James McAvoy o Penélope Cruz a improvizaciThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:4 824
James McAvoy a Penélope Cruz vzpomínají na své setkání při předávání cen BAFTA. Ve druhém videu vysvětluje James, jak probíhala spolupráce s francouzským režisérem Christianem Carionem, se kterým natáčel drama My Son.

Přepis titulků

Musíme začít smutnou zprávou, měla jsi být s námi ve studiu. Ano, měla a moc mě mrzí, že to nejde, - že jsem nemohla přijet. - To určitě. Vážně! Moc ráda cestuji s Pedrem, když propagujeme filmy, miluji tvou show a Londýn, měl to být takový hezký výlet. Bohužel to nešlo.

Ale aspoň tě máme tady v Zoomlandu. Ale pro některé hosty to bylo zklamání. Jamesi, vím, že ses těšil, že zase potkáš Penélope. Málem jsem šel domů. Přišel jsem kvůli tobě. Abych cítil tvou vůni. Jen abych byl v tvé blízkosti. - Ale už jste se setkali.

- Ano, párkrát jsme se potkali. - Viděli jsme se třeba na cenách BAFTA. - Je to tak. Byl jsem z toho setkání nadšený! Předával jsem cenu pro nejlepší herečku. A tys to samozřejmě vyhrála, jsi nejlepší herečka. - Vážně vyhrála? - Ano. Netvařte se tak překvapeně. Nejspíš jste to režíroval, dělal jste asi 90 % jejích filmů. A když přicházela, říkala: „Ohromně mě těší, že to předáváš ty.“ A já…

Hej, už jednou jsi mě v téhle show napodoboval. Já to viděla! Vím, cos provedl. Každopádně měla radost, já taky, a když jsem jí předával cenu, kopnul jsem ji do nohy. - To už si nepamatuju. - Ne? Ne, ale slibuju, že až tě příště uvidím, budu už umět tvůj přízvuk a budu napodobovat já tebe!

To je skvělé! Ať se to povede, nebo ne, bude to skvělé! Máme tady fotku vás dvou ze zákulisí cen BAFTA. A koukejte na Jamese. Vypadáš jako spokojená kočka, ale se rtěnkou. Nojo, když jsem byl mladý, tak z nějakého důvodu jsem měl často hodně červené rty a lidi se pořád ptali, jestli mám rtěnku… - Nechápal jsem to.

- A tady ji nemáš? No, ne…

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář