Televize je droga!

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:567
Počet zobrazení:5 511

Dnes tu pro vás mám krátké video, ve kterém uslyšíte otravnou televizi. V dnešní době by se mělo podobné video udělat spíš o internetu. ;-)

Přepis titulků

Televize. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Dívej se na mě! Dívej se na mě! Dívej se na mě! Ne, nedívej se tamhle! Tam není vůbec nic k vidění! Dívej se na mě! Díváš se na mě?

Díváte se na mě všichni? Věnujete mi všichni pozornost? Nechápejte to špatně. Nesnažím se vám ukrást život. Potřebuješ co? Co potřebuješ? Potřebuješ co? Jít na záchod? Fajn, tak se zvedni, dojdi si na záchod, vrať se a dívej se na mě. Potřebuješ co? Potřebuješ jít pro něco k snědku? Fajn, tak se zvedni, dojdi do kuchyně, vezmi si jídlo, vrať se a dívej se na mě.

Potřebuješ co? Co? Co? Spát? Fajn, tak se zvedni, jdi se vyspat, vrať se a dívej se na mě. Dobře, takže jsme domluveni. Uděláš jen to, co teď nemůže počkat, a až to doděláš, vrátíš se a budeš se na mě dívat. O čas se vůbec nestarej. Jsem tu pro tebe!

Jsem tu pro tebe! 24 hodin denně, 7 dní v týdnu... Jsem tu pro tebe! Jsem tu pro tebe! Potřebuješ mě? Jsem tu! Ve dne i v noci, v dobrém i ve zlém. Jsem tu pro tebe! Jsem tu pro tebe!

Ostatní ti říkají, že jsem zlá? Tak jim vyřiď, že tu jsem pro tebe. 24 hodin denně, ve dne i v noci, v dobrém i ve zlém. Jsem tu pro tebe! Jsem tu pro tebe! Ostatní ti říkají, že jsem zlá? Víš, co mi to připomíná?

Hnusnou závist. Chápeš? Ne, ne, ne, ne, ne.... Nedívej se tamhle! Tam není vůbec nic k vidění! Dívej se na mě! Uvidíš věci, kterým nebudeš věřit. Nebezpečí, sex, akci, smrt, napětí, zábavu... To všechno tady v příštích 8 minutách. Věřil bys tomu? Nevěřil. Nevěříš tomu.

Je to neuvěřitelné. Nevěříš tomu, protože je to neuvěřitelné! Je to zázrak! Hlavně se na mě dívej! Dívej se na mě! Dívej se na mě! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Perfektní! Líp by se to snad ani udělat nemohlo...

190

Odpovědět

fakt vtipný

180

Odpovědět

teď už na tv nikdo nekouká, všichni trčej na fb .

181

Odpovědět

Haha, toto si viem predstavit na jednej zo slov. stanic ako kazdy na to nadava :D 7 hviezdiciek.

180

Odpovědět

mne sa to paci :D sikovna reklama, ktoru by som si vedel predstavit v telke tak pred 10-15 rokmi.

180

Odpovědět

No mě to přišlo dobrý

180

Odpovědět

lol...?

180

Odpovědět

???

182

Odpovědět

Paráda :)

181

Odpovědět

ked tak nad tym este rozmyslam: nie je to super, ze je tu niekto stale pre Vas? niekto, komu nevadia vase nazory, spravanie, niekto, kto sa vam nesmeje, alebo vas neponizuje, nekritizuje vas, nenuti vas ist nieco robit, presnejsie, nieco, co nechcete, nemozte sa s nim pohadat, neziarli, ked sa pozerate na ineho/ine, nechce od vas vediet, kde ste boli a co ste robili, plus vas este bavi a zabava? televizia je jeden z najlepsich vynalezov ludstva podla mna a to hovorim ako nie-zavislak :)

180

Odpovědět

Už jsem viděla a dost mě to pobavilo xD škoda, že ty titulky jso tak dole :( nadá se to stíhat a když se člověk dívá jen dolů, ztrácí to poněkud efekt :(... i tak děkuji za překlad. S některými větami jsem si nevědala rady xD Jáj, jdu si to pustit znovu :D

180

Odpovědět

creepy :D

180

Odpovědět

prvně sem si to nestopl ale po přečtení diskuze jsem si to pustil znovu a zastavil si to:D:D

180

Odpovědět

na televizi se dívám často...jen ji nezapínám

180

Odpovědět

Té televizi jede huba jak Horstu Fuchsovi v teleshoppingu :-D

180

Další