Ricky Gervais o Zlatých glóbech a detektor lžiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:9 487
Ricky Gervais vzpomíná společně s Cate Blanchett na své legendární moderování Zlatých glóbů (některé sestřihy najdete i u nás na webu, například z roku 2020). Ve druhém videu z archivu se k Rickymu přidá Ozzy Osbourne a jeho žena Sharon a Graham si je otestuje detektorem lži.

Přepis titulků

Tys už uváděl Zlaté glóby pětkrát, je to tak? Pětkrát za 10 let, ano. To vy možná nevíte, ale Zlaté glóby tak nějak zmizely. - Letos se nekonaly z mnoha důvodů… - Kvůli tobě. Jo, viní mě z toho, je to tak. Ale také se to měnilo. Když jsem to moderoval prvně před 10 lety, tisk, hlavně americký, psal: „Jak může o nejlepších lidech na světě říkat tak ošklivé věci?!“ Ale když to bylo popáté, psali: „Jen do nich, máme těch celebrit po krk!“ Takže naposled jsem se docela trefil do nálady doby.

Jsem za to moc rád, ale stačilo. - A tys byla v publiku, když moderoval? - Několikrát. - Bylo to… - Byl tam na tebe i střih. Když jsi mluvil o Jeffreym Epsteinovi.

Netuším, proč to prostřihli zrovna na mě. Jasně, páni, o tom já nic nevím. Ale když ty moderuješ Zlaté glóby, ten zážitek trochu připomíná konec nějaké rodinné vánoční oslavy. - Kdy víte, že to… - Ano! Opilý strýček. Opilý strýček. Máme ho nasměrovat do koupelny? Nebo ho necháme si to odbýt? To napětí vnímám.

A když se do někoho strefím, často si říká: „Dobrý.“ Třeba DiCaprio se smál, že jsem mohl říct něco horšího.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bez komentarov to bolo ako keby som hral singleplayer v nejakej nudnej hre. Chybala nejaka iskra, zivot

81

Odpovědět

A když už máte toho vývojáře, co třeba zkusit moderovanou diskusi :-) Že by třeba šlo psát jen s registrací a po nějakém tom třetím napomenutí zdejší duševní velikány poslat nadobro do zapomnění :-)

514

Odpovědět

Diskuze moderovaná je (kdyby nebyla, tak by to taky vypadalo o dost jinak). Registraci zatím nepožadujeme (do zapomnění lze poslat i neregistrované) :)

212

Odpovědět

+XardassNo věděl bych o pár jedincích, asi tak 3-4, kteří kdyby skončili v zapomnění, tak bych sem chodil mnohem radši, protože by se tady dalo normálně diskutovat a ne řešit zakomplexované jedince, kterým se nepodařil vlastní život :-)
Pokud je diskuse moderovaná, tak je vaše míra tolerance tedy hodně vysoko, ale je to čistě vaše věc.
Každopádně nevěřte tomu, že "web upadá" kvůli cenzuře. Každý kvalitní web co to myslí dnes vážně s diskusí moderuje diskusi :-)

310

Odpovědět

+NolmoA ty jsi první bez kterého by tu bylo nejlíp. Zatím se tu jako zakomplexovaný jedinec projevuješ akorát ty. Nikdo nic a ty musíš přispět svojí troškou nenávisti a nabádat k cenzuře. Tak sis plivnul, ulevilo se ti? Líp by tu bylo bez lidí jako ty, kteří nejsou schopni konstruktivní diskuze, musí se neustále pohoršovat a prudit ostatní. ;)

114

Odpovědět

+Já!Konstruktivní diskuse s tebou? Apríl je až 1.4. Projevil jsi se přesně jak jsem očekával, není třeba to dál řešit.

29

Odpovědět

+NolmoFakt jsi čekal, že budu konstruktivně diskutovat, předložím argumenty a dokážu, že to ty a tobě podobní cenzoři jsou problém? Nevěřím! ;) Hele uděláme experiment jo? Zkus se jednou přemoci a aspoň se na chvilku zamyslet, jak by mohla být diskuze bez opačného názoru!

42

Odpovědět

Právě přílišná cenzura je důvod proč tu lidi nemají registrované profily a proč tenhkle web tak upadá.

164

Odpovědět

+Já!Škoda, že nezkusí alespoň na čtvrt roku neregistrované příspěvky zakázat, aby se ukázalo, že nemáš pravdu.

310

Odpovědět

+Já!To víš že jo... na pár duševně labilních zamindrákovaných chudácích jako jsi ty, kteří se tady spočítají na jedné ruce, na takových určitě stojí a padá nějaký web a všem strašně záleží, jestli jsou registrovaní. Smutný život v reálu, následně patetický a dementní život na internetu a za všechno můžou ostatní, cenzura a všichni jsou fašisti, jenom ty a tvý mentální vrstevníci jste normální a spasitelé upadajícího webu. LMAO

Místo každodenního dělání ze sebe debily po internetech, si radši zajděte k psychiatrovi a kupte si psa. To sice trochu radosti do toho smutného života přinese a pomůže jen těm lehčím případům, ale za pokus to stojí.

03

Odpovědět

+Kafka TamuraAle notak, soudruhu! Z tebe ta láska a tolerance úplně kape! Víš, nesmíš soudit podle sebe, ne každý má život na hovno jako ty. ;) Nebo si dehonestací ostatních snažíš zvýšit své ego? Cítíš se pak trochu lépe, když se takhle nad ostatní povyšuješ? Ono to ale vydrží jen chvilku, co? Pak musíš jít dál plivat jedovatou slinu. Ach ta lidská malost a závist....

00

Odpovědět

komunisto

104

Odpovědět

Konečně jim došlo, že sem všichni chodí jen kvůli mým komentářům.

36

Odpovědět

To bych nechtěl vidět, jak Ozzy vypadá teď s alzheimerem.

10

Odpovědět

Kašlete na rejpaly :)
Díky za opravu a přeju aby se to "drželo"!

77

Odpovědět

Vau, skoro po dvou měsících opravený komentáře... Víc amatérsky už snad působit ani nemůžete.😁

1312

Odpovědět

Najít dneska dobrého vývojáře dá docela zabrat 😅. Jsme moc rádi, že komentáře konečně fungují a můžeme zase číst a odpovídat na všechny myšlenky z hlubin internetu.

158

Odpovědět

+setheNepotřebujete vývojáře, stačí markeťák... uděláte z toho fičuru a hotovo - na každým webu píšou random k0k0ti různý sr*ky pod každý článek/video... vy jste mohli využít toho, že tady si člověk od takových věcí odpočine.

95

Odpovědět

+BullOverDobrá, dobrá – doufáme, že jste si užili „digitální detox“ a zaplníte komentáře perlami internetu. Lepší?

310

Odpovědět

Ja bych řekl, že bez komentářů to tady bylo lepší, tenhle je toho příkladem :)

48