Andrew Garfield a Rob Beckett o herecké řeholiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:4 463
V prvním videu vypráví Andrew Garfield o složité přípravě pro roli ve filmu Mlčení a ve druhém videu se přidá Rob Beckett, poví nám o své patálii s kulháním ve filmu Příběh Popelky.

Přepis titulků

Hraješ ve filmu Mlčení od Martina Scorseseho. A na to ses připravoval ve Walesu, že ano? Ano, je to tak. Ve Walesu. A v tom filmu hraješ mnicha. No, kněze, jezuitského kněze. Takže součástí přípravy bylo, že jsem s Adamem Driverem, který také hraje jezuitského kněze… Odehrává se to v 17. století v Japonsku, kde zakázali křesťanství. Je to úžasný film, režíroval ho Martin Scorsese.

Asa už s ním také pracoval. Opravdu vytvořil hluboký film. Ale my jsme se v rámci přípravy museli zúčastnit pobytu v mlčení v Saint Beuno's, to je nádherné křesťanské útočiště. - Znáte to? - Ano, ale pobytu jsem se tam neúčastnila. Na to je ještě brzo. Takže jsme tam byli asi osm dní a mlčeli jsme. Poznali jsme se v New Yorku, dali si drink a znovu jsme se viděli až ve Walesu, kde jsme spolu 7 dní nepromluvili.

- Pozdravili jste se aspoň? - Ne, ani to ne. Jen jsme gestikulovali. A došlo na hodně takových grimas? Ano, asi ano. Bylo to… Ale vážně. Slib mlčení. To potom píšete vzkazy? Za osm dní přece musíte promluvit. Ne, vážně ne. Zkoušel někdo z vás takový pobyt? - Vůbec nikdo?

- Nemůžou o tom mluvit. Ale pro mě to byla opravdu úžasná zkušenost. Velice rychle jsem si zvykl čistě jen na svou společnost. Opravdu to vede k takové intimitě se sebou samým. - Jaké to bylo, když jste odešli? - Úplně šílené. To na tom bylo fakt zvláštní. Vlezli jsme do auta a jeli jsme společně tři hodiny na letiště. A přišel takový proud, nedalo se to zastavit, úplně nejodpornější výrazy a obrazy…

Jako by si ďábel říkal: „Kde jste byli posledních 7 dní?! Vy bastardi!“ A najednou z nás padaly vážně nechutné… Bylo to vlastně strašidelné, fakt děsivé. A hihňali jsme se, brečeli smíchy, ale ano, cestou na letiště jsme vedli nejodpornější, úžasný rozhovor.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rob Beckett je boží :-) Super byl v opileckých dějinách https://videacesky.cz/video/opilecke-dejiny-jindrich-viii-

00