Margot Robbie o Babylonu, heavy metalu a Cate BlanchettThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:5 027

Margot Robbie se nově objevila ve filmu Babylon v roli čerstvě vycházející hollywoodské hvězdy 20. let. V prvním videu vypráví, jaké to bylo natáčet opulentní hollywoodské večírky ve velmi odvážných šatech. Ve druhém videu zavzpomíná na svou emo nebo možná goth fázi a v posledním videu mluví o tom, jak vzhlížela ke Cate Blanchett.

Poznámka:
ACMI v Melbourne je australské národní muzeum filmu.

Přepis titulků

Režíroval to Damien Chazelle stejně jako La La Land a on má opravdu rád monumentální scény. Začíná to šílenou párty v Hollywoodu, jak dlouho jste na téhle párty strávili v reálném čase? Tady vidíme, jak tě nese dav. Přesně tak, to byla skvělá zábava. Už začínám chápat, proč se to jmenuje Babylon. Tohle je ještě hodně umírněný obrázek, byl to blázinec.

Damien je vizionář, u téhle scény z večírku je vynikající dlouhý záběr, kde se setkáte se všemi důležitými postavami, hraje tam Brad Pitt, Diego, Jean Smart… Pak tam je kuře, co někomu ukradne koks, někdo padá od stropu a tak dále. To celé na jeden záběr točený na kamerovém jeřábu. Nebyli jsme ani ve studiu, točilo se na reálné lokaci, bylo to těžké.

Děje se tam toho spousta. Uvidíte tam všechno. Vyplatí se to vidět v kině, protože se toho na každém záběru děje strašně moc. Dohromady to tvoří úplnou tapisérii šílenství. Ale točit ten jeden záběr je těžké, nechcete, aby se kvůli vám jelo znovu. Ještě mi vysvětli, jak se ti podařilo udržet tu věc na prsou. Tohle když jsem viděla, říkala jsem si, jestli to vydrží na místě.

Zajímavý design kostýmu. No jo, často to sklouzlo. Ale musím se přiznat, že i v tom šátku, co se vydává za šaty, na sobě mám asi nejvíc oblečení ze všech. Takže zcela upřímně, všichni jsme tu nahotu velmi rychle úplně přestali vnímat. V tom záběru se za námi koná doslova orgie. - Vážně. - Ten chlap poskakující na penisu… Přesně tak.

A ten penis… No, tak. Tenhle klip bohužel nemáme.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proč se Cate tak trapně snaží shazovat metal?

41

Odpovědět

asi protoze to je buranska hudba

17