První akční scéna Stephena Merchanta a vánoční trapas Armieho HammeraThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:8 478

Stephen Merchant si konečně zahrál v akčním filmu, ale realita byla trochu jiná, než očekával. Armie Hammer ve druhém videu povypráví o své ženě a o jejích šifrách, které bohužel občas nerozluští.

Přepis titulků

Takže, Stephene, ty píšeš, režíruješ, ale taky dál hraješ. - Viděli jsme tě v Dívce v pavoučí síti. - Je to tak. To byl docela velký akční film. Jeden z těch důvodů, proč jsem tam chtěl hrát, byla ta akce, ten dramatický prvek. Řekli mi, že budu moct hrát... Že budu v jedné bojové scéně. To pro mě bylo poprvé, nikdy jsem se ve filmu nepral. Ty určitě už hodněkrát, ale fakt jsem se na tu scénu těšil.

Řekli mi: "Takže máš malého syna a do domu se vloupe vrah, ty v koupelně připravuješ svého syna do postele a vejde ten vrah." Tak jsem si říkal, že budu bránit syna. A oni: "No, vlastně chceme, aby ses krčil v koutě." A já: "Dobře, ale co bude s tím vrahem?" "Neboj se, někdo se o něj postará." Dobře. Ten, kdo hrál vraha, byl velký asi jako ty a já mám dva metry. A ta osoba, která toho vraha vyřídila, byla Claire Foy ze seriálu The Crown.

Ta má sotva přes metr a půl. A já: "Aha, takže já se budu krčit v koutě?" "Přesně." Víte, já jsem rozhodně pro podporování žen a pro silné ženské postavy ve filmech, ale nic není víc ponižující, než být Angličan, který se krčí v koutě, zatímco královna někomu nakopává zadek. A řekl jsem jim: "Mohl bych mu pro svou důstojnost vrazit aspoň jednou?" Oni: "Dobře, dovolíme ti ho něčím praštit, on tě potom srazí k zemi." "Dobře." A to, co mi dali, abych ho tím praštil...

Byli jsme v koupelně, takže mi dali ten malý koš na vložky. Není to úplně sexy bojová scéna. Ale ty, i když se krčíš, tak jsi docela velký. - Jo. - Takže jsi možná i skrčený větší než Claire Foy, která bojuje s tím vrahem. Navíc ten boj trvá celou věčnost. A já tam celou dobu musím ležet, sténat, kouknout na mobil... Je to absurdní! Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ah, Armie... :D Škoda, že se pokračování Krycího jména asi nedočkáme.

120

Odpovědět

Potom je ještě druhý chyták, když si nějaký dárek vybere a vy jí kromě toho vytouženého nekoupíte ještě nějaký navíc o kterém nevěděla... :-)

280

Odpovědět

Přesně. Koupíš jí přesně to, na co ukazuje, ale už nevíš, že je v tom ještě skrytý háček.
Mr.Bean presents a ring to his GF...!!

160