Arnold Schwarzenegger o novém Terminátorovi, Andym Warholovi a Lindě HamiltonThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:9 855
Arnold Schwarzenegger má za sebou další film s Terminátorem a při té příležitosti zavzpomíná s Lindou Hamilton na natáčení toho prvního filmu. Řeč přijde také na umění Andyho Warhola a spolupráci s ním a k tomu něco povypráví i Debbie Harry.

Přepis titulků

Nesmíme toho prozradit příliš, ale co se děje s Terminátorem, když ten film začíná? No, Terminátor se tak potuloval, terminátoroval... - Pilný jako včelka. - Přesně tak, dělal přesčas. Ale zároveň už dlouho žil mezi lidmi, takže si osvojil některá chování lidí. A máš práci. Terminátor je normálně zaměstnaný. Ano, kvůli infiltraci, abych zůstal inkognito, tak prodávám závěsy.

A to sis vybral? Mohl jsi dělat elektrikáře, instalatéra, - cokoliv. Vybral sis tohle? - Vlastně to vymyslel Jim Cameron, ale já tu postavu potom trochu rozvinul, některé ty repliky jsou improvizované, je to docela vtipné. Ano, je to vtipné, bude se vám to líbit.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podařilo se vám někomu najít tak fotka, o které mluvil Arnold? Jestli jo postnete odkaz?

00

Odpovědět

Do p****e Arnold má skvělý triko. Já ho chci taky

20

Odpovědět

och Debbie - čas prostě nezastavíš, škoda, že jsem ji nezažil v jejich nejlepších letech, byl bych zamilovaný jen napříč prostorem a ,,ligou", takhle jsem zamilovaný ke všemu i napříč časem.

30

Odpovědět

Kecá. Kdyby zkusil rozbít okno auta z normálního skla, tak jeli rovnou na chirurgii.

07

Odpovědět

Když do toho skla zaboříš ruku až po loket, tak ano. Když umíš udeřit bez rozmachu a včas pěst zastavit, vysypeš sklo aniž by ses pořezal. Pak je taky otázka, kdy začali amíci dávat do dveří kalené skla. Tam ti pořezání nehrozí vůbec, zase se hůř rozbíjí.

131

Odpovědět

+jatobylNemyslel jsem to tak, že by se pořezal. Rozbít kalené sklo není žádná sranda. Bez praxe na jeden pokus velice nepravděpodobné, daleko víc je šance, že odejde se zlomeninou.

11

Odpovědět

+NolmoJo, zlomenina je pravděpodobnější. Ale tohle se obchází hrotem schovaným mezi prsty. Něco jako velký připínáček v dlani. Kalené sklo je vlastně předpjaté a bodový úder ho rozsype snáz než obyčejné.

80

Odpovědět

+jatobylJasně, ale nebudu se potom tvářit, jako že jsem ho rozbil pěstí, protože to Arnold fakt nepotřebuje...

01

Odpovědět

Rozbíjení skla. Že by tato scénka? ;-) Terminator breaks the window/ steals car
(Sice nic nevyndavá, ale už to bylo tak, dávno, že si nemusel pořádně vzpomenout...)

32