Nekrolog Billa Baileyho a Jason Momoa s fanouškyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:10 223

Billa Baileyho prohlásili za mrtvého, a ještě k tomu vybrali hroznou fotku, posuďte sami. Ve druhém videu ukáže Jason Momoa několik vtipných fotek se svými fanoušky.

Přepis titulků

Rád bych řekl, jakou radost mám, že tu Bill vůbec je. - Jeden čas jsi byl totiž mrtvý. - Je to tak. - Cože? - Ano. Teď vypadám mnohem líp. - Tvářičky červené. - Jo, jsem v pohodě. Určitě narážíš na to, že jsem byl chybně označen za mrtvého - na stránkách BBC. - Byla to přímo BBC, ne jen tak něco. Ano, já vím, stránky BBC a tam jenom stálo: "Lidé vzpomínají na herce, komika a hudebníka Billa Baileyho, který zemřel ve věku 52 let."

To mě taky naštvalo, protože se v tom věku spletli, to mě fakt rozčílilo. - A ještě použili divnou fotku. - Tys to dával na Twitter. - Hele, co to je za fotku? - Podle mě je to k nekrologu ideální. Prakticky říkáš: "To je na hovno." - Ten obličej je ztělesněný smutek. - Ano, umírat je smutné, ale naštvalo mě to.

Byl to šok, přečíst si něco takového ráno na Twitteru. Ve skutečnosti to byl DJ v Kentucky, který se jmenoval Bill Bailey, ten zemřel a někdo v BBC koukal na zprávy... Podle mě to muselo být uprostřed noci, uslyšel: "Zemřel Bill Bailey." Tak zpanikařil a napsal: "Bill Bailey zemřel," přidal fotku, uvědomil si, že to nejsem já, znovu zpanikařil, pokusil se to smazat, ale to už si to někdo vyfotil a sdílel to na Twitteru. Ráno jsem se vzbudil a čtu: "Bill Bailey, mrtvý, 52."

A pak mi volal manažer a ptal se: "Jsi v pořádku?" To od něj bylo hezké, řekl jsem mu: "Nejsem mrtvý, je mi mnohem líp, jsem pořád tady." "Dnešní koncert platí."

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra jsem na fenky ale pořád na toho Jasona musím koukat... :D Je fakt hezkej chlap

70

Odpovědět

Proč mi přijde, že to video s Jasonem tu vidím tak potřetí?

11

Odpovědět

Ta fotka naprosto jasně říká: "Okamžitě mi naval zpátky moje pivko!"

211

Odpovědět

Na té druhé fotce to vypadá spíš jako "Ale táto mu říkat nebudu.".

31

Odpovědět

mno, zas tak vtipny me ty fotky neprijdou...

815

Odpovědět

Přesně tak bratře ! Spíš je to smutné...

38