Robert De Niro o gangsterech, Trumpovi a Leonardu DiCaprioviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:8 928
Robert De Niro si zahrál v nejednom gangsterském filmu, teď nejčerstvěji například v Irčanovi, a u Grahama se pokusí vysvětlit, proč nás takové filmy tolik lákají. Ve druhém videu spolu s Paulem Ruddem zavzpomíná na začátky kariéry Leonarda DiCapria.

Přepis titulků

To v Mafiánech jste měli na natáčení opravdový gangstery? No, byli u toho takový lidi... Kradli kamery. Stejné to bylo u Casina a tak. Prostě to k tomu patří. Pomáhá to? Nebo tě to spíš znervózňuje? Ne, lidé jsou rádi ve filmech, rádi se nějak účastní. A chlapi z toho světa zrovna tak, jestli ne víc. Mluvíš o tom světě...

Jak je to z filmy z toho prostředí? Už od chvíle, co se točí filmy, se v nich vypráví o gangsterech, mafii... A i dnes, v roce 2019 je to tak populární. Co nás na těch postavách oslovuje? Nevím, asi to, že porušovali zákon, ale zároveň mají vlastní zákony, je to víc o cti. Myslím, že hlavně v Kmotrovi, tehdy na konci 60. let kvůli situaci ve vládě, kvůli válce ve Vietnamu, zkrátka v té jejich společnosti bylo více respektu, víc struktury. A bylo jasnější, co je správně, co špatně, než jak jsme to viděli v té válce, kdy nám politici neříkali úplnou pravdu o tom, co se děje.

Myslím, že to byla jedna z věcí, která nás na tom oslovovala. - Ano. - Teď máme takového divného, zvráceného prezidenta, co si myslí, že je gangster, přitom není ani dobrý gangster. Protože u gangsterů, to je věc zlodějské cti, si potřesete rukou a máte slovo toho člověka.

To je vše. A oni mají vaše slovo a to je celé. - Ale u něj to takhle nefunguje. - Já se o něm ani nezmínil.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to bylo hodně slabé, už to sem nedávejte.

1337

Odpovědět

Robert De Niro.. i kdyby se tam dvě minuty dloubal v nose, tak to stojí za překlad :D

453

Odpovědět

+JarbNesouhlasím. Kdyby se Robert De Niro dvě minuty dloubal v nose, nebylo by co překládat. Ale podíval bych se na to rád. ;-)

30