Harry Connick Jr. a K-popová skupina BTS u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:5 686

Dnešní díl Grahamovy show nastartuje Harry Connick se svou historkou o Sandře Bullock. Ve druhém videu čekají hosté, které možná tak dobře neznáte, a s nimi spousta nadšených fanoušků. "Neprůstřelní skauti" neboli BTS je K-popová skupina založená roku 2013, která se za několik posledních let proslavila do té míry, že se její členové nyní objeví na obálce časopisu Time, mluvili před OSN a při jejich evropském turné na ně čekaly davy obdivovatelů.

Přepis titulků

Řekl bych, že v životě herců jsou konkurzy jedna věc, ale potom taky musí čekat na tu zprávu, jestli tu roli dostali, což je strašné. Harry, tys někdy dělal konkurz na film se Sandrou Bullock. Je to tak, jmenovalo se to Přístav naděje. Byl to jeden z mých prvních filmů. Bylo mi něco před třicítkou. Vážně jsem tu roli chtěl dostat, už to bylo jen mezi mnou a jedním dalším. Byla to role muže z Texasu, takový správný kovboj. Vám to možná nepřijde jako rozdíl, Texas nebo Louisiana, ale pro nás je to velký rozdíl.

Když si představíte kovboje, nemyslíte na nikoho z mého státu, ačkoliv jsme sousedé Texasu. Sandra mi vysvětlovala, že ten, proti komu jsem soutěžil, je vážně jako kovboj z Texasu, což byla ta role. Říkal jsem si, že nemám šanci. Bylo načase letět z Texasu zpátky do L.A. Sandra letěla soukromým letadlem, které zaplatilo to studio, já letěl klasickou komerční linkou. Ona mi nabídla, že můžu letět zpátky s ní.

Nastoupili jsme, byl jsem zdrženlivý, nechtěl jsem říct, co si myslím, ale fakt jsem chtěl vědět, kdo je ten druhý herec. Seděl jsem v tom letadle zády k pilotovi, ona seděla přímo naproti. Zeptal jsem se: "Tak jaký byl ten druhý? Šlo mu to, co?" A ona: "Jo, byl fakt skvělý, je z Texasu, přesně takového hledáme." A já: "Jo, to má určitě spoustu práce, nějaký slavný herec." A najednou si vytáhla košili z kalhot. Říkal jsem si, že tam není zrovna teplo... A ona tu košili začala rozepínat. A fakt divný mi přišlo, že v tom letadle byl i její otec.

Říkal jsem si, že je to dost děsivý, její táta je přímo tady a ona se přede mnou svléká v soukromém letadle, možná s ní přece jen nechci pracovat. Rozepnula ten knoflík a vytahovala tu košili nahoru, bavíme se tu o Sandře Bullock. A na břiše měla napsané: "Tu roli jsi dostal." Není to milý? Divný, co?

Ale fakt milý. Říkám si, kolika jinými způsoby ti to mohla sdělit. - Jo, třeba říct: "Tu roli jsi dostal." - Gratuluji.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tenhle díl s nic moc hosty nikdy vidět celý nepotřebuji. Asi jako jeden z mála..

10

Odpovědět

No spíše PTS.

11

Odpovědět

A jak by znela zkratka BTS v cestine ? :D Napada me "Blby,Tupy,Sikmoocka" :D

618

Odpovědět

Tak tohle byl asi ten nejslabší Graham, co se tu objevil.

128

Odpovědět

Co na těch BTS ti lidi vidí a proč jim vůbec někdo dává prostor? Stejně po nich za 5 let nikdo ani nešťekne, protože takhle funguje showbyznys...

129

Odpovědět

Vy jste také dostala prostor ukázat zde svou schopnost odpovědi na vlastní otázku.. o pětiletce nemluvě.

41

Odpovědět

Tak oni už takových pět let dost úspěšní jsou, teď jen prorážejí i v Americe. Když jim to dalších pět let vydrží, tím líp pro ně. Ale myslím, že je to až tak mrzet nebude, vzhledem k tomu, že už teď má většina členů vedlejší hudební projekty, většinou nepopového rázu. To není náhodně vybraná skupinka hezounků, co mají rejžovat na náctiletých puberťačkách. Tancují, zpívají, rapují, produkují a skládají dobrou hudbu. I pop se dá dělat dobře, a oni to zvládají na jedničku. Tak to na nich lidi vidí, a proto jim dávají prostor. A na tom žádní bezvýznamní hateři nic nezmění, i kdyby se třeba vztekli. Mimochodem, nejsem žádná jejich skalní fanynka, jen je už pár let znám a mají můj respekt.

81

Odpovědět

mmmmmmmm....keeeeeeeeeyyyyyyyy....

22

Odpovědět

Kdo sou BTS v životě sem o nich neslyšel ? :D

362