Bill Bailey o přespání u přítelkyně a nepovedená albaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:5 089

Bill Bailey zavzpomíná na jedno přespání u své bývalé přítelkyně, ze kterého se vyklubala docela trapná situace. Ve druhém, opět archivním videu se Bill Bailey, Jennifer Hudson a k.d. Lang pokochají opravdu nepovedenými obálkami alb, které pro ně Graham našel na stránce bizarrerecords.com.

Poznámky:
Loretta Lynn je americká country zpěvačka.
The Krankies je skotská komediální dvojka, která se nejvíce proslavila v 70. a 80. letech.
Ideologie Big Society („Velká společnost“) vznikala už v 90. letech a po roce 2010 ji prosazoval právě konzervativní britský premiér David Cameron. Podle tohoto myšlenkového směru by se měl „integrovat volný trh a teorie společenské solidarity založené na hierarchii a dobrovolnictví“. (Zdroj: anglická Wikipedie)

Přepis titulků

U jedné z mých prvních přítelkyň… Ne, že bych jich měl hromadu, jenom takový houf. Hejno. Nevím… - Hrstku. - Tohle je citlivé téma. Při jedné příležitosti jsem u své přítelkyně přespával a její máma byla docela přísná ohledně našeho spaní, nemohl jsem být v pokoji přítelkyně, musel jsem do pokoje pro hosty. Byl to pěkný večer, já se vzorně odebral do pokoje pro hosty a kolem půlnoci přišel její manžel, byl hodně opilý.

Očividně se to u nich dělo, potom jsem slyšel nějaký křik, pár hlasitých slov. On tak nějak odvrávoral, došel do pokoje pro hosty, kde jsem spal já, vlezl si ke mně do postele a prostě usnul. Strávil jsem celou noc v té podivné situaci a ráno, když jsem odcházel, to bylo ve smyslu: „Jsem ráda, žes nespal s mou dcerou.“ „Ne, ale spal jsem s vaším mužem.“ - A máte to.

- A máte to!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemá být u druhýho videa vessel jako nádoba? Co vim, tak v nábožensví se to používá víc než loď a imho, kde je loď, tam to vymyslel knižní překladatel původně špatně. :D

20

Odpovědět

Přiznám se, že vessel jako nádoba jsem nikde moc neslyšela. Ale taky se přiznám, že náboženské texty čtu málo a po troše googlení vám musím dát za pravdu. Díky za podnět :)

30

Odpovědět

K druhému videu: co se týče toho prvního alba, tak mít v p****i konvence ohledně vzhledu a případný posměch, je opravdu ukázka sebevědomí, takže název je na místě. K tomu zbytku....no, možná by se mohli kouknout do zrcadla, než se začnou vysmívat ostatním kvůli vzhledu. Jediná z nich je přitažlivá ta černoška, která má ale stejný účes jako moje máma na promoci. Takže holka, nesměj se jinejm, když sama nosíš účes, který letěl za normalizace v komunismu.

66

Odpovědět

Já si hlavně musel vyhledat, jestli k. d. Lang je chlap nebo ženská, za celý to video jsem to nebyl schopnej odhalit.😁 Btw spoiler - ženská. 😁

103