James McAvoy se holil dědečkovou žiletkou a fanynka ho vymodelovala z balónkůThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:10 023

V dnešním díle James McAvoy vypráví, jak použil dědečkovu žiletku. Jeho dědeček v publiku z toho bude v rozpacích, tak se k tomu ani nevyjádří. Ve druhém videu se seznámíte s balónkovým Jamesem a Graham vám ukáže také fotky dalších výtvorů, za kterými stojí Ria Norman.

Přepis titulků

Ale kvůli tomuhle filmu i kvůli X-Menům často nemáš vlasy. - Často jsi holohlavý. - Jo, takový uhlazený. Nebojíš se, že tvoje vlasy přestane bavit pořád dorůstat? Když se podíváš zblízka, zjistíš, že už to začíná. - Ale ne, už jsou unavené? - No jo, blíží se čtyřicítka. Ustupuje to, tady začínají kouty. Ale mně se to upřímně docela líbí. Baví mě holit si hlavu. Jo, holení tě docela baví.

Kolik ti bylo, když jsi použil žiletku svého dědy? - Nevím, kolik mi bylo, dědo? - On je tady? - Já si nepamatuju, kolik mi bylo. - Kde máš dědečka? Nekoukejte na mě. Myslím, že mi bylo asi... Možná 12, 13? Ne, byl jsem mladší. Začalo mi růst pubické ochlupení. - Aha, dobře. - Vyrostl jeden chloupek, pak druhý a třetí, zkoušel jsem uplést copánek... - Takže jsi holil...

- Pak mi jich narostlo víc a já si nebyl jistý, jestli je tam chci. Jednou jsem se nudil a uviděl dědovu žiletku, tak jsem si řekl, že to zkusím. Začal jsem se holit, moc mi to nešlo, brzy jsem toho nechal, - ale trochu jsem se říznul. - Krvácel jsi. Kapesníkem jsem to otřel, byla na něm krev, tak jsem ho hodil do záchodu, všechno jsem uklidil a odešel nahoru. Asi o deset minut později slyším: "Jamesi, Jamesi!"

Tak nakouknu ze schodů: "No?" A oni: "Můžeš na chvilku dolů?" A já: "No, co se děje?" Oni: "Jsi v pořádku?" "Jo, v pohodě, co se děje?" A oni: "Jsi v pořádku?" A já: "Jo, jsem." Oni: "Vážně jsi v pořádku?" A já: "Jsem v pořádku!" "Ale v záchodě je krev a na dědově žiletce taky." A myslím, že se báli, že jsem si pořezal zápěstí. Tak na mě křičeli: "Ukaž zápěstí!" "Nic s nima nemám!"

Pak se ptali: "Ale cos dělal?" A já: "Holil jsem si koule." Příšerně se stydí. A tenkrát měli na obličeji podobný výraz jako mají teď. Bylo takové zmatené ticho a potom: "Co že jsi dělal?" A když se trochu sebrali, řekl mi děda něco o hygieně, jak si tou žiletkou bude holit obličej a tak. Dobrá poznámka.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teprve teď jsem si všiml, že fakt hrál Tumnuse :D

91

Odpovědět

James je sympaťák, ale nezlobte se na mě. Jak se mi film Split líbil a nadchnul mě, tak jsem se nechal "nabaitit" a šíleně jsem se těšil na The Glass. Takové zklamání jsem už dlouho v kině nezažil, opravdu ne.

Takže bych rád slyšel i názory ostatních, jestli v tom nejsem sám. Díky ;)

31

Odpovědět

Dopadlo to podstatně jinak, než jsem chtěl, doufal a předpokládal, ale rozhodně si nemyslím, že mě Glass zklamal.
Ten zatracenej film mi zlomil mý zkornatělý srdce.

70

Odpovědět

babicka nevypada, ze by ho mela nejak obzvlast v lasce :D

170

Odpovědět

Tak si představ kdyby si pozval svojí babičku na Show ve které budeš, a začal říkat historku jak sis holil koule dědovou žiletkou. :D

131