Hraní mrtvol a fotky z mládíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:8 673

V dnešním díle vypráví Emilia Fox, jaké repliky se ve své kariéře filmové patoložky musela naučit, Johnny Vegas vysvětluje, že v Tichém svědkovi málem hrál mrtvolu, a navíc se můžete pokochat několika fotkami z ranné kariéry Grahamových hostů.

Poznámka:
Kouzelný kolotoč je pořad britské BBC, ve kterém vystupuje pes známý lidově jako smeták.
Argos je síť maloobchodů.

Přepis titulků

Emilie, ty jsi přispěchala přímo z laboratoře, - zrovna natáčíš Tichého svědka. - Je to tak. Vůbec jsem si neuvědomil, že je to už 22. řada. - Je to tak. - Nejsi už teď vlastně odborník na forenzní vědu? Zvládla bys ohledat mrtvolu? Nejhorší je, že za těch 14 let bych už asi mohla být patoložka. Dneska jsme se smáli tomu, co jsme za ty roky všechno museli říct. Něco jsou prostě vtipná slova, která musíte říkat smrtelně vážně.

Třeba: "Je mi to moc líto, ale zemřel na schistosomózu." Takové věci říkáte. A jedna věta byla fakt zabiják. Musím se hodně soustředit, abych si správně vzpomněla. Bylo to: "Vysoká afinita vazby na alfa-2 andrenergní a M1 muskarinové receptory." Píšou vám lidi taky: "Nechci rejpat, ale..." Kvůli té větě jsem celou noc nespala a teď ji mám vypálenou do mozku, a to už celé roky.

Mluvila jsi o tom, jak těžké je to pro kompars, když hrají ty mrtvoly. Usínají tam nebo mají erekce a tak. Hrozně mě štve, že tohle se nestalo, Johnny, tys tam málem mrtvolu hrál. - Je to tak. - Málem? - Málem. - Za mě teda ne. Byl jsem na aukci, kde dražili možnost zahrát si mrtvolu v Tichém svědkovi. - To je geniální věc na vydražení. - Že jo? Nechcete nic podepsaného. Chci být mrtvý, ještě než přijde můj čas, a poslechnout si, co o mně lidé říkají.

Cena se pořád zvyšovala a týpek, který vlastnil nějaké pozemky, se na mě zle díval. Ale mně přišlo, že by byla sranda, kdybys to nevěděla. - Bylo by to geniální. - Teda než bychom začali spolupracovat. Prostě jsem chtěl, abys tam přišla a řekla to svoje: - "Očividně zemřel na..." - ...schistosomózu. Nebo na přejedení. Mohl bych prostě přijít a zahrát si mrtvolu, - aniž bys o tom věděla?

- Jo, neříkej mi to. - Vždycky tam probíhají nějaké vtípky. - Ale mrtvoly jsou těžké. - Stephene, tys nehrál mrtvolu, viď? - Ne, to ne, ale byl jsem někde, kde musíte být mrtví. Teda, hrál jsem Bouři a tam několik z nás začarují a musíme ležet na jevišti. Bylo tam několik starších herců a ležíte tam fakt dlouho, po náročném týdnu je vážně lákavé tam usnout. A jeden člověk vedle mě, který měl být zakletý, najednou vyskočil: "Kravina!

Proboha, pane bože." Skvělé.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten pán napravo má fakt legrační hlas.. :D

51