Hugh Grant, Nigella Lawson a Romesh Ranganathan u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:4 173
V Grahamově sociálně distancované show dnes přijde řeč na spoustu témat. Například noční outfity, slavné členy rodiny a v neposlední řadě ančovičky. Co vy, jaký je váš názor na ančovičky a ryby obecně? Já se přiznám, že se řadím do Hughova týmu.

Přepis titulků

Jsi mezi těmi, co v lockdownu nosí doma jen pyžamo? Musím se přiznat, že já už z domu pracuju od 27 let, takže už jsem se celá desetiletí pořádně neoblékla. Pokud tedy nutně nemusím kvůli práci. Takže mám spoustu overalů. A také už jsem hledala vánoční pyžamo vhodné na nošení přes den. Můj pošťák mě nikdy neviděl pořádně oblečenou, a to už pošta nechodí nějak brzo.

- Ale něco na sobě máš. - Ano, buď mám kraťasy a tílko, pokud zrovna ráno cvičím. Pak už se mi z toho nechce převlékat. Nebo mám na sobě špinavý overal. To zní skvěle. Ale víš, co je nejhorší verze pyžama? - Nosí to můj bratr. Jamieho znáš? - Ano. Nedávno jsem si uvědomil, že posledních 30 let spí v tričku, které je dost krátké, a k tomu už nic nemá.

To dělá můj bratr taky! Je to naprosto nepřijatelné. - To je divné. - Podle mě nechce, aby mu nastydla ramena, - když si v posteli čte. - Mám takový neblahý pocit, že… No, to je jedno. To je pěkné vysvětlení, necháme to tak. - To je moje naivní vysvětlení. - Ale když vám pak ráno přinese čaj… Ale na spaní si to sundává, nebo ne? Ne. Vůbec ne. Nechá si to. Vypadá to narušeně. Myslím, že se tomu říká púování, ne?

- Fakt? - Myslím, že jo. - Protože je to krátké? - Pú taky nosil tričko a nic jiného. - Fakt tomu tak říkají? - Ano, vážně. Nevymyslel jsem si to.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdá se mi to nebo i vám přijde ten Hugh Grant jako strašně nesympatickej člověk?

01

Odpovědět

#team_nigella - miluju ryby a miluju ančovičky. Jsou geniální rozpuštěné v dresingu na Caesar salát. Ano, rozpuštěné, ony se (už slané a naložené v oleji a vyklepnuté z konzervy) opékají na pánvi a úplně se rozpustí a stanou součástí tekutého dresingu.

Nemiluju kapra a podobné bahnité ryby, nemiluju ryby, kde se musím přespříliš potýkat s kostmi.

Lososa marinovaného v pomerančovo-mandarinkové šťávě bych se mohl užrat. Steaj z tuňáka zastříknutý tymiánovým olejem - ňamka neskutečná!

A to jsem se ještě nedostal k sushi, to by byla další kapitola...

Ale jinak souhlasím s Nigellou v tom, že nemá cenu to nikomu nutit. Čím víc lidí v Hughově týmu, tím víc ryb zbývá na Team Nigella.

98