Zabraňte Alexovi, aby dal gólTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:5 762

Jak Alexovi zabránit, aby nedostal míč do brány? A jde to vůbec? Alan Davies, Desiree Burch, Guz Khan, Morgana Robinson a Victoria Coren Mitchell se o to minimálně pokusí.

SPOILER
Jelikož je toto video ze 12. řady sestříhané trochu jinak, než jak jsme zvyklí, a nedozvíme se z něj výsledky, vypisuji je níže:

  • Desiree za své „obrnění“ dostala pouhý 1 bod.
  • Victoria, která Alexovi do cesty postavila sud a chrliče, získala 2 body.
  • Guz, který se původně zabarikádoval uvnitř domu, bránu dokázal bránit 6 minut a získal 3 body.
  • Alan, který bránu položil na zem a zabarikádoval ji například krávou Lindou, získal 4 body, branku před Alexem uchránil celých 9 minut a 47 vteřin.
  • Morgana, která bránu efektivně bránila tak dlouho, až Alexovi došla trpělivost a vystřihl v síti díru, úkol vyhrála a dostala plných 5 bodů. Alexovi vzdorovala 10 minut.

Přepis titulků

No dobře. To je moc pěkný míč, ale já s ničím takovým neumím. Doufám, že je to jen atrapa plná sladkostí. Zabraňte Alexovi, aby dal gól. Alex se pokusí dát gól za patnáct minut. Míč i brankové tyče musí být v té chvíli na svých značkách. Cože? Kde? Aha! Tak jo. Až se Alex pokusí dát gól, musíte být od míče 12 yardů vzdálení.

12 yardů? Nejpozději vstřelený gól vyhrává. No počkat… Jen chvi… Kolik na to mám času? Ty… Počkat! - Jo, chápu. - Už jsi přečetl poslední větu? Já jenom… Čas běží odteď. - Proč tohle nedělá víc fotbalových klubů? - No jo. Je tam díra.

V mém obrnění je skulina. Tak jo. Jo! Teď mi došlo, co jsem měla udělat. No nic, dobrý, dobrý. Naprosto srdcervoucí. Jedna z největších fotbalových tragédií naší doby. Řekla, že by si dala 10 z 10 za nápad, 6 z 10 za provedení, ale… - Byla jsem k sobě shovívavá.

- A to hodně. Také jsi řekla, že v obrnění byla skulina. Slovo obrnění také bylo shovívavé. To je naprosto přesné. Et voilà. Teď je to určitě těžší. Pořád bys to ale sem mohl dostat tudy. A dolů s ní. Jedna… Dva…

Z toho by se dal udělat stolek. Šest… Osm… Deset celá… 97. Jseš připravená? - Zkusím to odrazit od plotu. - Budeš to muset odklonit. Do toho!

To ne! Pěknej zákrok. Co to má být? - Je to za čárou? - Kráva to myslím chytila. To ne. Je tam! - Dobrá práce. - Nápodobně. Copak to máš?

No to snad ne! To je nehoráznost, naprostá nehoráznost! To ne! Ne, promiň. Jak moc ti to jde? Kdyby ti v cestě nestálo nic, jak si povedeš? Věřil bych si, že gól dám. Musí být na své značce. Ale s tou se může hýbat? - O tom tam nic nebylo. - Víš to jistě? Musím to něčím podepřít.

Dá se s tím hnout? Pokud značka není na značce, nemám pro to úplně právnický termín, ale musí to být neplatné nebo tak něco. - No ty vole, já ho tam vrazím. - Tam? - Panebože. - Vše v pohodě, Guzi? - Jo, dobrý. Kde je značka? - Míč je na značce. - Opravdu? - Jo. Tak jo, hodně štěstí. Pokud to odtamtud trefíš, máš u mě stovku. Čas vypršel, Guzi.

Dobře! Guzi, haló? Pustíš mě dovnitř? Hm, ne. Musíš zůstat 12 yardů od míče. Míč musí zůstat na značce. Ale tys značku přesunul, tak já ji přesunu taky. - Co?

To můžeš? - Tys mohl. Dobrej zákrok. Tak jo. Ani ses nepohnul. - Dobrá práce, Guzi. - Díky, dobrá hra. Ne! To ne! Ne, ne, ne, ne! Jaks to udělal? No, překopl jsem to. Ne!

- Měla jsem zůstat v bráně, co? - Jo. To se mi teda fakt nepovedlo. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sa cudujem ze nikoho nenpadlo tu loptu prepichnut

140