Jamie Dornan při sexu a James Blunt na TwitteruThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:339
Počet zobrazení:20 587

Herec Jamie Dornan nám k velkému potěšení Keanu Reevese a Whoopi Goldberg poví něco o natáčení sexuálních scén. A pak se podíváme na Twitter zpěváka Jamese Blunta.

Přepis titulků

50 odstínů temnoty... Ale není to temné, spíš romantické, ne? To bude asi pravda. Ano, ale je tam víc sexu... Víc sexu? Jamie tam vůbec nemluví. Vydávám zvuky. Zvuky s americkým přízvukem. K tomu bych měl otázku. Můžeš to dělat? Když natáčíte nějakou scénu, řekne ti režisér, že máš být hlasitější?

- Nebo že máš ubrat? - No, většinou... Nebo když uděláš... Tak ti řeknou, že takhle ne. Takhle se neudělá nikdo. Ale jo! To si piš, že jo! Jsou tam třeba široké záběry, kde k tomu hraje jenom hudba... Když tam jakože probíhá nějaká delší akce. A já se u toho většinou snažím Dakotu rozesmát, takže... Když přijde na to, že bych měl mít orgasmus, tak udělám: Vidíš?

Lidi dělají tohle! A jestli ne, tak by měli. Je to jako když přistane letadlo RyanAir, udělá: A bylo to tentokrát lepší? Protože minule jsi to byl ty a samé ženy: režisérka a všichni... Ale teď to režíroval muž, takže byly tam nějaké změny? Neřekl bych. Každý, kdo je pověřený režírováním takových scén... Všichni víme, že sexuální scény jsou vždycky divné a je k tomu třeba... A proto ho miluju.

Že mě zahrnul do: "Všichni víme, že sexuální scény jsou těžké." Ne, zlatíčko. - Ne. - Ty jsi nikdy žádnou netočila? - Ne. - Cože? Vždyť jsi hrála v tolika filmech! - Já vím! - Aspoň jednou někdo někde... - Ne, ne, ne... - Ani v Sestře v akci? - Ne. Ne že by tahle sestra nikdy nebyla v akci, ale bohužel ne na plátně. Ne, ne... - To bylo tvoje rozhodnutí? - Ne. - Ještě máš čas...

- Já ti nevím... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To s tím Bluntem už jsem někde viděl. :D

00

Odpovědět

Jen tak mimochodem ... nějak se mi poslední 2 dny nezobrazují u žádného videa titulky - dokonce ani u těch, kde to určitě fungovalo. Nemáte něco špatně?

02

Odpovědět

Nevypla jste si je omylem? :-) Je to tlačítko CC vpravo dole ve videu, hned vedle ovládání zvuku. Když jsou zapnuté, toto tlačítko svítí

30

Odpovědět

Zpropadený James Blunt - připomněl mi, jak stárnu (pro mladší ročníky https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/43/75/38/437538e5e34049eca21abe3668432be4.jpg )

40

Odpovědět

Chudák Whoopi :D pravděpodobně zrovna moc nabídek na natáčení sexuálních scén nedostala.. přitom vypadala, že by je brala hned :'D

160

Odpovědět

Mám pocit, že celé ty roky mám za Blunta někoho úplně jiného...
Narážky s jointem, vaporizérem nebo bongem přeskočme, taky mě to napadlo. :D

50

Odpovědět

Blunt je do tváre ako menej vydarený Evans/Cpt. Amerika

141

Odpovědět

Thumbs up pro Blunta :))

1060

Odpovědět

Ta věta s Hitlerem znamená: "James Blunt je to nejhorší, co se lidstvu přihodilo od dob Hitlera."

580

Odpovědět

jop, to nebude pochvala

400

Odpovědět

Díky bohu...Každý den tu vyčkávám na nové video :D Nejlepší série na stránce. :P

612

Odpovědět

Ale notááák co takové takové upřímné trailery

721

Odpovědět

No a já s KurzGesagt mám asi smůlu :-( (https://www.youtube.com/watch?v=7TmcXYp8xu4)

50