Výhry, prohry a líbačky na předávání cenThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:14 759

Anette Bening povypráví o dárku, který během Oscarů dostala od Whoopi Goldberg a Andrew Garfield zavzpomíná na Zlaté glóby, kde narušoval předávání ceny Ryanu Goslingovi.

Přepis titulků

Vyhrožovali jste, že zopakujete svou krásnou chvilku ze Zlatých glóbů... Čehož teď určitě lituješ, protože kam přijdeš, tam se to řeší. Určitě jste to viděli, protože jsme o tom mluvili, když tu byl Ryan Gosling. Takže Ryan přebírá svou cenu, Anette sedí někde tady... - Tady! Jsi to ty? - Myslím že ano. Ale tadyhle kradou veškerou pozornost Andrew Garfield a Ryan Reynolds. Takže...

uděláte to i na Oscarech? Ne! Byla to hrozná pitomost! Řekl jsem Ryanovi: "Jestli vyhraješ, nedávej pusu manželce, ale mně." A on na to: "Jasně, to bude prča!" Plán vypadal asi tak, že se nakloní k ženě, ale na poslední chvíli se vrhne na mě. K našemu velkému zklamání nevyhrál, ale já mu řekl, že to uděláme i tak. A on do toho šel. Ale je bezva, že to proběhlo takhle na pozadí, protože se na to musíte hodně zaměřit, abyste si všimli... No právě!

Ryan Gosling o tom neměl vůbec tušení! - Anette, ty sis toho všimla? - Vůbec ne! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi už to tady všichni viděli, ale NTA 2017 Recognition Award ocenění pro Grahama - jeho reakce na vyhlášení:
https://www.youtube.com/watch?v=RgB_SGaldBY&t=181s
a jeho proslov:
https://www.youtube.com/watch?v=asDferjZ1K4
:)

20

Odpovědět

Přidal bych to titulků i přijmení, jak říká "Řekl sjem Ryanovi", že mluví o Reynoldsovi (v originále to řekne), jelikož jsou oba Ryanové. :)

80

Odpovědět

Ta babicka to je Anette Bening? ta sexy kost s Bugsyho? Ta cundra s Valmona? srdce mi krvaca.

41

Odpovědět

první

538

Odpovědět

Proboha! Ne! NE!
Legendy byly pravdivé! Světlo v temnotě, náš spasitel, náš zachránce!
Praděda kdysi vyprávěl, že přijde okamžik, kdy na vlastní oči uzříme, jak se rozestoupí moře, jak blesk rozčísne oblohu a jak zvěř uctivě skloní hlavu, a někdo napíše pod video první komentář.
Nikdo mu nevěřil. Jeho vlastní syn mu nevěřil. Syn jeho syna mu nevěřil. Já však vždy ve skrytu duše doufal, že ten den přijde, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že se jednou budu moci sám na prchavý okamžik hřát na výsluní jeho slávy.

Pověz mi, ó velebný a velectěný, kde jsi byl takovou dobu?

563

Odpovědět

První....retard

111

Odpovědět

+TomášpravduJá nesnáším koťátka.

013