Vytvořte portrét Taskmastera z balónků a oblečeníTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:4 039
Kreativní balónkové výzvy se účastní Daisy May Cooper, Johnny Vegas, Katherine Parkinson, Mawaan Rizwan a Richard Herring. Mají za úkol vytvořit nejenom Gregův portrét, ale zároveň znázornit i jeho oblíbenou hračku.

Přepis titulků

Tady ho máme! - Je to dobré? - Spíš ne. Ahoj, Daisy. - Alexi. - Johnny. - To vypadá dobře. - Díky, Mawaane, chvilku to dalo. Dobře. Udělejte co nejlepší portrét Taskmastera a jeho oblíbené hračky. - Použít můžete jen balónky…

- …kolíčky a svoje vlastní oblečení. - Portrét musí zaplnit tento rám. - Máte na to 30 minut. Čas vám běží odteď. - Aha, to je jako pořad Fůra nápadů. - Ne, je to úplně jiné. Víme, co je jeho oblíbená hračka? - Víš to ty? - Víš to ty? - Já to nevím. Je to balónek? Co tu máme? Jaký má Greg nos?

Je to hezký muž, že jo? Ano, je. Ty jeden. Tohle může být nos. Vím, že je pohledný a okouzlující, ale nemůžu si vzpomenout na detailní rysy. - Nevěděl jsem, že je tak šedivej. - Balónky v šedé asi nevyrábějí, co? Bylo by lepší, kdyby měl více charakteristických rysů. - Co třeba? - Třeba piercing v nose. To by taky mohla být jeho oblíbená hračka.

Vlastně se mu to podobá. A také mému muži. Nos mu pořád odlítá, ale to i ve skutečnosti. Plachtí vzduchem. Udělám mu šílené oči. Hodně se hněvá. - Je hezký. - To říkáš pořád. - Páni, kabát jde dolů. - Jde dolů. To bude jeho oblečení.

Tohle jsou jeho vlasy. Tohle jsou dva prsty. Z čeho mu udělám duhovky? Bude to abstraktní. - Přemýšlel jsi nad jeho hračkou, Johnny? - Bude záležet na čase. Chtěl jsem udělat, že škrtí pudla. - Co to je? - Co myslíš, Katherine? - Šlehačka? - Šlehačka? K čemu to je?

Aha! Nemůžu uvěřit, že mě ani na chvilku nenapadlo, že bych je mohla nafouknout. Vůbec mě to nenapadlo. Vůbec. Panebože. Zatraceně, ono to funguje! Ty jeden! To ty jeho duhovky, nemůžu to takhle nechat. Ale možná když použiju bláto.

To je takový přírodní uhel. - Fakt? - Jo. V umění se člověk nesmí bát troufalosti a prostě do toho jít. Je to naprostý milovník laserových mečů. - Fakt? - Jo. - Tak to se hodí. A tady máme… kachničku. - Co to je? - Bude to kachnička. Kde máte hračky?

Kde je máme? Hračka, hračka… Tohle je zázračný pes Bradavka! Hlavně nepraskni, prosím. Tady ho máme! - Je to dobré? - Spíš ne. - A je to. - Super, podíváme se na ně? - Katherine si myslí… - Že jsem moc pohledný. Ano, ale také udělala portrét svého muže.

Vypadalo to takhle. Co to… Je to portrét z profilu. Já myslel, že ta hrůzná hračka jsem byl… To je tvá oblíbená hračka. Tzv. textilní mazlivá uklidňující kachna. Fakt má kachny rád. To obočí je pecka, ale nejsem si jistý, že můj nos je… - Omlouvám se. - …dlouhý 5 metrů. Nos mého muže ale jo.

Takže jsem jeho obličej použila - na tvůj obličej. - Hezký pokus. Už to chtělo jen šlehačku. Začněte odebírat tento kanál a klikněte na zvoneček, ať už nepřijdete o žádné báječné video, jako je toto. Čas vám běží odteď. - Teď Daisy? - Ano, prosím. Už se těším na své krásné duhovky. Myslím, že budeš mít radost z uší i z očí.

Tady to je. Teda. Není to špatné, vypadáš šťastně. Už se mi to nemohlo podobat méně. Podívej na velikost těla. Duhovky dělaly trochu škatulata. Uvidíme několik verzí. Panebože, na duhovkách to stojí. To je skvělé. Panebože, to je fakt…

- Udělala jsi gif. - Udělala jsi gif. Naprostý odpad. Další. - Dáme Richarda Herringa? - Ano. - Je poměrně lichotivý. Budu k vám upřímný. Nevím, jestli to je lichotivé. Já prostě… - Hezké bříško, vypadám správně naštvaně. - Plakal jsi? Samozřejmě, podívej na můj penis. Byl jsem odmítnut.

Celý život jsem odmítán. - Co já má hračka, Richarde? - Buď penis, nebo kachnička pod rukou. Řekl, že to je ta kachna. - Vidíš tam její zobák. - A samozřejmě ocas. - Kdo je další na řadě? - Umělec Johnny Vegas. - Panečku! - Panebože. Hezky jsi vystihl můj jeden velký zub. - Je to těžké, co?

- To je tak dobré. Je to tak dobré, že je to skoro škoda. Bude těžké to překonat, přiznejme si to. Čas zjistit, proč byl Mawaan ponechán až na konec. - Kolik mi zbývá? - Dvě minuty. - Asi začnu znova. Chceš začít znovu? To bych neradil. Jeho oblíbená hračka je lihovka. - Kolik zbývá? - Minuta padesát. - Dobře. - Máš 45 vteřin.

- No paráda! - Je to mistrovské dílo. - To teda. Chápu, proč jsi začal znovu. - První pokus byla jen hromada balónků. - Jo no. První pokus vypadal takhle. - Vypadá to jako střeva. - To se nepočítá a to je dobře. - Díky, Gregu. - Co ale budeme počítat? Tohle. - Mělo to zaplnit rám.

- Fakt? - Je to tak. - Můžeme to přiblížit. To se ti podobá víc než všechny ostatní. Abych pravdu řekl, ty oči… Jo. Koukáš se na Alexe. - Podívejme se na všechny. - Všechny? Dobře. Musím ho potrestat za nezaplnění rámu, souhlasíte? To, co se mi podobá nejméně, je očividně - Daisyno dílo.

- Cože? - I když ti z krku kouká laserový meč? - To je moc hezký detail, ale jinak to je dítě s olbřímí hlavou. - Takže jeden bod pro Daisy? - Přesně tak. Jako další v pořadí umístím Richarda a Mawaana na společné čtvrté místo. Dva body pro oba. Ty ostatní už se mi podobají. Katherine má 4 body - a Johnny 5 bodů.

- Johnny Vegas vítězí. A je to. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překládat přednáky je asi nereálné?

00

Odpovědět

preloz tohle, lidem se to bude libit

12 Principles of Animation (Official Full Series)

00

Odpovědět

Zkusíme a uvidíme :). Díky za tip!

00

Odpovědět

preloz tohle, lidem se to bude libit

12 Principles of Animation (Official Full Series)

00