Máma Setha Rogena na TwitteruThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:5 161

Kanadský komik Seth Rogen má skvělou mámu, která je jeho největší fanynkou a nebojí se to ukázat na Twitteru. Graham ovšem našel několik rodičů, kteří se v technologiích tak dobře nevyznají a někdy mají problém pochopit i běžné SMS zprávy.

Zkratka WTF už zlidověla i v češtině, neoznačuje ovšem frázi „Well, that's fantastic“ (To je fantastické), jak si myslí maminka z videa, nýbrž „What the fuck“ (Co to sakra).
EpiPen je označení pro injekci adrenalinu, která se podává v případě vážných alergických reakcí, aby zabránila životu nebezpečnému anafylaktickému šoku.

Přepis titulků

- Sethe Rogene… - Ano. Tví rodiče tě velmi podporují, je to krásné. - Máme fotku tvé mámy Sandy. - To je ona. - Jmenuje se Rogenová? - Ano, Sandy Rogenová. A tohle je super, je to skvělá máma, tys totiž sdílel odkaz na své video. Napsal jsi: „Chcete si ubalit jointa? Naučím vás to!“ - Tos udělal.

- Ano, učil jsem lidi, jak balit jointy. Je to obecně prospěšná činnost. - Jsi tak starostlivý. - O pár hodin mi to zkrátilo trest. A tvoje skvělá máma, paní Rogenová, napsala: „To je úžasné! Jsem na tvé dovednosti tak pyšná!“ - Je na mě hrdá. - Ještě mi řekni, jestli je tohle tetování pravé. Máme tu ještě jednu fotku. To je to příšerné…

Ne! Díky bohu je falešné. Zcela upřímně tu fotku nemám rád. - Je to hrozně divný. - To bylo z filmu Zbouchnutá, ne? - Ne, vlastně nevím, z čeho to je. - Ze Zbouchnuté. Měli jsme je všichni. Jo, v určitou chvíli se to nosilo. Ale moje matka si to dala na prsa. A to je příšerné. Fakt hrozné. Vypadá to jako fotka od někoho z vězení. - „Co se to stalo, mami?“ - „Proč, mami?“ Ale vypadá to, že s technologiemi jí to jde.

- Ano. - Ale máme spoustu příkladů toho, že někteří rodiče nezvládají ani psát smsky. Ani nevím, jestli to není podvrh, ale koluje to tu a je to vtipné. Tady máme něčí matku, která píše: „Asi mám rozbitý telefon. Myslím, že se neposílají smsky.“ „Ale jo, chodí to.“ „Jak to víš tak jistě?“ Spousta rodičů dělá tohle.

Někdo napsal mámě: „Dostal jsem jedničku z chemie!“ „WTF, gratuluju!“ „Co podle tebe znamená WTF?“ „To je fantastické.“ Mělo by to tak být. To se stává. Ale tohle je moc roztomilý. Sám jsem dlouho neuměl používat emotikony, ale tahle máma je našla a je nadšená. Napsala tohle.

A odpověď: „Proboha!“ „Čokoládová pusinka. A má očička, aby na tebe dohlédla.“ „To je hovínko s očima, mami.“ A nakonec predikce textu. To netrápí jenom rodiče, to bude zhouba nás všech. Tohle je zpráva otci: „Mámu prý pobodaly včely. Je v pohodě? V nemocnici?“ „Je v pohodě, nejsme v nemocnici. Pomohl jí penisem.“ „Cože?“ „Musel jsem jí píchnout epický penis. Proboha!

EpiPen!“ Moc šikovní rodiče. Super. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář