Kevin Hart o výchově dětí a svých prvních představeníchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:10 037
Kevin Hart nemá jednoduchý život. Dnes popisuje, jak nevyšel jeho výchovný výlet do rodného města, a potom přidá těžkosti ze začátku své kariéry komika, které mají kupodivu mnoho společného s jídlem.

Přepis titulků

Kevine, tys vzal svoje děti do Filadelfie, ale ne jen tak na výlet s tebou, - jeli jste do tvého rodného města. - Ano. Aby dostaly lekci. Chtěls je ohromit? Proč jsi je tam vzal? No, já jsem hrdý na svou výchovu, chci, aby moje děti rozuměly hodnotě tvrdé dřiny, co by to mělo znamenat. Nechci, aby si mysleli, že to, co máme, náš životní styl, je standard. Není, je za tím určitá realita. A tak jsem je chtěl vzít na místo, odkud táta pochází.

Tak jsme vyrazili na výlet do Filadelfie, přistáli jsme tam, já říkal, že jim chci ukázat, kde jsem vyrostl. Přistáli jste se svým soukromým tryskáčem. Životní lekce, ano. Hele, v každé lekci je nějaká část míň uvěřitelná, - ale dejte mi šanci. - Jo, poslouchám. Lekce začala, až když jsme z letadla vystoupili. - Samozřejmě! - Nastoupili jsme do auta a projížděli čtvrtí, odkud pocházím, tehdy ta lekce začala.

- Amen. - Cos myslela? Zastavili jsme u mého domu a já spustil dlouhou přednášku, měli jsme čas. Bylo sedm ráno, říkal jsem si, že to tam nikdo nebude. Říkám: "Hele, já jsem toho moc neměl, tohle je všechno... Tahle tráva, víc trávy jsme neměli. Seděl jsem na tom schodě, čekal jsem tady na autobus, chodil jsem 4 km odsud tam, kde jsem se měl potkat s mámou, tohle by se vám nelíbilo."

A když jsem skončili, spustily moje děti: "Chceme žít tady!" A já: "Co? Ne! To ne! Tenhle dům je sračka. Ne! Chci vám ukázat, že pro to, co máme, se musí pracovat." "My nechceme domů." "Pojďme nahoru!" Musel jsem tu lekci zastavit, přerušit náš výlet do Filadelfie. Prostě jsme jeli zase domů. Odteď jim budu ukazovat už jen knížky.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu mi tu chybí vysvětlivka k tomu, co jim připadalo tak směšné na "crab fest". Crab(s) je hovorový výraz pro pubic lice, neboli veš muňku, aka filcky. Takže tam Kevin Hart vypráví o tom, jak ho pozvali na Crab (filckový) fest.

10

Odpovědět

Já ho prostě nemůžu vystát, fakt se snažim, ale nejde to. Nejhorší že ho teď obsadí snad do všeho.

15

Odpovědět

Trapné..

05

Odpovědět

Ta buchta je parádně zkoksovaná, paráda :-D

272

Odpovědět

To bylo tak otravný jak za každou větou Kevina Hartha musel Smith a ta ženská tleskat ....

412

Odpovědět

Ja se spis divim, ze mu do toho Smith neskakal za kazdou druhou vetou...

172

Odpovědět

+VarlíkasdfProtože neseděl přímo u něj. :)

21

Odpovědět

+VarlíkasdfSmith afroamericanov neprerusuje :)

71

Odpovědět

+skavenon je rasista?

00

Odpovědět

+skadovnitřon by sa definoval ako hrdy afroamerican :)

00