Dvojníci a depilaceThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:11 030

Celebrity mají dvojníky dokonce i mezi celebritami. U Bryce Dallas Howard je to Jessica Chastain, u Thandie Newton zcela jasně Zoe Saldana a u Jeffa Goldbluma možná Allen Ginsberg. Kromě toho přijde u Grahama též řeč na množství nahoty v seriálu Westworld.

Přepis titulků

Jeffe Goldblume, člověk by řekl, že vypadáš tak osobitě, prostě tě člověk vidí a řekne si: "Jeff Goldblum, nikdo jiný." A stejně si tolik mužů myslí, že vypadají jako ty. - To by se jim líbilo. - Myslím, že to jsou ty brýle. - Jakmile mají brýle, jsou ty. - Možná. Přichází ke mně hodně lidí, kterým někdo celý život tvrdil, že vypadaj jako já. - To je fakt divný, ne? - Jo, trochu. A je to dost široké spektrum lidí.

Ale snažím se to řešit diplomaticky, vždycky jim říkám: "To mi lichotí." - Pěkně. - "Přál bych si vypadat jako vy." A nevymýšlí si. Lidi to sdílí. Třeba tenhle člověk. - No vidíte. - To jsi ty. A on vypadá trochu jako ty. To mi lichotí. Tenhle nahrál tuhle fotku. Teda, ten vypadá jako dobyvatel srdcí z 50. let. - Vypadá úžasně.

- Ale podívej se na sebe. U toho to budou ty brýle. Počkej, ale není to fotka mladého Allena Ginsberga? - Myslíš? - Myslím, že jo. Byl tebou celé roky posedlý. Najděte si ho. Napsal známou báseň jménem Kvílení. Vy dva to určitě umíte zpaměti. Do toho. Ne, ale mám... Výborně, Chrisi.

Ale kupodivu, když jsme oznámili, že budeš hostem naší show, napsala nám jedna paní, že tady bude a že jejímu manželovi pořád říkají, že vypadá jako ty. Tak se na něj podíváme. Kde máme Andyho? Tady je. To vůbec není špatné. Mám tam jít, ať máme přímé srovnání? Jo, to zní moc dobře. Ahoj Andy.

Můžeme si společně udělat fotku. Koukněte se na mě, za mnou je kamera, ta vás vyfotí. V Jurském parku... - Nádhera. - Děkuji. Díky moc. Andyho žena si při pohledu na tebe určitě říká: "Hele, vylepšení." Ale on vypadá velice šarmantně. Když už jsme u toho, Bryce... Jedna naše známá, Jessica Chastain, mluvila o tom, že si lidé mysleli, že ona je ty.

- A naopak. - Ale fakt si jste podobné. Tady je Jessica a tohle jsi ty. Teď to ukradnu od Jeffa, ale je to vážně pravda, moc mi to lichotí. - Je neuvěřitelná. - Ale úplně jsem to nepochopil. Dělo se to ještě, než jste obě byly slavné? Ano. Chodila jsem do školy v New Yorku na NYU a Jess také, chodila na Juilliard. A stalo se to mnohokrát, moc dobře si to pamatuju. Poprvé to bylo, když jsem šla do Starbucks, kde si mě lidi spletli s nějakou Jess.

Přišla jsem do Starbucks, chtěla jsem si objednat u kasy a ten člověk povídá: "Ne, Jess, váš nápoj je tamhle." Říkám: "Ještě jsem si neobjednala." A on: "Typická Jess" "Nedělejte si ze mě srandu." A pamatuju si, že mě to docela znepokojovalo, jak jistý si byl, že jsme stejná osoba.

A později mi mnoho přátel říkalo, že ta žena, Jessica Chastain, by klidně mohla být moje sestra. A je zvláštní, že tobě se to stává taky, Thandie. - Ano, hodně. - Kdo je tvá dvojnice? - Zoe Saldana. - Ale když se podíváte na její fotku... - No jo. - Vidíš to i ty. Já vím, ale děje se to, když jsou mi lidi tváří v tvář. Lidi, které znám.

Například Victoria Beckham, nic proti ní, kterou jsem několikrát potkala. Byly jsme v SoulCycle v LA, povídaly jsme si... Byly jsme takhle blízko. A ona říkala, jak je to super, že jsem v SoulCycle, i když jsem těhotná. Tak jí říkám, že dítě už je na světě, že to je pár měsíců, a myslela jsem si, jak hrozně asi vypadám. A po chvilce rozhovoru mi došlo, že si myslí, že jsem někdo jiný. A říkám: "Vic, myslíš si, že jsem Zoe Saldana?" A ona se úplně propadala hanbou.

Fakt se styděla. A to je v pohodě, Zoe Saldona je naprosto překrásná... Ale takhle blízko? No tak. A navíc jsem z Anglie. Příště bys měla někomu namluvit, že se připravuješ na roli, metodické herectví a tak, a že pracuješ na britském přízvuku. Zeptej se, jestli jim tvůj přízvuk přijde dobrý. Vlastně jsme se se Zoe tak nějak spřátelily za ty roky.

Tak si říkám, že když budu v LA a fakt se mi nebude chtít do práce, mohla bych jí brnknout. "Zoe, nemáš čas? Zaskoč za mě. Nikdo si toho nevšimne." Se mnou a Andym to je stejný. Měli bychom toho využít. V Jurském světě 3 to bude Andy, Bere to všema deseti.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bryce..boha jeho ...aj tak si krásna ....ale ..boha jeho !!

22

Odpovědět

Já si před zkouknutím videa nepřečetl popisek a myslel jsem si, že je Jessica Chastain asi těhotná, když tak ztloustla :D

92

Odpovědět

Goldblum je tam s Ginsbergem hezky vyškolil.

230

Odpovědět

Pro ty, které Westworld moc nechytl:
Spartacus - více akce, více nahoty, méně skákaní mezi časovými liniemi.

29

Odpovědět

westworld, neskutocne precenovana blbost

1232

Odpovědět

+v m vargaOno to tiež nieje seriál pre tupých.

327

Odpovědět

+BokKdyž koukám na některé díly druhé serie (třeba 2x7), tak mám pocit, že to tak trochu pre tupých upravili. Asi aby to mělo sledovanost i v USA. :)

10

Odpovědět

+Bokbohuzial je, ale pekne si sa zaradil

11

Odpovědět

+v m vargaPříjde mi, že jsi na videacesky uživatel s nejvíc nepopulárními názory.

11

Odpovědět

+yeetjo, iny nazor jak ovce, se tu tresta

01