The Dan Band - Candy Shop

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:4 342

Dnes i Filmové okénko přizpůsobíme tématu lásky, jak nám velí dnešní svátek. Tedy spíše "lásky", tak jak si ji představuje a ve svých textech vyobrazuje 50 Cent.

The Dan Band je hudební skupina amerického zpěváka a herce Dana Finnertyho. Finnerty je známý především díky jeho peprnější verzi písně Total Eclipse of the Heart a výstupům ve filmech Todda Phillipse. Vedle Mládí v trapu a Starskyho & Hutche si Finnerty střihnul menší roličku i v úspěšné komedii Pařba ve Vegas z roku 2009. Na svatbě na konci filmu zahraje se svojí kapelou jejich cover verzi hip-hopové písně Candy Shop od 50 Centa. Jak už napovídá název, text písně je o cukrárně. :)

Co na Danovu verzi říkáte vy? Taky se vám stejně jako mně líbí více než originál?

Upozornění: Video není vhodné pro děti a mladistvé. V textu se můžou vyskytnout nevhodné výrazy a video obsahuje spoře oděné ženy.

 

 

Přepis titulků

Překlad: somerset www.videacesky.cz Tak svůdná... Vezmu tě do cukrárny. Nechám tě lízat lízátko. No tak, holka, nepřestávej. Pokračuj, dokud nedosáhnu vrcholu. Vezmu tě do cukrárny. Nechám tě lízat lízátko.

No tak, holka, nepřestávej. Pokračuj, dokud nedosáhnu vrcholu. Můžem to udělat po tvém. Jakkoliv to chceš. Začneš ty, nebo to mám rozjet já? Tak já na to vlítnu, kotě, je to jednoduchý. Pokud budeš nymfomanka, tak já budu nymfoman. Mám kouzelnou hůlku, jsem doktor lásky.

Kamarádi si z tebe utahují, protože jsi ze mě hotová. Chceš mi ukázat, jak to děláš? To není problém, kotě. Vylez si na mě a skákej jako auto s hydraulikou. Na podobné sračky jsem já expert. Až nebudeš moct, můžeš si pohrát s hůlkou. Snažím se ti vysvětlit, kotě, jak nejlíp můžu, že roztaju v tvý puse, ale ne v tvých rukách. Cukrárna...

Nechám tě lízat lízátko. No tak, holka, nepřestávej. Pokračuj, dokud nedosáhnu vrcholu. Nandej mi to, kotě, hezky a pomalu. Vylez si nahoru, to bude rodeo. Takovýhle zvuky jsi v životě neslyšela, protože takhle jsem to ještě nikdy nerozjel. Ve správnou chvíli sáhnu na správný místo.

Ať je světlo nebo tma, má to ráda zezadu. Tak svůdná. Měl bys slyšet, jak skučí. Její boky ve zpomaleném záběru, na zemi, když se o sebe třem. A dokud nepřestane ona, kámo, tak já taky nepřestanu. Teče z nás pot, je to v plném proudu a všechno kolem praská. Snažím se ti vysvětlit, kotě, jak nejlíp můžu, že roztaju v tvý puse, ale ne v tvých rukách.

Vezmu tě do cukrárny. Nechám tě lízat lízátko. No tak, holka, nepřestávej. Pokračuj, dokud nedosáhnu vrcholu. Vezmu tě do cukrárny. Nechám tě lízat lízátko. No tak nepřestávej. Pokračuj, dokud nedosáhnu vrcholu.

To je ono... Pokračuj v lízání. Až ke šťavnaté náplni. Tak je to fajn... Lízej. Cucej. Chytni to. A ojeď to.

Lízej, lízej, lízej, lízej. Cucej, cucej, cucej, cucej. Stáhni to a ojeď to, ojeď to, ojeď to... Kolik líznutí to zabere? Jen jedno. Jedno je tak akorát, díky.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobrej text :D :D

181

Odpovědět

Je dobrý jak zpíva jak si ma vylezt nahoru ze bude rodeo :D jak tamten chlápek se furt mračí :D jako by se mu to nelíbílo :D

181

Odpovědět

ovšem toto je skvělé :D kam se hrabe debilní 50 cent..

182

Odpovědět

Chci se jen zeptat.ty videa co dávate sem tak s titulkama by asi stahnout nebo tak nesly ze?

180

Odpovědět

Pokud se nepletu tak tahle skupina se objevila ještě v několika filmech, tušim že starsky a hutch byl jeden.

180

Odpovědět

tyo..nevíte proč se mi každý video nahrává půl hodiny? nedělá Vám to taky?

181

Odpovědět

ovela lepšie jak original :D he

181

Odpovědět

Lepší originál :-)

180

Odpovědět

Na konci je Zach ? :D

180

Odpovědět

diky moc za videa dneska.. opravdu mi to zvedlo naladu

180

Odpovědět

Skvelej napad :) ja sem fakt chodim spis kouknout co za skvely video sem kdo dal... vic hlav vic napadu...preklad samozrejme taky super :)

180

Odpovědět

Film je boží doporučuji ke shlédnutí

181

Odpovědět

a co zkusit starší hudební videa od sandlera?
http://www.youtube.com/watch?v=jL8f3HuoSu4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pjHkIm3Z3gA&feature=related

180

Odpovědět

Co natom povedat? Len ze nech uz je piatok :)

180

Odpovědět

jj, total eclipse..., to je klasika - i see that fuckin' look in your eyes :)

190

Další