Helen Mirren o slangu a zlomeném prstuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:4 132
Helen Mirren už má svá léta, ale nedávno hrála ve druhém díle filmu Shazam, takže byla v úzkém kontaktu s velmi mladými herci, což pro ni nebylo vůbec jednoduché. Pedro Pascal to má v seriálu Mandalorian podobně, ale od svých mladších kolegů se přiučil velmi užitečný výraz. Ve druhém videu Helen Mirren také prozradí, že některé kaskadérské kousky natáčela sama, což se neobešlo bez nepříjemných následků. Na pohovce s nimi sedí Ariana DeBose.

Přepis titulků

Takže jste tři sestry, bohyně, a co dál? O co jde? Božínku, mě se neptej… No, prostě nám sebrali naše schopnosti a jsme opravdu naštvané. Sebral nám je Shazam a my si pro ně na Zemi přišly. Ale já v tom chtěla hrát, protože ten první díl mi přišel skvělý. Je to roztomilé a vtipné. Superhrdiny sice úplně nemusím, ale moc se mi líbí ten nápad, že jsou superhrdinové ty malé děti.

Takže jsem moc ráda podepsala smlouvu na roli ve druhém dílu. Ale samozřejmě tam hrají malé děti. Ty to určitě taky znáš z natáčení Mandaloriana. Oni žijí v jiném světě, mluví jazykem, kterému nerozumím. Když jsem s nimi trávila čas, přišlo mi trapné se pořád ptát: „Pardon, o čem to mluvíte? Na co je to reference?“ Těch odkazů je tolik.

Já taky neznám polovinu toho, na co dneska děti odkazují, - a to jsem sama pořád dítě. - Já se nedávno naučil skvělý výraz. Někdo prohlásil, že dal smyk. Víte, co to je? - Ne. - Ne. - Dát smyk. - Co to je? Já myslel, že to znamená někoho setřást, třeba je zmást nebo tak. Ale vysvětlili mi, že dáte smyk, když vás chce někdo políbit. - Skvělý, co?

- Jo, to dává smysl. Ale jen, když tu pusu nechcete. - Zkusíme to. Zkusím tě políbit. - Ale já nedám smyk. - Musíš. - Dala bys mi pusu? - Musíš dát smyk. - No dobře. Ale rád bych řekl, že bych to nikdy neudělal. Jasně, ale zkusíme to. Rozhodl ses dát smyk. Pedro, moc ráda tě vidím! Jak se máš, zlatíčko? Byl to takový mini smyk.

Podváděl jsi, Pedro. Přišlo mi, že je to špatně. Tobě bych to přece neudělal.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář