Thandie Newton mluví japonsky a radí s make-upemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 889
V jednom starším videu nám Thandie Newton předvede, jak se pro seriál Westworld naučila klasickou japonštinu a ve videu z karantény přidá trochu netradiční návod na ranní make-up.

Přepis titulků

Já to vím, protože mi to řekli, ale ta japonština, - to není obvyklá japonština. - Ne, není! Je to klasická japonština, - což je hrozně těžké se naučit. - Já bych řekl, že normální japonština - už je dost těžká. - To je pravda. A já ani nevěděla, že mě učí klasickou japonštinu, ale pak přijeli herci, kteří s námi natáčeli Shogun World, a ti mluvili normálně moderní japonštinou. Strašně se divili, že to umím, protože i pro ně je to docela těžké. - Ale bylo to skvělé!

- A mohla bys nám něco říct? - Jo, to bych určitě mohla. - Teď nevím, co bych chtěl, abys řekla… Rozuměl někdo? - Chris chce něco říct. Do toho. - Tys mě zrovna pozvala na rande? Tak dobře. Jak se řekne „dobře“ v japon… V klasické japonštině! - Mohl bys říct „ano“, to je „hai“. - Hai. Skvělý.

Co jsi řekla doopravdy? Řekla jsem: „Odložme meče a věnujme se důstojné konverzaci.“ - Což je takové klasičtější. - Něco takového jsme říkali vzadu, ne? - Ano. - Přesně na tom jsme se dohodli. Jeffe, umíš ty japonsky? Protože tys byl nedávno v Japonsku, ne? - Před pár dny jsem se vrátil. - Vážně? Ano, propagoval jsem tam Psí ostrov, film Wese Andersona. - To je skvělý film! - Úžasný! - A jak došlo k tomuhle?

- Jo, to bylo vtipné. Všichni tam byli tak milí a skvělí! Opravdu úžasní lidé. Měli jsme tam premiéru, účastnil se jí Wes Anderson a bylo tam několik zápasníků sumo, kteří měli přispět k atmosféře, prováděli nějaké obřady a tak. A já se s nimi vyfotil. A potom tě rozmáčkli.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nikoho tie rozmaznane celebrity nezaujímajú :)

713

Odpovědět

Tak s tou japonštinou je pěkně napálila... tohle mělo do klasické japonštiny hodně daleko :-)

17

Odpovědět

A co to tedy bylo? Co říkala?

50

Odpovědět

+Tomatotak teď mě to taky zajímá :D já jí věřil :D

70

Odpovědět

Hele jako, to že se celé dny díváš na hentai z tebe nedělá odborníka přes japonštinu.

210