Home office Marka Ruffala a suvenýry Willa FerrellaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:4 112

Kvůli koronaviru už pracují z domu i herci a Mark Ruffalo vám ukáže, jak taková práce může vypadat. Will Ferrell se pochlubí suvenýry, které si odnesl z natáčení, a v posledním videu se dozvíte, jak vypadá přátelství stand-up komiků Roba Becketta a Romeshe Ranganathana.

Přepis titulků

- Tohle je Airbnb, tam chodíš pracovat. - Ano. Ty teď totiž děláš… ADR se to jmenuje? Ano, přesně tak. ADR je zkratka pro dodatečné ozvučování. To je poslední část natáčení, kdy vyčistíme zvuk toho filmu. A to jsme v karanténě nemohli, takže tady tvoříme historii, poprvé děláme ADR a postprodukci přes Zoom. Sedm lidí, každý odjinud, se sejde na Zoomu a dělá postprodukci. A poslali mi vlastní malé ADR studio.

- Chcete se podívat? - Ano, prosím, nějakou prohlídku. Tohle je ten systém. Je tam počítač a malý směšovač. A to je propojené s tímto. S mým malým audio studiem. Mikrofon, monitor a samozřejmě polštáře, ty tlumí všechen odražený zvuk. A tohle celé bývá zakryté peřinou, která tlumí zvuky z místnosti.

Tak získáme ten krásně čistý zvuk, se kterým mohou manipulovat. Nikdo už nikdy nepůjde do práce, co? Teď víme, že se dá všechno dělat z domova. Kamaráde, už nikdy nepodniknu žádnou zbytečnou cestu. Někam ven mě dostanete jedině na dovolenou.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tím nejslušnějším možným způsobem k dané situaci jsem vyjádřil svůj názor a byl jsem zase smazán.

65

Odpovědět

No vidíš, že to jde i slušně :-)

10