Paul Rudd nestárneThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:5 054
Dnes se v archivním klipu ukáže, že Paul Rudd už hodně dlouho vypadá zhruba na 30, ale druhé video z nové show odhalí, že v tom nestárnoucím těle ve skutečnosti žije pětiletý kluk.

Přepis titulků

Ale vážně je to zvláštní, zdá se, že nestárneš. Že jo? Děkuji. Ale uvnitř se cítím hrozně. Když jsme se poprvé potkali, vypadal jsem mladší. Teď vypadám, že bych mohl být jeho otec. Ale taky když jsme se poznali, bylo ti 15, a vypadal jsi na 37. No, bylo mi asi 20.

Ale když si muži pořídí plnovous, u mě teda určitě, ale obecně bývá šedivý, aspoň zčásti. - Ty máš ale nádherný plnovous. - Děkuji. - I když trošku mi už prokvétá. - Ale prosím tě… Ale máme tvou fotku z univerzity v Kansasu, nevím, kolik ti bylo, ale jsi tam opravdu krásný. Jak vidíte, porost si pěstuju nejen na tváři. - Vypadáš tam šťastně.

- Pamatuju si to focení a tehdy jsem se o ty vlasy fakt staral. Velmi mě inspiroval Michael Hutchence, to byl můj idol. Asi jsem si je vyfénoval a stočilo se to víc k Bon Jovimu, než jsem plánoval. Já z toho cítím i náznak Julie Roberts. Prostě nádhera, na té fotce ti to sluší. Hlavně ten široký úsměv. Celá ona.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář