Jeff Goldblum chtěl hrát Bonda a má zlaté zubyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:4 416
Jeff Goldblum se dnes v jednom starším videu pochlubí fotkou z dětství, kdy začal sledovat filmy s Jamesem Bondem. Na pohovce s ním sedí Jamie Lee Curtis a Gary Barlow. Ve druhém videu z karantény se pro změnu pochlubí, co všechno dostal při natáčení svého dokumentárního seriálu The World According to Jeff Goldblum (Svět podle Jeffa Goldbluma).

Přepis titulků

Jeffe, tys nedávno sdílel svou fotku, na které jsi mladý kluk. Přineslo to spoustu otázek, hlavně, čím jsi chtěl být, až vyrosteš? - Neuvěřitelná fotka. To jsem já. - Sdílel tu fotku sám. - No teda! - Kolik si myslíte, že mi je? - 14? - 27. Dospíval jsem pozdě. Ne, myslím, že mi je asi 11, 12. Ale řeknu vám, počkejte si, až přijde pan Rowan Atkinson, protože s tím souvisí.

Kromě toho, že jsme spolu jednou točili, tak on hrál v jednom Bondovi. A myslím, že jsem tam poprvé viděl asi Goldfingera… Jo, asi jo, nebyl to Thunderball, ten vyšel potom a později ho předělali a vyšel jako Nikdy neříkej nikdy a v tom Rowan Atkinson hrál. Nicméně, odbočuju, - ale na té fotce jsem zpíval… - Jo o to tam šlo! - Ano, samozřejmě. - Líbí se mi tvé kraťasy. - Díky moc. - Teď musím říct něco, o čem vy vlastně ani nevíte, ale zrovna jsem si na to vzpomněla.

Když jsme točili Ryba jménem Wanda, jednou jsem šla za Kevinem Klinem, on totiž vymyslel tu postavu Otta a já jsem si konečně uvědomila, že vlastně hraje Jeffa Goldbluma. Když se na ten film podíváte, uvidíte, že přesně tak to je. Je to nádherné. Ale nelíbilo se mu, když jsem to zmínila. - Vážně? - Jemu taky moc ne.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1964 Goldfinger
1974 The Man with the Golden Gun
1995 GoldenEye
.
.
.
2020 The Goldblum with the Golden Teeth

142

Odpovědět

kruh se uzavírá

11