Obří hlava Jeffa Goldbluma a selfie ve skleniciThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:6 985

V tomto díle se Jeff Goldblum seznámí se svou obří hlavou a Joe Lycett dostane od ostatních hostů dárek na svůj Instagram.

Přepis titulků

Jeffe, jsi filmová hvězda, ale dneska tu jsi kvůli něčemu jinému. Dnes jsi tu jako hudebník. Jeff Goldblum je náš hudební program. To všechno vzadu je pro něj. - Ano, hraju na piáno. - Hraješ s prsteny? - Ano, hraju. Proč? Co si o tom myslíš? - Já si je na to musím sundat. To je fakt, hraješ taky na piáno. Já bych si je taky radši sundal, - ale moc rád vypadám... - Třpytivě. Jeffe, tohle jsi určitě viděl.

Letos v létě, je to obrovská pocta, byla odhalena tvá socha před mostem Tower Bridge. - Byl ses na ni podívat? - Nebyl, ne. Nešel jsi tam? Moje socha, děkuji. Má socha, dámy a pánové. Nebyl jsem tam, Grahame, ani jsem nevěděl, že tam bude. Zjistil jsem to den po odhalení, někdo mi řekl, ať se kouknu a tak. Tak jsem si to prohlédl. Mysleli jsme, že by bylo fajn, kdybychom tu sochu přinesli a ukázali ti ji, ale nějak jsme neodhadli, v jakém je to měřítku.

- Četl jsem, že je to 7,5 metrů dlouhé. - Takže ti mohu nabídnout pouze... - Nevím, jestli si to můžeš nechat. - Neviděl jsem to. Toto. Toto je hlava Jeffa Goldbluma. Tady ji máme. - Není to úžasné? - Koukněte se na ni. Omlouvám se za ten zadek. No vážně, koukněte na to, můj ty bože...

- Jeffe, mohl bys to dát na FACEbook. - Slovní hříčka je nejnižší forma humoru, pravda, nebo lež? Podíváme se na to. Myslel jsem si, že to bude z... Je to jako z papírmaše, já myslel, že to bude nějaký beton. Ne, mohl bys to odnést domů. Nevím, asi ti to nemůžeme dát. Dáme mu to? Ne. Ne, někdo to chce zpátky. Nevěděl bych, co s tím. Nevěděl jsem, že mě můžete stít, ale řekli mi, že už to bylo na díly.

Představte si, že by to byla panenka vúdú, to bych rozhodně něco pocítil. - Tak vidíš. - Vypadá to trochu jako Wolverine, - takový nádech Wolverina tam je. - Ano, rozhodně. Prostě tě tady položím. To byla velká hlava Jeffa Goldbluma.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Graham Norton: Ve znamení přerostlých věcí. Moc jsem se pobavil, i když Jeff Goldblum na mě vždycky působí trošku zvláště.

71