Jean-Luc Picard se vracíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:10 936

Sir Patrick Stewart zmíní návrat legendárního kapitána ze Star Treku na televizní obrazovky a přidá ochutnávku toho, jak měla postava Picarda původně mluvit. Ve druhém videu se ukáže spolu s Rickym Gervaisem v přestrojení za ženy, ale raději se na ty fotky koukejte jen zdálky.

Přepis titulků

Nedávno jsi mluvil o tom, že Jean-Luc Picard se vrátí, je to pravda? - A bude v televizi? - Kam se vrací? Do Bermondsey. Bude film? Jasně, zajde si na nákup... Ještě pořád jsem to úplně nepřijal, protože nejen, že budu znovu Picard, - ale jsem také výkonný koproducent. - No teda! - To jsem nikdy nedělal... - Zní to docela jednoduše. Je to výkonný a ko-, takže... A ty jsi ten slavný, takže všechnu práci odvede ten druhý.

Je nás víc. Oživujeme příběh o Picardovi, je to přesně o 19 let později, tolik času uběhlo i od doby, kdy jsem měl tu uniformu naposled na sobě. - Tak dlouho? - Ano. - Teda... - Myslím televizní seriál. Ale jednou jsi mluvil o tom, že po konkurzu na tu roli se ukázalo, že měli trochu jinou vizi, měl být jiný, než jak ho nakonec známe. No, chtěli, aby byl Francouz.

- A hrál jsi ho tak? - Na jedné nahrávce ano, ta musí být v nějakém trezoru Panama Pictures. Experimentovali jsme s francouzským přízvukem. - Chtěli byste slyšet ukázku? - Samozřejmě, ano! Vesmír... Nekonečný vesmír – takové jsou cesty hvězdné lodi Enterprise. Nepoužili to.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ricky tomu zase dal parádní tečku.

10

Odpovědět

Tak jsem se po hodně dlouhý době podívala na Grahama a byla to zábava :D Vzpomínám si, jak jsem ještě na základce a možná i na učňáku vždycky po ránu hltal Novou generaci. To byl nářez :D

40

Odpovědět

tady me fakt vzdy hrozne mrzi, ze Graham ma jen tak kratka videa...

181