Felicity Jones o setkání se Stephenem Hawkingem a partnerské roztržkyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:9 009

Felicity Jones dnes u Grahama zavzpomíná, jak na natáčení Teorie všeho zavítal Stephen Hawking. Ve druhém videu se spolu s dalšími hosty (Stephen Merchant a Rob Beckett) podělí o malicherné důvody hádek v jejich domácnostech, ať je to imaginární nevěra, nebo způsob, jakým by měl člověk ideálně skládat nádobí do myčky.

Poznámka:
Martin D. Ginsburg je postava z filmu On the basis of sex, kterou hraje Armie Hammer.

Přepis titulků

Felicity, tys byla nominovaná na Oscara za roli ženy Stephena Hawkinga. Bylas v té situaci, poznala jsi tu ženu, kterou jsi hrála. - Máš to podobně? - Bylo to zajímavé. Je důležité, aby člověk dostal cosi jako svolení té osoby. Připadá vám, že... Projdete si určitým... Když jsem hrála Jane, přišlo mi, že tam byla zkušební doba. Šli jsme s Eddiem s ní na večeři, strávili jsme s ní čas... Přišlo nám to mnohem těžší než jakýkoli konkurz, kterým jsme prošli.

Potřebujete ten souhlas od té osoby. Oni se nakonec vlastně vzdávají svého života, všem ho ukážou. Výměnou pak chtějí vědět, že se o jejich příběh postaráte. - Jde tu o důvěru. - Přesně tak. Mluví se o tom setkání se Stephenem Hawkingem. - Vy jste s ním taky strávili nějaký čas. - Je to tak. Stephen přišel na natáčení. Byli jsme hrozně nervózní, opakovali jsme si repliky, chtěli to udělat co nejlíp.

A když se řeklo: "Střih!" napjatě jsme čekali, co si o tom myslí. A on psal, my jsme čekali a nakonec řekl: "Mohla by Felicity, prosím, přijít a dát mi pusu?" No teda. A je nádherné, že on se nebere vůbec vážně... Myslím, že tohle myslel vážně. Podle mě to nebyl žádný vtip. Přiveďte ji, ať mi kouká dát pusu!

Doufala jsem, že to myslí tak nějak přátelsky, možná otcovsky... Ano, doufejme.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budiž mu země lehká. :)

90

Odpovědět

Armie! :D Konečně se tady alespoň někde mihnul. :D

90