Helen Mirren odhání medvěda a Adele se stýskáThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 532
Helen Mirren musela na své dovolené u jezera Tahoe čelit medvědovi, ale jak uvidíte v prvním videu, vůbec se ho nezalekla. Ve druhém videu se Adele svěří, co z Británie jí chybí, když bydlí v USA.

Přepis titulků

Nebyli jste pořád sami. Byli jste u jezera Tahoe v Nevadě a měli jste návštěvu. Různá zvířata. Ano, je tam hodně divoké zvěře. A je krásné tam sedět a sledovat, jaká divoká zvířata žijí v pohoří Sierra Nevada. Ale jsou to i velká zvířata. Na tomhle videu, kde jsi s Taylorem, - vás navštívil medvěd. - Ano, bylo to tak. Podle mě chce jídlo.

To by nešlo. No tak. Helen si to nenechá líbit. Na tuhle terasu ne! - Myslela jsem, že jste byli venku. - To přijde. Musíme ho odehnat. - Zmiz! - Proboha. - Dávej pozor. - Nic neudělá. Šup, zmiz! Ošklivý medvěd! Ošklivý medvěd!

- Nádhera. - Ošklivý medvěd!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

slabsi dil...

40

Odpovědět

Bohužel už skončila aktuální řada Grahamovy show a nejlepší videa z ní jsme vám tu nabídli hned jak vyšla na YouTube, teď už musíme vybírat z těch, na která předtím nedošlo, nebo z archivních klipů a kompilací, které se občas objeví na oficiálním YouTube kanálu...

40