tisk mé osoby. Máme ho tady. Hustý. - Naživo to vypadá fantasticky.

- V životní velikosti. Takhle to vypadá, když Jon stojí vedle mě. Proč mi dáváš málo bodů? Pokud si ho chceš nechat jako svědomí… Chci si ho nechat, ale ne k tomuto účelu. Je to skvělý. Z fotky to tak nevypadá, ale naživo je to skvělé. Kde to vytiskli? - V 3D tiskárně. - Bezva. Teď tu máme Katherine Ryan napravo a Katherine Ryan nalevo.

Teda. Ať už je to nalevo kdokoliv, má neuvěřitelně široká povislá prsa. Je to z krabičky tvarovacího spodního prádla známého jako Spanx. - Slyšel jsi o něm? - Viděl jsem ho. A podle mě je to znepokojivé prádlo. Je opravdu znepokojivé. Podíváme se na posledního? Osmana? To je prostě neskutečný.

I já se nad tím pozastavím, když to potkám. Navíc se vždycky cítím v tvé blízkosti v bezpečí. Geniální. Výsledky: na prvním místě Richard Osman, na druhém Jon Richardson, ale nezaslouží si to. Na třetím Katherine, na čtvrtém topinkovač, na pátém Doc. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bych teda nechal vyhrát toho černocha :D

00

Odpovědět

Nechat vyhrát černocha je rasistické!

30