Adele o nehodě se šatyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:4 581
V archivním klipu z roku 2011 vypráví Adele, jak se vyrovnávala s tlakem, který pociťovala v souvislosti s vydáním svého druhého alba. To jí přineslo také nechtěnou pozornost paparazzi. U zahanbující situace, kterou popisuje na konci, ale naštěstí žádní fotografové nebyli. Na pohovce s Adele sedí Jack Whitehall a Miranda Hart.

Přepis titulků

Teď jsi opravdu součástí toho průmyslu, takže si nemůžeš úplně dát den volna. To ne, byla jsem na pětidenním flámu. Vážně. Nemocenská. Moje turné po Evropě skončilo minulý čtvrtek, pak jsme jeli nonstop do… - No, do…? - Vlastně do dnešního rána. Ale jsem moc rád, že jsi šťastná, že si to celé užíváš.

Všichni mluvili o tlaku druhého alba, bla bla bla. Jak ses s tím vyrovnávala? Hlavně když jsou ty písničky tak emocionální. Moc jsem to nevnímala. Moc nevnímám v podstatě nic, co se tak ve světě děje. Zoufale jsem chtěla psát. Rozešla jsem se s přítelem a chtěla napsat album. Pak jsem se bála, protože spoustě lidem se stalo, že jim to druhé album tolik nevyšlo.

A ty umělce mám ráda, tak jsem měla bobky. Ale asi šlo o načasování a štěstí. A vystoupení na BRIT Awards tomu určitě ohromně pomohlo. - Lidem se líbilo. - Bylo úžasné. Ale podle mě jsem na konci zpívala falešně. Pouštěla jsem si to a nic moc. Ale rozbrečela jsem se, takže dobrý. Říkala jsi, že i tebe se ty písně dotýkají.

Jo. Jsem zahořklá. - Když zpívám smutné písničky. - Mluvila jsi s ním? Trochu. Občas si dáme vědět, že žijeme. - Na Facebooku jako ostatní? - Teď jsem se tam přidala. - Vážně? - Sleduju tam přítelkyně svých ex. Je to tak. Je to super, protože někdy nemají u fotek nastavené soukromí. - Teď už ano.

- Jo, teď už jo. - Je to super. - A teď tě pořád sledují paparazzi? - Více méně. - To je noční můra! Jo, ale většinou mě nevidí, když si neudělám vlasy a řasy, často se mi daří proklouznout. Ale byla jsem v obchodu s alkoholem… No jo. Občas volno mít můžu, jasné? A během pár vteřin bylo venku 30 fotografů. - Jak je to možné?

- Netuším. Nevím, já jim nevolám… To bylo tenhle týden, když se ti stala - ta nehoda s oblečením? - No jo. - Tam snad paparazzi nebyli. - Ne. Sice to byla zastávka plná lidí, ale nepoznali mě. Vzbudila jsem se a došlo k takovému trapnému setkání s někým… To jsem asi nemusela říkat. Ale bylo mi hrozně trapně, tak jsem šla nakoupit a bylo velké horko, takže jsem měla takové šaty jako pončo, neměly rukávy, měla jsem je jen přes hlavu.

Vyšla jsem z domu a neměla jsem čas… Ty šaty byly takhle dlouhé a já si nestihla obléct nic jiného, jenže přišel závan větru… Ty šaty se mi najednou točily kolem krku a já pod nimi byla úplně nahá. - Nahá? - Jo, úplně nahá. Všichni se smáli, ale já se neměla s kým smát, všichni se smáli mně.

Bylo to hrozné. Jen z toho vyprávění jsem se zpotila. Můžu to použít do seriálu? Jasně, klidně si to vezmi. Bylo to hrozné. Staříci, stařenky, děti… - Bylo to příšerné. - Můžou říct: „Viděl jsem Adele nahou.“ Nevěděli, že jsem to já. Teď už to ví. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď už aspoň vím, proč je mi ta její tvorba tak nesympatická. Holt se v ní dost odráží její charakter.

17

Odpovědět

Spíš to bude souviset s Tvým špatným hudebním vkusem.

20