Nadělejte co největší binec a pak dejte všechno do pořádkuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:7 398
Šampióni šampionů Katherine Ryan, Bob Mortimer, Josh Widdicombe, Rob Beckett a Noel Fielding se snaží nadělat co největší binec, ale pak všechno zase vrátit do původního stavu. Jsou ale bince, které už tak úplně vrátit zpátky nejde…

Přepis titulků

Dobrý? Nadělejte co největší binec. Nadělejte binec a pak všechno dejte do pořádku. Máte na to deset minut a čas vám běží odteď. Dobře. Dokázal bych ho převrátit? Doufám, že ho to uvidíme zkusit. Můžeme s ním začít.

Rob a Noel se zaměřili na přívěs. - Chceš to vidět? - Ukaž. Trochu se hýbe. Těžší, než se zdá. - A je to. - To je ten binec? - Ne. - Víš co, máš hadici? - Jo. To je binec, ne? Velký binec. To vypadá dobře.

Sedm a půl minuty na úklid? Jdeme na to. Tohle naprosto funguje. Prostě paráda. Úkol pro mě, protože já uklízím rád. Máš koště? Je to taková paměťová hra. Takový koště jsem zrovna nemyslel, ale…

Mám mouku na tváři? Ne, nic… Díky, Robe. Díky, Noeli. Tato soutěž nutí lidi říkat podivné věci. Nečekal bych, že Noela uslyším říkat: Moc rád uklízím. Fakt rád uklízíš? Rád vysávám.

Po tvém zásahu byl přívěs uklizenější než předtím. Toho si ceníme. Pokryl docela velký prostor. Rob ale s moukou pokryl ještě větší. Ano, pokryl celý vjezd. Větší binec. - Kdo je na řadě? - Bob a Josh. - Tihle dva.

- Bobbyjosh. Základní vrstva sýrových kuliček. Nádhera. Nevím, co dělám, Alexi, panikařím. Panikařím. Panikařím! Panikařím. To je dobré. To máme binec. - Výzva teprve začíná.

- Máš šest a půl minuty. Rozhazuji nesolené buráky. Nepořádní zmetci. - Kolik zbývá do konce? - Dvě a půl minuty. Panebože, to je horší, než se zdálo. - Kolik zbývá? - Minuta čtyřicet. Tak ještě jednu věc. Kostky cukru. Pápá, slaďoučcí darebové!

Čas na úklid. Máš 50 vteřin, Bobe. Tady po tobě něco zbylo. Pardon. Hotovo. Líp to nešlo. - Nadělal jsi velký binec. - Úklid mi moc nejde. Bobe, mám za to, že jsi to uklidit ani nezamýšlel.

To ani náhodou. Když jsem si to propočítal, uvědomil jsem si, že zábava spočívala v dělání nepořádku. Výborně. Joshi, to byl nejpořádnější binec, co jsem kdy viděl. - Byl to fakt binec. - Ale na konci to vypadalo úžasně. Byly tam ty odpadky, vajíčka, sušenky. Představoval jsem si přitom, že by ses ke mně nastěhoval. A kdy?

Když jsem dělal binec, nebo uklízel? V obou případech. Rob, Bob, Nob a Job nadělali binec a uklidili ho. To byli muži. Teď nás čeká Katherine Ryan a alternativní pojetí dělání bince. Párkrát si zavolám. Nadělám binec v rodině. Prostě každému zalžu. Jsem ve třídě, co je?

Potřebuju si s tebou promluvit o něčem závažném. - Jsi v pohodě? - Jo, jen mám zprávy z domova. Prý tě Alan podvádí. To ne… Viděli ho v baru, jak se líbal s nějakou ženskou. Já ho podvádím už půl roku, tak o co jde? No tak…

Dám ti vědět, když se dozvím víc. Možná to není pravda, ale vypadá to tak. Ahoj. Nepřekvapilo ji to. Zavolám tátovi. - Jak dlouho je s Alanem? - Jsou svoji dva roky. Haló? - Ahoj, tati, jak je? - Dobře, co ty? V pohodě, ale volám kvůli tomu, co mi zrovna řekla Carrie.

- No? - Je těhotná, ale ne s Alanem. Proč se směješ? Myslím to vážně. - To je aprílový žertík? - Ne, myslím to smrtelně vážně. Je to pohroma. - Děláš si ze mě srandu. - Nedělám. Hele, nejsem včerejší. Dobře, musím jít a zalhat někomu jinému. Dobře, ahoj.

Do prdele práce. Máš 1 minutu 45 vteřin. To na binec nestačí. Sakra. Promiň, že zas otravuju, ale uvědomila jsem si, že to nebyl Alan, co se vykousl s tou holkou, ale někdo jiný. Pracuje s Alanem, ale protože jsou oba Filipínci, tak si je spletli. Tak se omlouvám.

Doufám, že jsi… - Snad jsem nenadělala binec. - Já mu teď řekla, že ho podvádím. Nene. - Jo. - Řekni, že si děláš srandu. Panebože. Dobře, mám tě ráda, dík. Zavolám Alanovi a řeknu mu, že ho ségra nepodvádí. - Haló? - Ahoj. Jen ti chci říct, že si z tebe Carrie dělala srandu, takže tě nepodvádí, Alane.

- Vše je v pohodě, užívej si manželství. - Tady je Abe. Do prdele. Máš tam Alana? Můžeš Alanovi říct… To ne! - Uvidím ho dneska večer. - Večer už může být moc pozdě. Dobře, díky. - Veselé Vánoce. - Veselé Vánoce vám všem. Ježíši Kriste. Jsou Alan s tvou ségrou pořád spolu?

Ségra stejně jako můj táta věděla, že lžu, tak lhala mně, že manžela podvádí, ale to by nikdy neudělala. Mají nádherný vztah. Tvá oddanost zábavě… je obdivuhodná. Stejně by se lidi neměli brát. No jo. Nejspíš jsi jim do budoucna pomohla. - Už jsme viděli všechny bince.

- Dobře. Dám Boba na poslední místo, protože se jen bavil. - Dostane bod. - Není to o zábavě. Není. Tohle bude znít drsně, - ale Joshův binec nebyl dost velký. - Cože? Všude byla vajíčka, odpadkové koše na zemi. Jeden koš. Je mi to ale líto, uklidil to nádherně.

Dáme mu tři body. Na druhém místě Noel a Rob. Oba nadělali hezký binec. Oba ho hezky uklidili. Ale panebože, pokud je v zájmu televizní zábavy Katherine Ryan ochotná rozvrátit vlastní rodinu, - musí dostat pět bodů.

- Takže úkol vyhrála. A je to. Vyhrála. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Katherine je šílená :D

60

Odpovědět

Byla to fakt prča, ale nějak se u tý plastičky nedivim, že nepochopila výrazy "bordel" a "uklidit". Beztak by nevěděla jak zapnout vysavač :D

426

Odpovědět

Uf, to muselo dát zabrat.

93

Odpovědět

to nikoho nenapadlo proste podpáliť ten dom? to by bola show

317

Odpovědět

tým ľuďom absolútne chýba kreativita

411

Odpovědět

To by asi blbě uklízeli

140

Odpovědět

+TerDům by se uklidil sám do ovzduší. Ale těžko by to vyhořelo do 10 minut.

00