Liam Neeson, Helen Mirren a Jamie DornanThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:176
Počet zobrazení:11 877

Liam Neeson vzpomíná na své první setkání s Helen Mirren, která byla také nějakou dobu jeho partnerkou. S Jamiem Dornanem samozřejmě přijde řeč na milostné scény, ovšem k tomu tématu má Liam také co říct.

Přepis titulků

Většinou, když představuju naše hosty, všichni už se tak nějak znají, ale dneska tu s Jamiem trochu křeníme. Tohle se tu stalo asi poprvé. - Vy dva jste spolu randili. - Helen a já? Samozřejmě, drahoušku. - Nerandili jsme, žili jsme spolu. - Teda. Jo, čtyři roky. Nějakou dobu to s námi bylo vážné. Vzpomínám si, já a Ciarán Hinds jsme byli ve filmu Excalibur v roce 1981.

Byl to pro nás pro všechny první film. Byli jsme úplní nováčci, o filmařině jsme nic nevěděli. Ale jednou jsem byl na place, bylo to v Ardmore Studios v Dublinu, a Helen měla pauzu, nenatáčela, ale byla v kostýmu. My jsme tam byli jenom na návštěvě, pro nás točení ještě nezačalo a některý asistent režie se ptá: "Nechceš poznat Helen Mirren?" "Jo, moc rád." Byla asi 100 metrů od nás a přicházela v tom kostýmu Morgany Le Fay.

Ciarán je můj dávný přítel a oba jsme se zmohli jenom na: "Kurva." Uchvátila mě. Myslím, že Ciarána taky, ale mě rozhodně. To jsem nevěděla. Nikdy jsi mi to neřekl. To je krásné.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak ja to ho Liama nemam rad :D

140

Odpovědět

Qui-Gon Jinna? :(

220