Anya Taylor-Joy o své fobii a o šacháchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 638
Anya Taylor-Joy, která ztvárnila například hlavní roli v miniseriálu Dámský gambit, se spolu s herečkou Annou Maxwell Martin podělí o své poměrně netradiční strachy. Ve druhém videu pak vypráví, jak se setkávala s fanoušky, když opadla covidová opatření. Kromě těchto dvou hereček sedí na pohovce ještě Bruce Springsteen a britský komik Mo Gilligan.

Přepis titulků

Málem jsem zapomněl, až teď to vidím. Jsi v pohodě, Anno? - Upozorňovala jsem tě. - Je to tak, ale já na to zapomněl. - To ti nevěřím. - Ne, vážně. Ale ty máš fobii z něčeho tady ve studiu. - Není to Graham! - Ani Bruce Springsteen. Ani pohovka. Tak čeho se bojíš? Tohle je v pohodě, teď koukám, že je to plastové, ale mám fobii z misek s ovocem.

- Vážně? - Ne z té misky, - jde o to ovoce. - Protože se navzájem dotýká? Omlouvám se. - Kdy to začalo? - To nevím. Mám různé strachy, prostě se tak nějak zjeví. Je problém ovoce, nebo ta mísa? - Ne, ta mísa ne. - Takže to ovoce? Jíš vlastně ovoce?

Jak si doplňuješ vitamíny? - S tím si nedělej starosti. - Dělám. Jako bych byl tvůj rodič. Anyo, tebe tu snad nevyděsíme, ale taky trpíš fobií. - Ano. - Ale ta tvoje mi přijde opodstatněná. Viď? Děkuju! Ano, já se bojím otáčecích dveří. Děsí mě, že mě prostě rozříznou vejpůl nebo že se v nich zaseknu. Když jsem natáčela první scénu v seriálu Gangy z Birminghamu, bylo to na jeden záběr, musela jsem vběhnout otáčecími dveřmi, někoho popadnout a těmi dveřmi zase vytáhnout.

Samozřejmě jsem se tam hned při prvním pokusu zasekla. Takže podle mě je to oprávněné. Navíc musíš přizpůsobit rychlost chůze těm dveřím. A na letišti tam všichni chodí s kuframa, to se bojím, že tam umřu. Já mám taky fobii, která souvisí s otáčecíma dveřma. Když nosím žabky, tak se bojím, že se mi malíček zasekne v drážce dveří.

Proč to ještě zhoršuješ? To mě nenapadlo. Tomu docela rozumím. Když jezdím metrem, jsou tam ty eskalátory. Na těch si po straně čistím boty. Jsou tam takové kartáče. To neděláte? To teda nedělám. Nejím ovoce a ještě si nečistím boty. Je to fajn, mám potom čisté boty, ale bojím se, že se tam někdy zaklíním.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já se omlouvám, tohle bude asi hodně nepatřičné..V životě jsem tu éterickou bělovlásku neviděl, ale musím prostě říct, že mě okamžitě napadlo, jaký by s ní byl asi sex...Musí to být asi hodně nadpozemské.

315

Odpovědět

Proč to tu tedy píšeš, když sám víš, že je to nepatřičné? Některé myšlenky je nejlepší nechat si pro sebe.

64

Odpovědět

+BoženkaTy to nemůžeš pochopit Boženko..(ledaže..ledaže bys poslala fotku;) )

211

Odpovědět

Odpovědět

Bože, co to (ne)má ta holka na sobě? Mám ji rád už od Čarodějnice, ale očividně ještě musí hodně vyzrát.

85

Odpovědět

Mám dvě varianty odpovědi:
1) Tomu, že se žena začne víc zahalovat, se neříká vyzrálost, ale stáří :) Prostě, když na to má, pochlubí se. Až na to mít nebude...
2) Zralost u ovoce je ta jedna jediná vteřina mezi nezralostí a hnitím :D
Nemám proto tyto náhradní výrazy, jako právě "vyzrálost", a podobné orwelštiny, rád. Jsou vlastně zastřenými nadávkami, urážkami.

79

Odpovědět

+Alfik1) nesmysl. Nikdo a nic, nedefinuje, jestli se ma cim chlubit, nebo nema.Cely je to o vkusu dane osoby.
2) zase blbost. Ovoce vydrzi zraly dost dlouho na to, abys mel moznost si ho vychutnat v to spravny obdobi. Ale dekujem za info, ze v tom vidis "orwelstinu" a vidis v tom urazku ci nadavku. Ve skutecnosti je to totiz jen vyjadreni nesouhlasu se soudnosti dotycneho. Urazliveho na tom neni zhola nic.

03

Odpovědět

+Alfikno a tahle snad na odhalenost má? Navíc tohle už je daleko za "odhaleností"

11