David Attenborough komentuje video s želvouThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:5 974
Dokumentární filmy Davida Attenborougha jsou legendární z velké části kvůli jeho komentáři. Co myslíte, podaří se mu povznést na úroveň seriózního dokumentu i podomácku natočené video s želvou?

Přepis titulků

Když natáčíte páření, nepřipadáš si někdy prostě jako starej úchyl? „Už střih, to točíme moc dlouho.“ Nějak se ti rozjela představivost. To je pravda. To ano, Davide. - Viděl jsi někdy, jak se páří ptáci? - Ano, holubi. A jaká je to rychlost. Hned jsou pryč. Ale než se do toho pustí, tak se dost naparují.

To je možný, asi se předvádějí, ale samotná kopulace trvá chviličku. - Vážně? - Ano, říká se tomu kloakální polibek. Tos věděla, Kathy? Jen jsem to zažila… - Teď víš, jak se to jmenuje. - Ano. Díky za ten kloakální polibek. Jedna z věcí typických pro tvé filmy je tvůj komentář.

Nějak se to tím povznese. Dostane to auru vážnosti a osvěty. Máme tu takový klip s divokými zvířaty. Teda jedním zvířetem. Tak si ho pustíme. Možná už ho znáte. Úplně s ním soucítíte, že? Kdybychom to pustili znovu s hudebním podkresem, mohl bys k tomu přidat komentář?

Abychom zjistili, jestli to tím povzneseš. Tak to pusťte. Na svěží lučiny Croydonu padá soumrak a nenápadná želva si vybrala svého partnera. V tanci starém jako sám čas pozvedne hlavu a vydá svůj mocný ryk lásky. Nádhera!

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hustééé Kathy Burke z Klubu sráčů ta ženská vedle. Jsem už fakt starej :D

10

Odpovědět

Mimochodem, tahle legenda si včera založila Instagram. Tak jestli máte ve svém životě nedostatek Davida Attenborougha, zamiřte tam! 💚

https://www.instagram.com/davidattenborough/

80

Odpovědět

Borec :D

120