Vytvořte překvapivou siluetuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 288
Ne vždy se účastníkům tohoto pořadu daří dosahovat geniálních a kreativních výkonů. Někdy fantazie pokulhává a pak to vypadá jako na hodně špatném ročníku Oscarů…

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj Katherine. - Ahoj. - Jak se máš? - Dobře, co ty? Vytvořte na plátně co nejpřekvapivější siluetu. - Máte na to třicet minut. - Odpočet začíná teď. Použil slovo „nejpřekvapivější“. Dobrá. Co nejpřekvapivější siluetu na tomto plátně. To je těžké. Umím jenom to jedno divné gesto.

- No jo. - Tohle umí všichni. - To není překvapivé. - Úplně všichni. Pootoč se. Odhalení by mělo mít pointu. Ten Alex má ale pěkný profil, co? Mohli by tě vyrazit na mince. Co znamená „překvapivý“? - Jdu na to. - Jasně. - To znamená „překvapivý“.

- Aha. Šlo o to, aby za plátnem postavili něco, co bude mít překvapivou siluetu na druhé straně. Takže bychom si měli říkat, co to asi bude, - a pak být překvapení. - Přesně tak. Podíváme se na to, co za plátnem vytvořil Doc? - Jasně. - Vytvořil toto. Použil pilu, lebku, jakýsi cákanec krve. Čekám od toho, že na druhé straně uvidím, jak napadá jelena, a krev na podlaze.

Takže pokud to nebude tohle… Dobře. - Nazval to Proč? a tohle je jeho silueta. - Dobře. PROČ? Tak už se tak nebojím. Moc hezký výjev. Byl překvapivý? Ne. - Chcete vidět Richardovo zákulisí? - Naprosto. Podle mě je to zajímavější.

Použil víko od koše, mísu a postavičku. - Co očekáváte? - A samolepicí bloček. - Aha. - Popravdě nevím, co očekávat. - Jak vzrušující. - Dobrý začátek. - Tady je Richardova silueta. Malý krok pro člověka, velký skok pro lidstvo. Máme problém. - Tady Houston. Zopakujte to, prosím. - Houstone, máme problém. PRAVDA O MĚSÍCI Podle mě to bylo skvělé.

- Geniální. - Dokumentární záběry skutečnosti. Podíváme se na Joeovu přípravu. Joe využil prostší techniku. Použil kus kartonu a pověsil ho na vlasec. A svým vlastním dechem jej rozpohyboval. - Netuším, co to bude. - Je to toto. TVÁŘ ZDROGOVANÝCH LIDÍ Považoval bych to za vynalézavý výtvor, kdyby nebyl inspirován roky braní drog.

Teď se podíváme na Jona a Katherine, ale nejdřív podle mě uvidíme Katherine. Pracovala s tímto surovým materiálem. - Spousta věcí. - Na selhání je to ambiciózní. - Myslela jsem, že máme použít spoustu krámů. - Tos taky použila. - Máš tušení, co to může být, Gregu? - Jasně že ne. Vypadá to jako Karate Kid. Nejsi úplně mimo. Tady to je. VYSTŘIŽENÁ SCÉNA ZE LVÍHO KRÁLE Ukaž nám to mládě!

- Můžeme se na to znovu podívat? - Ano. Než Lvího krále kompletně sestříhali, byla tam scéna, kde někdo drží useknutou koňskou hlavu? Bylo to překvapivé. Použila kolíčky, potravinářské barvivo, Marmite, golfové míčky, sponky, kávu, chili omáčku a je z toho africká savana. Překvapivé. Bylo by to překvapivé, kdybych v tom viděl savanu. Vidím v tom kupu pohozených krámů.

Ještě to může zachránit pan Jon Richardson. Nemůžu se na to dívat. Jon… Jon vytvořil takřka něco krásného. Podívejme se na to. Použil červený balónek a postavičku a lepicí gumu. Dřel na tom patnáct minut a stvořil balet, operu, umění. Podívejme se na to. Achich ouvej, přišel jsem o balónek.

Ale přijít o balónek byl můj záměr. ZTRACENÝ BALÓNEK Je to příběh proměny chlapce v muže. Moc rád si s balónkem hraje, ale uletí mu a pak mu plně zduří. Všichni víme, že když vám uletí balónek, je to to nejsmutnější, co se může stát. - Je to strašné. - A já z toho udělal něco erotického. - Což si myslím, že je překvapivé.

- Podle mě to bylo nádherné. Takže tu máme Lvího krále, Útok na Měsíc, acidhousový ksicht, Útok zvířat a Zduřelý balónek. To zní jako jeden z hodně špatných ročníků Oscarů. - Docovi dám poslední místo, promiň. - Bylo to strašné. Na čtvrté místo dám Lvího krále. I když jsi použila mnoho zajímavých věcí, nevypadalo to jako Lví král. - Acid house se mi moc líbil. - To pro mě moc znamená. Útok na Měsíc byl sice pravdivý, ale nevyrovná se kráse, kterou je proměna chlapce v muže.

Jon Richardson vítězí. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář